- x
HUSUSİ YUK TASIMA KOCA BİPPER
123 Cevap47039 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1891 Mesaj
5 Eylül 2008; 20:59:36 

arkadaşlar geçen gün bipper aldım aracı cok sevdim. cok yakısıklı. yiğenleri fiat fiorino ve citroen nemo.. fiyat olarak outdoor 28000 ucuncu cam var. yakıt 5 nci vites 3.8 1750 devir.. ortalama 5.5 gibi dizel.. araçta herşey var tam aile arabası derler ya..tavsiye ederim. garanti bitince fiat parçası bile takarsın motor peugeot.. kasko 998 ytl tuttu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf_alp -- 5 Temmuz 2009; 0:47:27 >

Âdem eski dillerde “verimli toprak” anlamına gelir. Ürün verme potansiyelini taşır. Verebileceği ürünler (≈sonraki bilinç düzeyleri) Nûh, Hûd, Salih, İbrahim, Mûsa, ~İsa … vs. olarak adlandırılmıştır.

Elinde Çekiç Olan Herşeyi Çivi Zanneder, insan yediğine dönüşür , yaşadığı yer gibi düşünür

12188 Mesaj
6 Eylül 2008; 4:11:53 

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

271 Mesaj
6 Eylül 2008; 8:24:25 

Hayırlı olsun.Benimde tip olarak çok hoşuma giden bir araç.Resim koyabilirsen sevinirim.

İnsanı Sevgi Yaşatır;Dayak Adam Eder...

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\

6636 Mesaj
6 Eylül 2008; 8:35:46 

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Verba volant, scripta manent.

97 Mesaj
7 Eylül 2008; 23:28:56 

Merhaba,

Beeper gösterge panelinde üçgen içerisinde ünlem işareti olan bir uyarı lambası yanmaya başladı, ne anlama geldiğini bilen varmı ? Araç ile beraber kitapçık vermemişler yarın sabah servisi arayacağım araç daha 970km de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucankut -- 7 Eylül 2008; 23:26:30 >

Mitsubishi Colt 1.5 DI-D Inform - 2008

111 Mesaj
7 Eylül 2008; 23:40:23 

quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_alp

arkadaşlar geçen gün bipper aldım aracı cok sevdim. cok yakısıklı. yiğenleri fiat fiorino ve citroen nemo.. fiyat olarak outdoor 28000 ucuncu cam var. yakıt 5 nci vites 3.8 1750 devir.. ortalama 5.5 gibi dizel.. araçta herşey var tam aile arabası derler ya..tavsiye ederim. garanti bitince fiat parçası bile takarsın motor peugeot.. kasko 998 ytl tuttu..

güzel araç hayırlısı olsun

3311 Mesaj
8 Eylül 2008; 12:29:55 

Hayırlı Olsun

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

39 Mesaj
8 Eylül 2008; 20:32:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Merhaba,

Beeper gösterge panelinde üçgen içerisinde ünlem işareti olan bir uyarı lambası yanmaya başladı, ne anlama geldiğini bilen varmı ? Araç ile beraber kitapçık vermemişler yarın sabah servisi arayacağım araç daha 970km de.

Yakıt kesici devre dışı hatası. Aracı lambalar söndükten sonra çalıştırırsanız vermez o uyarıyı

97 Mesaj
8 Eylül 2008; 21:58:36 

Merhaba,

tyler20 teşekkür ederim aynen dediğin gibi bugün servislede görüştüm herhangi bir sıkıntı yok. Bugün itibati ile araçla 1 haftada 1500km yapmış bulunuyorum. Yakıt tüketimi gitgide düşmeye ve motor hissedilir biçimde serileşmeye başladı. Bu araçla ilgili söyleyebileceğim tek olumsuz şey direksiyonun altındaki hizada bulunan göğüslüğün alt kısmı direkt insanın kaval kemiğine değiyor. Biraz rahatsız edici ama zamanla alışırız muhtemelen.

Mitsubishi Colt 1.5 DI-D Inform - 2008

1891 Mesaj
9 Eylül 2008; 0:03:18 

benim ki değmiyor boy 178 cm. sorunum yok. hacim genş ferah var hanım bir daha sedan araca binmem diye tutturdu.

