Şimdi Ara

## Kingston'dan HyperX Serisi Düşük Erişim Süreli SO-DIMM Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan HyperX Serisi Düşük Erişim Süreli SO-DIMM Bellek Kiti ##

Global bellek pazarının lider oyuncularından Kingston, dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. KHX6400S2ULK2/4G kod adına sahip olan ve HyperX serisi altında hazırlanan 4GB'lık DDR2 SO-DIMM bellek kiti 2GB'lık iki adet modülden oluşuyor. CAS4 zamanlamalarıyla gelen ve 800MHz'de görev yapan kitin 667MHz'de CL3-4-4-10 zamanlamalarıyla çalışabildiği de belirtiliyor. Intel'in Centrino 2 platformuyla DDR3'e geçişin yanı sıra DDR2-800MHz'lik belleklerin de dizüstü bilgisayarlarda yaygınlaşmasını fırsat bilen Kingston performans odaklı yeni bellek kiti ile iddialı. Elimize ulaşan bilgilere göre HyperX serisi SO-DIMM bellek kitinin yurt dışında 257$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulduğu belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Elimize ulaşan bilgilere göre HyperX serisi SO-DIMM bellek kitinin yurt dışında 257$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulduğu belirtiliyor.

Yuh !
  • 257USD fiyat standart kullanıcıya gelmez zorunlu olarak düşmesini bekleyecektir ama notebook undan yüksek verim almak isteyenler için çok güzel bir ürün
  • Pahalı olmuş ama sonuçta performans rami gülü seven dikenine katlanır
  • Performansı iyidir muhakkak. Ama fiyat düşündürücü
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

Performansı iyidir muhakkak. Ama fiyat düşündürücü

Fiyat şu sıralar düşündürücü falan değil direk olumsuz fikir verici :D
  • mobil facia olmuş her anlamda
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet328

mobil facia olmuş her anlamda

aynen katılıyorum altın pbc falan mı kullanmışlar
    sanki bana yüzde 500 performans sunacaklar yaww
  • 800 mhz için pek de pahalı olmasa gerek ....hem kingston hem de yeni çıkışı itibariyle bi 57$ lık fazlalık var o kadar...
  • Sanki millet laptopta ram belleğe oc yapacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertekin

Sanki millet laptopta ram belleğe oc yapacak.

Fiyati cok pahali dediginiz gibi kimse ocda yapmaz laptopa ama ilgincdir piyasada duz 2x1 ddr2 667mhz olupda 444-12 zamanlari olan bir ram cesidi bulamadim ben 555-15 var hep.HAliyle bu ramlar 667mhz de 444-10 calisiyormus buda laptop icin sanirim cok iyi bir zamanlama degeri ama gerektende cok cok pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 5 Eylül 2008; 0:41:34 >
  • güzel ramler diz üstüler ucacak gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

güzel ramler diz üstüler ucacak gibi

fiyatıda güzelmiş bence değmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

güzel ramler diz üstüler ucacak gibi

Redbull + HyperX kanatlandırır , fiyat çok yüksek , bu fiyat uygun seviyeye gelene kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.