Şimdi Ara

Adolf Hitler Nasıl Öldü ?!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
9
Favori
58.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eti
    leni riefenstahl ın yönetmeni olduğu o filmin tamamen bir propaganda olduğu apaçık ortada değilmi hitler emriyle yapılmış bir film. ayrıca ben sana olayın türk tanıklarını söylüyorum sen bana propaganda videosu örneği veriyorsun arkadaşım.

Kardeşim nazi selamı vermeyenler var diyorum sen propaganda filmi diyorsun...

O daha büyük birşey Alman propaganda filminde bile nazi selamı vermeden geçen ülkeler var?

Yani.
  • ölmeyip kaçtığı söylentiler vardı.bir belgeselde izledim.kafatası ve diş kayıtları fotoğraftaki adamın adolf hitler olduğunu doğruluyor.moskova daki bir müzede kafatasından parçalar hala saklanıyor ayrıca...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corleone™

konu dağılıyor ama israilin dünyayı yönetilmesinden bahsedilmiş.
    yahudilerin bayrağına kadar yansıyan bir kuralı var.fırat ve nil nehri arasını ele geçirmek.bunu yapmak için her haltı yiyiorlar. amerika nın dış politikası sabittir. buda kimin tarafından yönlendirilir tahmin edersiniz.bugünlerde niye ortadoğuda kaos var? niye ülkeler parçalanıyor? hepsi bu amaca yönelik.bazı gerizekalı hainlerde kendilerine yurt kuracaklar diye tırmalıyor. hepsi bir oyunun parçası.israil bu uğurda (israil demeyimde daha net siyonist yönetim diyeyim) önüne kim çıkarsa süpürmeyi kafaya koymuş anlaşılan.buna karşı çıkan yada tekere çomak sokmak isteyen amerikan başkanı olsa dahi ortadan kaldırıldı.

İşte en doğru yorum , en açıklayıcı ve olanları en iyi özetleyen.

Arkadaşlar siyonistlere karşı koymak isteyen ABD başkanı J.F.Kennedy , bir ABD başkanı bile ortadan kaldırılmışken burada bu katliamın yanlışlığını savunamazsınız.

• Savaş Bitime yakın olunca ve kaybedince sığınaga kaçıyor amerikan ve rus askerlerinden kaçmak için
    orda karısını ve çocuklarını siyanürle öldürdükten sonra kendi kafasına sıktı

Hitlerin Alman kafa yapısında istedikleri 180 boy sarı saçlı mavi gözlü iri yapılı erkek ve kadınlardı
    ama kendisi 170 boyunda siyah saçlı kahve rengi gözlü bir hollandalıydı :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caglar.1903

quote:

Orjinalden alıntı: C@Ni

quote:

O Şahıs! ın yazdığı cümleye verilebilcek en iyi cevap budur diye düşünüyorum

Ben Türkçü geldim Türkçü giderim.Neden mi dersin Benim şanlı bir milletim var hitlerin yada lenin in ne halt ettiği beni ilgilendirmez ki ? Ama adamın düşünceleri hakkındaki yorumlarımızı yaparken burda bitanesi gelip GEBERSİN FAŞİST yazıyor . Buna en iyi verilcek yanıt budur

Bu adam Hıc Yasamasaydı senın ve senın gıbı FAŞİSTLERLE ugrasmıycaktık.

Ne mutluki yaşamış keşke uzun ömürler yaşasaydı.
    TAhmin ettiğim o ki yaşın kücük yada algılama problemin var benim seviyeme yüksel sonra gel tartışalım

senin annne ve babanıda katletseydide ne mutluki yaşasaymıydı dicektin

• quote:

Orjinalden alıntı: Freedom21

quote:

quote:

quote:

Ben Türkçü geldim Türkçü giderim.Neden mi dersin Benim şanlı bir milletim var hitlerin yada lenin in ne halt ettiği beni ilgilendirmez ki ? Ama adamın düşünceleri hakkındaki yorumlarımızı yaparken burda bitanesi gelip GEBERSİN FAŞİST yazıyor . Buna en iyi verilcek yanıt budur

TAhmin ettiğim o ki yaşın kücük yada algılama problemin var benim seviyeme yüksel sonra gel tartışalım

Alman yada yahudi değilim bu duruma göre bu beni bağlamaz.Şanlı Türk evladıyım

• quote:

İşte sizin anlayamadığınız bu. O insanlar senin benim gibi masum normal insanlar değildiler.

