Şimdi Ara

350 YTl nasıl yatırım yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar biliyorum çok para ddeğil ama zar zor biriktirdim dahada biriktirmem lazım pc toplamam içn şimdilik altın yaptım sizce ne yapıyımartması için.

• Al altını en iyisi.Ben zamanında 50 $ almıştım 4 ytl kazandım.Altın bu orta vadede getirir az çok.
  • En mantıklısı altın yaptırman.

Şu anda dolar yükselişte, euro düşüyor. Ancak bana göre dolar iyi bir yatırım olmaz. Euro'da malumunuz asansöre döndü sağı solu pek belli olmuyor. DOLAR-EURO çapraz kuraları her geçen gün artıyor ancak yine de bu ABD ye güven olmaz, o yüzden dolar sakıncalı.

Dediğim gibi şu an da en mantıklı yatırım "kesinlikle" altın. Ya da benzeri değerli ya da yarı değerli taşlar.
  • git çeyrek al hergün altının yükselmesi için dua et
  • quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

git çeyrek al hergün altının yükselmesi için dua et

• 1 cumhuriyet 2 çeyrek yaptım zaten öyle dursun para biriktrmek için en iyisi altın bozdurmaya kıyamıona rada bi sevion
  • garanti bankasının altın hesap gibi bir hesap türü var.

bunun hakkında ayrıntılı bilgi sahibi var mı?

mesela altın değerlendiğinde paramız da değerlenecek mi gibisinden :) birkaç sorum daha var bilen varsa sorayım yoksa yarın bankaya gidecem.
  • Bire 2 veren İddaa kuponuna yatır 300 ytl.Yatma ihtimali çok çok düşük.

Yatarsa 50 ytl yi bire 7 veren kupona yatır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maitapha

Bire 2 veren İddaa kuponuna yatır 300 ytl.Yatma ihtimali çok çok düşük.

Yatarsa 50 ytl yi bire 7 veren kupona yatır.

• forumun aklına uyduk geçen gün 600 ytl ye 55 ytlden 11 tane altın aldık şuan 52 ytl tanes battık yani
  • Ayakkabı tişört pantalon al livaystan
  • Uzun vadeli yatırım yapacaksan yani parayı koyiyim 1sene falan dursun diyorsan Borsa'nın en büyük kagıtlarından al uzun vadede daima kazandırırlar , misal Eregli Demir Çelik al 350 ytl ye ancak 50 lot olur ama işte 1 sene sonra en az 70 ytl kar edersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ctrlshft

forumun aklına uyduk geçen gün 600 ytl ye 55 ytlden 11 tane altın aldık şuan 52 ytl tanes battık yani

• quote:

Orjinalden alıntı: Dark_Lord_

Uzun vadeli yatırım yapacaksan yani parayı koyiyim 1sene falan dursun diyorsan Borsa'nın en büyük kagıtlarından al uzun vadede daima kazandırırlar , misal Eregli Demir Çelik al 350 ytl ye ancak 50 lot olur ama işte 1 sene sonra en az 70 ytl kar edersin.

350 Ytl ile mi hisse senedi alsın?

Hadi aldı diyelim, bence Ereğli Demir Çelik ten maksimum %5 kar eder bir yıl içerisinde.

O da 17,5 lira filan eder.

50 lot

Ya kardeş kusura bakma, aklıma günde 100-150.000 lotluk hisse senetleri geldi de.. 50 biraz absürt kaçtı.

• bence parayı harcama ekim ayının elektrik faturasını bekle
  • 350 milyon degil 350 milyar bile para degil bu devirde
  • 350 milyar degil 350 trilyon bile para degil bu devirde
  • 350Trilyon değil 350Trilyon$ bile para değil bu devirde...
  • 350 trilyon değil 350 katrilyon bile para değil bu devirde
  • Evet burada devreye turgay şeren girer... yaa yok artık .................
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.