Âdem eski dillerde “verimli toprak” anlamına gelir. Ürün verme potansiyelini taşır. Verebileceği ürünler (≈sonraki bilinç düzeyleri) Nûh, Hûd, Salih, İbrahim, Mûsa, ~İsa … vs. olarak adlandırılmıştır.

Elinde Çekiç Olan Herşeyi Çivi Zanneder, insan yediğine dönüşür , yaşadığı yer gibi düşünür

6677 Mesaj
9 Eylül 2008; 0:14:41 

kardes aracın fotolarınıda paylasabılırsen ıyı olur bende babama almayı dusunuyorumda.....

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

22 Mesaj
11 Eylül 2008; 11:41:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Merhaba,

merhaba,

bahsettiğiniz üçgen ikaz lambası sarı renk ise ve belli bir suratin üstünde yanıyorsa, hız hatırlatıcısıdır. gösterge panelinden istenilen hızda uyarı vermesi için ayarlayabilirsiniz. daha fazla bilgi için araç kitapçığını okuyabilirsiniz.

39 Mesaj
11 Eylül 2008; 16:37:27 

Peugeot bipper aracımı şubat ayında aldım ve 36.000 km yol yaptım. 45 lt akaryakıt ile şehir içi, şehirler arası karışık 900 km gidiyorum. Araçla ilgili şu ana kadar hiç bir problemim yok.

17 Mesaj
22 Kasım 2008; 21:28:02 

herkese selam,
yaklaşık 1 hafta önce bipper outdoor aldım. Şehir içi ortalama 7lt 1/100km yakıyor! Dün istanbul'dan izmir'e geldim tam 1 depo benzin tüketti (45 lt) inanamıyorum bu arabayı alırken tasarrufu ön planda tutarak almıştım ama tam bir hayal kırıklıgı oldu. Bu rakamlar kuru agırlık ve normal kullanımda gerçekleşti. Birde buna yük yüklersem ne olur düşünemiyorum. yakıtı düzelecek derler servisten... bekliyoruz....

3736 Mesaj
22 Kasım 2008; 22:54:51 

araban benzınlıyse normal

2190 Mesaj
1 Aralık 2008; 21:48:21 

[font="Trebuchet MS"]Sevgili arkadaşlar bu araçların motorları sizce kaç bin km yapar ?

ikinci bir sorum ise hangi motoru kullanmıştır bu araca [/font]

132 Mesaj
5 Aralık 2008; 15:49:46 

hayırlı olsun kardeşim...

656 Mesaj
19 Şubat 2009; 3:36:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Musician_Turk

herkese selam,
yaklaşık 1 hafta önce bipper outdoor aldım. Şehir içi ortalama 7lt 1/100km yakıyor! Dün istanbul'dan izmir'e geldim tam 1 depo benzin tüketti (45 lt) inanamıyorum bu arabayı alırken tasarrufu ön planda tutarak almıştım ama tam bir hayal kırıklıgı oldu. Bu rakamlar kuru agırlık ve normal kullanımda gerçekleşti. Birde buna yük yüklersem ne olur düşünemiyorum. yakıtı düzelecek derler servisten... bekliyoruz....

quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

araban benzınlıyse normal

Bu aracın benzinli modeli yok bildiğim kadarıyla ve 45 lt yakıtla 560 km gibi az yol gitmesi garip, ya çok devirli kullanacaksın ya da tronic şanzumanlısı ne kadar yakıyor bilemiyorum, bir yanlışlık olsa gerek diye düşünüyorum.

6 Mesaj
19 Şubat 2009; 23:27:15 

hayırlı olsun araç gercekten çok güzel ve günümüz araçları içerisinde en az yakanı sorunlarına gelince arka süspansiyon araç çok zıplıyor ve ön amortisör bilyalarına su gittiği için çok kısa sürede ses yapıyor garantiden değişiyor ve debriyaj bilyanız yağlama yapıyor prizdirek kecesi değişerek setle birlikte bu problemde ortan kalkmış oluyor tabi hepsi garanti...