Doğuştan itibaren kendilerini allahın ordusu olarak gören bir topluluklar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roosevelt

ölmeyip kaçtığı söylentiler vardı.bir belgeselde izledim.kafatası ve diş kayıtları fotoğraftaki adamın adolf hitler olduğunu doğruluyor.moskova daki bir müzede kafatasından parçalar hala saklanıyor ayrıca...
    ama onlar komplo teorisi olarak görülüyor. kimisi franko bir messerschmitt uçağıyla kaçırttı diyor. kimisi rat's way( sıçan yolu) denilen plana göre mengele, martin borrmann gibi üstdüzey naziler gibi vatikan yoluyla güney amerika'ya kaçtı diyorlar . ben moskovadaki müzedeki kafatasının araştırma sonrası ona ait olmadığının öğrenildiğini duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eti -- 3 Eylül 2008; 2:27:56 >
  • Kafası basmayanlar yazmasın şuraya.Adam yahudi öldürmüş etmiş de banane.Soykırım yapmayan devlet mi var dünya üstünde? Soykırımın babasını Ruslar yapmış zaten.

O dönemki Sovyet Rusya'nın Avrupa'ya yayılmasını engelleyen adamdır Hitler.O olmasaydı şu an Avrupa yazısının yerinde(belki bizim de) kocaman SOVYETLER BİRLİĞİ olurdu.

Yahudilerin ne biçim bi ırk olduğunu zaten görüyoruz.Adamları yola sokmak için kaç tane Peygamber gönderilmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeune Ottoman

quote:

İşte sizin anlayamadığınız bu. O insanlar senin benim gibi masum normal insanlar değildiler.

Doğuştan itibaren kendilerini allahın ordusu olarak gören bir topluluklar.

Ki; Kur'an-ı Kerim'de de Lanetlenen bir topluluktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Kafası basmayanlar yazmasın şuraya.Adam yahudi öldürmüş etmiş de banane.Soykırım yapmayan devlet mi var dünya üstünde? Soykırımın babasını Ruslar yapmış zaten.

O dönemki Sovyet Rusya'nın Avrupa'ya yayılmasını engelleyen adamdır Hitler.O olmasaydı şu an Avrupa yazısının yerinde(belki bizim de) kocaman SOVYETLER BİRLİĞİ olurdu.

Yahudilerin ne biçim bi ırk olduğunu zaten görüyoruz.Adamları yola sokmak için kaç tane Peygamber gönderilmiş.

Şuan içimizde Sovyet olmak için can atanları gördükçe yazdıkların suratımda acı bi tebessüm yaratıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: eti

quote:

Orjinalden alıntı: Roosevelt

ölmeyip kaçtığı söylentiler vardı.bir belgeselde izledim.kafatası ve diş kayıtları fotoğraftaki adamın adolf hitler olduğunu doğruluyor.moskova daki bir müzede kafatasından parçalar hala saklanıyor ayrıca...
    ama onlar komplo teorisi olarak görülüyor. kimisi franko bir messerschmitt uçağıyla kaçırttı diyor. kimisi rat's way( sıçan yolu) denilen plana göre mengele, martin borrmann gibi üstdüzey naziler gibi vatikan yoluyla güney amerika'ya kaçtı diyorlar . ben moskovadaki müzedeki kafatasının araştırma sonrası ona ait olmadığının öğrenildiğini duymuştum.

güney amerikaya kaçan üst düzey naziler oldu...bu doğrudu.vatikan ın yardımını aldıklarıda...ama adolf hitler bunlardan birimiydi...?şahsen sanmam..ben öldüğüne inananlardanım..g.amerikadaki nazilerde 1948 de kurulan israil devletinin gizli servisi tarafından takibe alındı ve bazıları öldürüldü.adolf eichmann gibi ünlü olanlar yargılanıp idam edildi....

• quote:

quote:

Kafası basmayanlar yazmasın şuraya.Adam yahudi öldürmüş etmiş de banane.Soykırım yapmayan devlet mi var dünya üstünde? Soykırımın babasını Ruslar yapmış zaten.

