Şimdi Ara

Hoperlörüm yırtıldı, tamir için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Marantz marka bookshelf kolonlarımdan birinin tiz sürücüsü yırtıldı. Bu yırtık tamir edilir mi? Olmazsa nerede yenisi taktırırım, KAdıköy taraflarında iyi bir usta var mı?
    Yeni alacağım sürücünün nasıl olmasına ve ne marka olmasına dikkat etmeliyim?

Tabi diğer kolonun sürücüsünü de değiştireceğim, o da yırtıldı yırtılacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 5 Eylül 2008; 0:05:03 >

• tamir edılmesı zor gıbı gorunuyor aynı degerde tweeter bulursan belkı
    aynı degerdekı tweeter bulmak zor senın ısın yas gorunuyor..
  • çok eski model değil ise aldığın yere bir danış sadece tweeter ları değiştirebilceğim bir yer war mı die warsa bile biraz pahallı olucaktır haberin olsun yoksa da sen sök tweeter ları aynı değerlerde birşeyler aramaya başla derim tamir işi yapılsa bile birbirini tutmaz...
  • 96/97 yıllarında satın almıştım, bulmam çok zor herhalde.

Tamir için birkaç arkadaş usta ismi verdi, bir soracağım, olmadı yeni tweeter ararım.
  • tamirle uğraşma hasar büyük bu arada onlar mid gibi duruyo tiz için o kabine fazla büyük..
  • bende de sony fh10 anfi, apm 108ta kolonlar var kolonların bas bölümü kare ve etrafındaki süngerimsi madde yırtıldı bu tamir edilebilir mi acaba veya yenisi takılabilirmi kare 17 cm seti 92 de almış babam yani benle yaşıt .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.