17 Mesaj
24 Şubat 2009; 16:04:38 

arkadaşlar bipper outdoor almayı düşünüyordum ama forumlarda fiorino öne çıktı nasıl davrancağımı şaşırdım
kullananlardan sorayım dedim bide

17 Mesaj
24 Şubat 2009; 16:46:25 

arkadaşlar bipper outdoor almayı düşünüyordum ama forumlarda fiorino öne çıktı nasıl davrancağımı şaşırdım
kullananlardan sorayım dedim bide

20 Mesaj
25 Şubat 2009; 22:51:59 

Merhaba, 3 ay önce 2009 model bipper outdoor aldım. Şu an 5000 kmde Araçtan çok memnunum. Artıları:

Yüksek görüş açısı ve geniş iç mekanı büyük bir konfor hissi uyandırıyor.
Dış görünüşü özellikle outdoor olması nedeniyle çok sportif ve yakışıklı.
Yakıt sarfiyatına gelince başlarda bir depo ile 600 km yol gidiyodum. Şu an 750 kmye çıktı. 10000 kmde daha da düşeceğini sanıyorum.

Memnun olmadığım şeylerse:

Bozuk yollarda bagaj kapısından gelen tıkırtı (Bir çaresini bulabileceğimi düşünüyorum)
Kapalı otoparklarda viraj sonrası yokuş çıkmak istediğimde deviri 1500ün altına düşürürsem araç stop ediyor. (Gaza biraz fazla basarak bu sorunu hallediyorum)

Bu iki konu dışında aracı tavsiye ederim.

225 Mesaj
20 Mart 2009; 14:38:17 

Arkadaşlar merhaba,

Bipper bizde almayı planlıyoruz. Comfort Pack modelini alacağız. Kasa tarafı camsız olduğu için 1. köprüden geçme hakkı yokmudur bu aracın?

Saygı !

3736 Mesaj
20 Mart 2009; 15:05:38 

dogru.aracın benzınlısı yok.dalgınlığıma gelmiş arkadaşlar..ama gercekten yakmış araç..şiçi benim araç 6 ya yakın yakıyor.düşündüğümüz zaman aslında normal mi ne..illaki düşer.sıfır araç henüz

344 Mesaj
21 Mart 2009; 17:10:55 

arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce şirketimize citroen nemo aldık xpack..şu an 38 bin km de.bir araç bu kadar mı zevkli olur,fiorino da alınabilir ama bence motor olarak her zaman HDI..multijet doblomuz var tork çok yüksek ama devir bandına iyi yayılmadığı için gidiyo sanıyosun ama yerinde sayıyo,oysa HDI 2 bin devirden 4 bin devire kadar çok kararlı..yakıt olayına gelince gerçekten doblodan çok çok az yakıyo..bakım aralığı 20 binde bir.multijet 10 bin.şu an tek sorunu egsozdan sabahları çok kötü koku yayması öyle ki nefes alnmıyo arkada,benzer sorun yaşayan varsa yazsın

PEUGEOT 301 HDI ALLURE

PEUGEOT 206 HDI FELINE

3736 Mesaj
21 Mart 2009; 17:36:21 

bizde kasım ayında almıştık aynı aractan..öyle dediğin gibi bir sorun yok bızımkınde..gercekten seri ve az yakıyor..çok pratik.kesınlıkle tavsiyemdır..tek sorun bagaj kapagı çift parçalı oldugu için ses yapıyor..ama sanırım citroende tek parca bagaj kapağı yok

344 Mesaj
21 Mart 2009; 17:47:24 

tek parça daha yeni çıktı,biz aldığımız zaman yoktu.ama ses yapıyo çift parça onu da 2 ayda bir servis ayar yapıyo düZELİYO çok sorun yok yani.ama bu egsozdan atan kötü koku neden acaba

PEUGEOT 301 HDI ALLURE

PEUGEOT 206 HDI FELINE

3736 Mesaj
21 Mart 2009; 18:00:24 

valla ayar mayar yaptırmadık.servis zamanına az kaldı..o zaman aradan cıkarırız napalım kötü kokuyu anlamadım ben

1891 Mesaj
22 Mart 2009; 13:30:22 

quote:

Orjinalden alıntı: sonunakadar52

hayırlı olsun araç gercekten çok güzel ve günümüz araçları içerisinde en az yakanı sorunlarına gelince arka süspansiyon araç çok zıplıyor ve ön amortisör bilyalarına su gittiği için çok kısa sürede ses yapıyor garantiden değişiyor ve debriyaj bilyanız yağlama yapıyor prizdirek kecesi değişerek setle birlikte bu problemde ortan kalkmış oluyor tabi hepsi garanti...

baya onemli konular yazmıssınız fakat bunların bizim araçta mevcut olduğunu nasıl anlayacağım.?bipper 2009 outdoor

20 Mesaj
24 Mart 2009; 10:35:39 

Benim aracım da ilk aldığımda çok yakıyordu. Şimdi 10.000 km'ye geldi. Yakıt tüketimi bayağı düştü. Bir depoyla şehiriçi şehirdışı karışık 800 km gidiyorum. 90'ı geçmiyorum. Yakıt tüketimi açısından gayet memnunum.