Şuan içimizde Sovyet olmak için can atanları gördükçe yazdıkların suratımda acı bi tebessüm yaratıyor

Sovyetler Birliğinin 300.000 türkü katlettiği , sürekli boğazlarda hak iddia ettiği ve kars-ardahan bölgesini sürekli istediği gözönünde bulundurulursa Sovyet hayranı olan gençleri gördükçe benim bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak içim yanıyor.....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alman yada yahudi değilim bu duruma göre bu beni bağlamaz.Şanlı Türk evladıyım

işte sen sığ düşünüyosun empati kurmayı bilmıyorsun senin gibi düşünenler barış ve kardeşlik ortamına en büyük engel soykırm yapan alçakça insanları öldüren bebek katillerine nasıl olurda örnek alırsınız ona şaşırıyorum

• quote:

quote:

quote:

Sovyetler Birliğinin 300.000 türkü katlettiği , sürekli boğazlarda hak iddia ettiği ve kars-ardahan bölgesini sürekli istediği gözönünde bulundurulursa Sovyet hayranı olan gençleri gördükçe benim bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak içim yanıyor.....

Fakat o şahıslara sorsan Lenin in Atatürk e yaptıgı yardımı anlatırlar ..

• 2.Dünya Savaşının Sonucunun Kendi Aleyhine Biteceğini Anlayan Ve Bu Durumun Musoloni Tarafından Onaylandığında Adolf Sevgilisiyle Kafede Oturuyordu.Ve Bunu Zaten Biliyordu Adolf(Yenileceklerini)Gururuna Yediremedi.Ve Kafeden 2 El Ateş Sesi Çıktı, Adolf İlk Önce Sevgilisini Daha Sonra Kendisini Vurdu Kafe Birden Alev Almaya Başladı.Yangının Söndürülmesi Sonucu Adolf Hitlerin Sevgilisinin Cesedi Bulundu Fakat Adolfün Cesedi Yada Külleri Bulunamadı...
    Ayrıca Kafe Yanarken İçerdeki Radyodan Adolf Hitlerin En Sevdiği Şarkı(İsmini Hatırlayamıyorum) Sonses Çalıyordu....
    Halada Adolfün Cesedi Bulunamamıştır...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fakat o şahıslara sorsan Lenin in Atatürk e yaptıgı yardımı anlatırlar ..

lenin atatürke yapılan türkmen yardımının yüzde 80 ini kendi yemiş zaten bize 11 milyon altın vermiş buhara emirliğinin asıl yaptığı yardımın 100 milyon altın civarında olduğu söylenilir. yardımı lenin değil buhara emirliği yapıyor yani.

• arkadaşlar kusura bakmayın noktalama işaretlerini düzgün kullanmıyor olabilirim. imlam o kadar iyi değildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

keşke daha çok yaşasaydı da daha çok yahudi silinseydi dünyadan
    ayrıca adolf hitler Atatürkün yaptığı her işi örnek almış hatta kendisine hediye olarak zırhlı bir araç göndermiştir

Bu nasıl bi anlayış ben buna gülerim
    Atatürk'te aynısını yapıyordu ondan yurtta sulh cihanda sulh dedi dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bedo20

quote:

Neo-Naziler gerçek nazi değildir , eski NSDAP üyeleri bile bunu söylemektedir..

Nazileri şimdiki vahşilerle karıştırmayın...

"Tarihi kazananlar yazar..." Hitler siyonist medyası tarafından canavar gibi gösterilse de araştırıldığında ne kadar iyi bir devlet adamı olduğunu göreceksiniz. Her insanın hataları mevcuttur.

Saygılar.

söylediklerinize katılıyorum neo-naziler gerçek nazi değildir.hitler seneler öncesinden gerçeği görümüştür ve haklı da çıkmıştır.bakınız yahudiler dünyayı yönetiyo.

Sende ver Allahım ver Allahım diyeceğine kafanı çalıştır, neyi yöneteceksen adilce yönet. Öle isteyip uğraşmamakla olmuyor bu işler adamlar zekasını kullanıyorsa sende kullan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.