- x
uzaktaki kız arkadaşa doğum günü mesajı??
51 Cevap14226 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2161 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:48:33 

evet arkadaşlar uzaktaki kız arkadaşımla doğum gününü birlikte kutlayamayacağız bu sefer.acaba ona gönderebileceğim romantik doğum günü mesajları var mı bildiğiniz? herkes bildiği mesajları yazarsa sevinirim.tşkler şimdiden

Nothing Doing

185 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:50:34 

Doğum Günün Kutlu olsun de geç

2607 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:51:40 

ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büüyük sevgileri güçlendirir...tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi..

BMW M POWER TEAM
strobist = SmT #

3738 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:51:44 

Keşke yanına gelmek bu mesaj kadar hızlı olsaydı da doğum gününü parmaklarımla değil dudaklarımla kutlasaydım...

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi

2161 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:53:24 

quote:

Orjinalden alıntı: Magina

Keşke yanına gelmek bu mesaj kadar hızlı olsaydı da doğum gününü parmaklarımla değil dudaklarımla kutlasaydım...

öhöm

bunun gibi

Nothing Doing

4571 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:53:27 

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

bi kaç tane yazdım kendine göre biraz oynayabilirsinde üstünde...

Golf VI 1.4 TSİ

100 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:53:29 

Bugün doğum günün olduğu için çok farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil hergün farklı ve özelsin... Belki yanında değilim ama kalbimin en derin yerinde bu mutlu günü seninle birlikte kutluyorum...

tam da slow dinliyorum bu da üstüne tuz biber oldu

yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz biLmem ama kahvaLtının mutLuLukLa bir iLgisi oLmaLı

2746 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:54:29 

Minareden atlar, doğum gününü kutlarım.

Ne alakaysa, arkadaş bana kandilde atmıştı...

Sheer Driving Pleasure.

1493 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:55:20 

Hmm..

Dünyadan şu ana kadar bir çok gün gelip geçti ama hiçbiri bu gün kadar güzel değildi. Çünkü bu gün sen doğdun meleğim. Senin doğmasaydın hayatımın bir anlamı yoktu şimdi. O yüzden meleğim dünyanın en güzel günü, Meleklerin en güzelinin doğum günü kutlu olsun. Aramızdaki mesafe uzak olsada kalbim seninkinin tam yanında...

Olur mu?

Former: Izmir University Of Economics
Computer Engineering
---
Current: Warsaw University of Technology
Computer Science

3738 Mesaj
2 Eylül 2008; 23:58:15 

Biraz da kızın kişiliğine bağlı bişeyler olsun.
Çok duygusal falansa benimkini yazma diğer arkadaşlarınki yaz.

4177 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:00:14 

Mesajla romantizm olmaz, ara doğaçlama şiir oku.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:08:10 

başka yok mu.kesin vardır daha güzelleri de

Nothing Doing

4207 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:09:15 

quote:

bu ne be süper læ ben eridim burda

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

2277 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:10:06 

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana,
Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat,
Kar beyaz tüylerinde kokun,
Ve gagasında iyi geceler öpücüğü
Ona iyi bak.

En etkilendiğim sözlerden birisidir...herkezin hoşuna gider bunu yolla bence

3738 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:10:50 

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

bu ne be süper læ ben eridim burda

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:18:45 

quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana,
Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat,
Kar beyaz tüylerinde kokun,
Ve gagasında iyi geceler öpücüğü
Ona iyi bak.

En etkilendiğim sözlerden birisidir...herkesin hoşuna gider bunu yolla bence

güzelmiş bu da teşekkürler.

Nothing Doing

2113 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:21:14 

hazıra konmaktansa kendin birşey üret derim, ona özel, onun için.

1746 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:23:09 

quote:

Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.[W. Churchill]

Samsung Wave Kullanıcısı
Cumhuriyet Üniversitesi - Makine Müh.