Egzostan kötü koku geliyor bazen ama ben dizelde normaldir diye çok üzerinde durmadım.

5. viteste bayıraşağı inerken ayağımı gazdan hafif kaldırdığımda egzostan mavi duman atıyor. Neden olabilir acaba. Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? sonunakadar52, "debriyaj bilyanız yağlama yapıyor prizdirek kecesi değişerek setle birlikte" diye yazmış bununla bir ilgisi olabilir mi?

344 Mesaj
24 Mart 2009; 19:44:58 

ben nemo ile hergün aydın izmir yapıyorum,sürekli otobanda kullanıyorum,bir kaç kez bodrum ankara vs yaptım.mavi dumanla hiç karşılaşmadım ya da tam göremedim.ancak şu var ne kadar yülenirsem yükleniyim siyah duman hiç görmedim ya da çok çok az.ama özellikle sabahları arabanın arkasında durulmuyo kokudan,ayrıca çok hafif zift tarzı su da olabilir bişi atıyo egsozdan.şu an için 40 bin e doğru yaklaşıyorum amacım bu arabaya 200 bin binmek

PEUGEOT 301 HDI ALLURE

PEUGEOT 206 HDI FELINE

20 Mesaj
15 Nisan 2009; 10:31:23 

Bipper plus modeli çıkmış. 3. camı var, yan hava yastıkları var, yukarıya açılır bagajı var. Süper olmuş bence. Bizim bipperlara orjinal servisinde 3. cam açtıramaz mıyız acaba?

20 Mesaj
17 Nisan 2009; 12:26:28 

Fiorino sayfasına baktım da Süper paylaşım var Bizim konu hep aynı yerde sayıyo Yok mudur bipperını fiorinocular kadar seven?

Servisten jant sordum. Tek tip jant olduğunu söylediler 5 kollu imiş Ama göremediğim için karar veremedim

1891 Mesaj
17 Nisan 2009; 19:10:09 

arkadaşlar benim bipperda 3 uncu cam var haberiniz olsun. yapıştırma cam .

200 Mesaj
20 Nisan 2009; 17:32:19 

merhaba,
bipper comfort plus aldım ben,üçüncü sıra camlı, arkada yukarı açılır tek kapılı, 4 hava yastığı, yol bilgisayarı, arka park sensörü, abs, önarka sis farı,cd mp3 çalar, kol dayama, yükseklik ayarlı ve bel destekli sürücü koltuğu vs., yalnız arka park sensörü normalde yok, hediye olaraktan taktılar.
arac gayet güzel. 1600 km oldu yaklaşık. ilk depomla 900 km civarı yol yaptım. ikinci depoda biraz daha arttı. şu ana dek herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
düşünenlere tavsiyemdir, ben gayet memnunum.

200 Mesaj
20 Nisan 2009; 17:50:42 

benim bipperın henüz bayideyken çekilmiş resimleri..

0

0

0

Ekteki dosya (3)

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 11:32:37 

Yapıştırma cam mı :) Resim ve nerde yaptırdığını yazar mısın? Güzel duruyosa biz de yaptıralım.

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 11:36:25 

Resim nasıl ekleyebilirim? Benim bipperın resimlerini koyayım

200 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:43:24 

yapıştırma cam derken? benimki bipper tepee comfort plus modeli, orjinali üçüncü sıra camlı ve arka yukarı açılır tek kapılı.
resim koyma şöyle: önce resimlerinin dosya boyutunu küçültüyosun( büyükse eğer), çünkü üç resim için max 400 kb kabul ediyor. cevapla'yı tıklıyosun, orda resim eklemek için tıklayın diyor, gözattan eklemek istediğin resimleri seçip yüklüyosun, bu kadar.

