Şimdi Ara

## PNY 2GB'lık USB Belleğiyle Ghostbusters Filmini Hediye Ediyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## PNY 2GB'lık USB Belleğiyle Ghostbusters Filmini Hediye Ediyor ##

Yaşı müsait okuyucularımızın da hatırlayacağı üzere Ghostbusters (Hayalet Avcıları) filmi hem konusu, hem özel logosu hemde müzikleriyle 80'lere hatta 90'lere damgasını vurmuş ve pek çok kişi efsane olmayı başarmış önemli Hollywood yapımlarından biriyidi. PNY firması da bu nokadan hareketle hazırladığı yeni USB belleği ile birlikte kullanıcılara Ghostbusters filmini hediye ediliyor. 2GB kapasiteli ve USB 2.0 arabirimini destekleyen USB belleğin içerisine serinin ilk filmi DRM korumalı olarak ilave edilmiş. Özellikle yeni bir usb bellek almayı planlayan Ghostbusters hayranları için PNY'nin yeni usb belleği dikkat çekici bir çözüm olabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• vay nostalji ha.süper kadrosuı var o filmin ya.müziği zaten harika.ghooosssbusteeerrrr.
  • Gelirse Türkiye'ye beklemeden alırım.Ghostbusters için
  • Film hediyesi süper olmuş Fiyatı ne kadar olur acep ?
  • ilginç olmuş 30 yaş ve üstü kitle için uygun şahsen ben bu filmi hayal meyal hatırlıyorum tvde yayınlanmıştı bikere ordan daha sorada görmedim
  • artık temalı usb belleklerin sayısı artmalı
  • hehehe şaka gibi
  • 25 yaşındayım butun serileri ezbere bilirim bu filmin.hele ki şarkısını sevmeyen yyoktur. baş yapıttır kanımca.
  • filmin formatı kalitesi çözünürlülüğü nedir acaba???????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerturk17

filmin formatı kalitesi çözünürlülüğü nedir acaba???????????

asıl belleğin okuma/yazma hızları ne acaba
  • Filmde bir alet vardı bütün hayaletleri içine çekiyordu.USB'de aynı mantıkla geliştirilmiş sanırım.

Edit:İmla hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 6 Eylül 2008; 10:52:42 >
  • Güzel bir pazarlama stratejisi olmuş

Serinin fanları için iyi satabilir gerçekten
  • fiyata etkisi olmazsa iyi satarlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.