Şimdi Ara

## 6 Hücreli Pil Kullanan MSI Wind U100 Satışa Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## 6 Hücreli Pil Kullanan MSI Wind U100 Satışa Sunuldu  ##

MSI'ın maliyet odaklı ultra-taşınabilir bilgisayar pazarına giriş yaptığı ilk netbook'u Wind U100 için beklenen pil güncellemesi yapıldı. 1.6GHz'lik Atom işlemcisinden güç alan, 10" ekranlı ve Windows XP işletim sistemli Wind U100 modelinin 6 hücreli pil kullanan ve 3 hücreli pile göre daha uzun süreli kullanıma olanak tanıyan güncellenmiş modelin yurt dışında 550$ sveviyesinden kullanıma sunulduğu belirtilirken kısa süre içerisinde fiyatın 500$ seviyesine çekilebileceği belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• boyutlar eepc den biraz daha tatmin edici...
  • ilerde milli eğitim bakanlığı kitap yerine bunları dağıtır şaşmam...
    tabi bi 5 sene ister ama sonuçta amacı eğitimde kullanmak bunları...
  • şatafatlı güzel bir ürüne benziyor ama bir ülkemize gelsinde görürüz ne kadar fiyatı
  • kesinlikle güzel bir ürün türkiyeye gelirse ilk müşterilerinden biri olabilirim :)
  • sanırım biraz maliyet ve tüketici odağından kaçmış durumda 500 dolar verilmez buna yurt dışı fiyatı buysa burda 600 dolar şahsen ben o işlemciye para vermem vr330x daha iyi bence
  • Media Markt da satışa sunulmuş bulunuyor, pili kaç hücreli sormadim fiyatı 699 ytl.
  • yeni logosu çok şık olmuş MSI'nin
    tabii yeni netbook'ları da
  • Acaba 6 hücreli pil barındıran modellerin pil ömürleri kaç saat olacak? Pili 2 saat zor dayanan 15.4" dizüstü bilgisayarım yakında omzumu koparacak da... Performans ve fiyat olarak uygun ve Windows içermeyen bir model geldiği an alternatiflerim arasına girecek.
  • Pembe olan güzelmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: shavkat

Media Markt da satışa sunulmuş bulunuyor, pili kaç hücreli sormadim fiyatı 699 ytl.

ben de 699 diye gittim ancak 799liraya satılıyor mediamarkt'ta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barkin

quote:

Orjinalden alıntı: shavkat

Media Markt da satışa sunulmuş bulunuyor, pili kaç hücreli sormadim fiyatı 699 ytl.

ben de 699 diye gittim ancak 799liraya satılıyor mediamarkt'ta.

pili kaç cell_?
  • 3
  • bir modelinde xp diğerinde linux yüklü geliyor aradaki 100 ytl fark budur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.