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:06:30 

Bu da benim araba

0

Ekteki dosya (1)

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:11:32 

...

0

Ekteki dosya (1)

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:31:49 

...

0

Ekteki dosya (1)

200 Mesaj
21 Nisan 2009; 17:21:36 

Allah cümleten kazasız belasız binmek nasip etsin..

20 Mesaj
21 Nisan 2009; 17:32:43 

Bilmeyen arkadaşlar için;

Uzaktan kumandanın açma tuşuna basılı tutunca uzaktan camları açabiliyosun
Kapama tuşuna basılı tutunca da uzaktan camları kapatabiliyosun

Kullanma klavuzunda bile yazmıyor

1891 Mesaj
21 Nisan 2009; 20:13:31 

2009 bipper outdoor var ama boyle ozellik olduğunu bilmiyordum

20 Mesaj
22 Nisan 2009; 14:26:59 

Bagaj lambası da yerinden çıkarak şarjlı el feneri olarak kullanılabiliyor. Onu da ilk keşfedince çok şaşırmıştım. Küçük ama hoş detaylar bunlar.

20 Mesaj
22 Nisan 2009; 14:29:20 

Şu yapıştırma camı çok merak ettim

quote:

arkadaşlar benim bipperda 3 uncu cam var haberiniz olsun. yapıştırma cam .

1084 Mesaj
22 Nisan 2009; 15:16:01 

quote:

Orjinalden alıntı: mako80

...

0

bu resmi beğendim sağdaki bizim arbadan

200 Mesaj
22 Nisan 2009; 15:44:20 

bipper kullanıcıları çoğalıyor. bilgi ve paylaşımlar artarak devam eder umarım.

1331 Mesaj
23 Nisan 2009; 4:51:17 

bu bipper kango nemo fiorino gibi arabalar ruhsatta otomobilmi kamyonet diemi geçio arkadaşlar

Dikenli Bir Yoldur Hayat Sevendemi Kabahat !!!

200 Mesaj
23 Nisan 2009; 12:34:56 

kamyonet diye geçiyor, hepsi aynı şekil. kullanım amacı olarak ta hususi-yük nakli yazıyor.

1891 Mesaj
24 Nisan 2009; 22:23:50 

musait olunca koyacağım foto

quote:

Şu yapıştırma camı çok merak ettim

344 Mesaj
25 Nisan 2009; 10:34:42 

ben de nemo var bi tane xpack donanım,dün uzaktan kumanda ile camları açıp kapattım,öğretene helal olsun.benim nemo ortalama 5.7 yakıyo şehir içi.şehir dışıda otobana çıkarsam 6 yı buluyo en son ölçümler böyle.bir de servisin bile çözemediği bir sorunu var sabahları özellikle egsozdan inanılmaz kötü koku çıkması,bu sorunu çözemediler

PEUGEOT 301 HDI ALLURE

PEUGEOT 206 HDI FELINE

1891 Mesaj
2 Mayıs 2009; 19:31:53 

http://forum.donanimhaber.com/m_31423764/tm.htm

bu linker fotolarımı koydum ucuncu cam konusu

6 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:08:46 

Üçüncü camı Bursa da Aslan oto cam yapıyo ama nasıl durur onu bilemiyorum. Yaptıran varsa resim koysada görsek.

20 Mesaj
7 Mayıs 2009; 13:12:14 

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_31423764/tm.htm

bu linker fotolarımı koydum ucuncu cam konusu

3.cam orjinalden farksız olmuş. Su alma yapıyor mu, ne kadara maloldu, en önemlisi garantiyi bozuyor mu? Aydınlatırsan sevinirim.

1891 Mesaj
7 Mayıs 2009; 13:57:47 

ben alırken vardı peogeot orjinal gibi. 2 yıl garanti verdiler. yerinden oynamıyor su alma olmadı.

886 Mesaj
7 Mayıs 2009; 19:24:51 

quote:

...

0

Hayırlı olsun

99 Mesaj
11 Mayıs 2009; 10:39:29 

Sürücü tarafı Ön Torpidosu gaza veya debriyaja basarken kaval kemiğine değiyormu.
Bilen varmı 2008 Fiat Fiorino Cargo yu kullandım inanılmaz rahatsız etti beni.

1891 Mesaj