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:23:11 

quote:

Orjinalden alıntı: emredici

hazıra konmaktansa kendin birşey üret derim, ona özel, onun için.

evet daha doğum gününe zaman var ancak fikir oluşsun diye kafamda diye sordum.

bilgilendirme: konuyla alakasız mesajlar temizlenmiştir, devamı gelirse onlar da temizlenecektir bilginize.

diğer herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Nothing Doing

1597 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:33:40 

quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

evet daha doğum gününe zaman var ancak fikir oluşsun diye kafamda diye sordum.

bilgilendirme: konuyla alakasız mesajlar temizlenmiştir, devamı gelirse onlar da temizlenecektir bilginize.

diğer herkese teşekkürler.

hocam konuyla alakasız atmadıkki sen işine gelmeyenleri siliyosun.bizde silelim ozaman işimize gelmeyenleri.Şakayıda kaldırmalı bir insan

Su sesi,Para sesi,Fan sesi

3636 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:34:28 

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

ilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

BeşiktAŞK

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:35:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

hocam konuyla alakasız atmadıkki sen işine gelmeyenleri siliyosun.bizde silelim ozaman işimize gelmeyenleri.Şakayıda kaldırmalı bir insan

hayır şakayla ilgisi yok şakayı kaldırırım ancak düzgün ciddi bir konu olmasını istediğim için o tarz mesajlara yer vermiyorum.konu benim olduğu için de bunu kendim yönetebiliyorum.konu sizin olsa ve konunuzda istemediğiniz mesajlar olsa onları şikayet etseniz biz yine sizin dedikleriniz doğrultusunda konunuz sizin olduğu için istemediğiniz mesajları konunuzdan temizleriz.

Nothing Doing

2278 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:36:10 

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

ilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

gibi..ama fazla da klasik olmasını istemiyorum.daha doğum gününe zaman var güzel şeyler çıkacağına inanıyorum..

Nothing Doing

3636 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:38:12 

quote:

hayır şakayla ilgisi yok şakayı kaldırırım ancak düzgün ciddi bir konu olmasını istediğim için o tarz mesajlara yer vermiyorum.konu benim olduğu için de bunu kendim yönetebiliyorum.konu sizin olsa ve konunuzda istemediğiniz mesajlar olsa onları şikayet etseniz biz yine sizin dedikleriniz doğrultusunda konunuz sizin olduğu için istemediğiniz mesajları konunuzdan temizleriz.

Ancak , aynı özveriyle değil

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieselTRoniC -- 3 Eylül 2008; 0:39:19 >

BeşiktAŞK

3636 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:40:13 

Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle...

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieselTRoniC -- 3 Eylül 2008; 0:39:33 >

BeşiktAŞK

2113 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:40:38 

demek istediğim, kız arkadaşın attığın mesajı google'a yazınca 1923852 sonuçla karşılaşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emredici -- 3 Eylül 2008; 0:38:48 >

2278 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:41:39 

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bebikim.

1597 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:44:39 

kızın adı tülay varsayıyorum...

yer yüzünde bi kız yaşarmış adı tülaymış.mış mış mış adı tülaymış.doğum günü var mış mış.bugünmüy müş müş müş.Ona msj atmış mış.Doğum gününü kutlarmış mışmışım.Tülay kanka nbr ya doğum günü kutlu olsun kanka.Ya Gelemiom kusra bakma.Hadi kib.scs.bye

böle yolla bence...

2278 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:45:34 

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun aşkişim.

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:47:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

kızın adı tülay varsayıyorum...

yer yüzünde bi kız yaşarmış adı tülaymış.mış mış mış adı tülaymış.doğum günü var mış mış.bugünmüy müş müş müş.Ona msj atmış mış.Doğum gününü kutlarmış mışmışım.Tülay kanka nbr ya doğum günü kutlu olsun kanka.Ya Gelemiom kusra bakma.Hadi kib.scs.bye

böle yolla bence...

:s

Nothing Doing

2278 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:55:13 

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum kınalı kuzum.

1177 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:55:34 

Sakın internetten mesaj bulma kızlar anlıyor,gerçekten kalbimden ne geçiyorsa yaz az ve öz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydrogenfla -- 3 Eylül 2008; 0:55:18 >

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

2742 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:56:56 

quote:

Abovv bu gerçekten çok süper.

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!

1597 Mesaj
3 Eylül 2008; 0:58:29 

Alyazmalım,bi tanem,inci çekirdeğim,alınyazım,kaderim,sebebim,aşkım,bitanem,bebeem,gulüm,datlum,hayatım,bağyan,kelimeler yetmez sevgimi anlatmaya sms 1kb 2 kontör gitti bunu yazarken.Nese doğum günün kutlu olsn kib.

985 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:00:17 

quote:

on numara

patron

test edıldı onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .IsTanBul. -- 3 Eylül 2008; 1:02:31 >

. BiR hAziRaN AkşAmıNdA kısMetim olmuşsundA hAberim yokmuŞ....

2278 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:02:57 

Bübeem,kınalı kuzum,güllerden al yanaklım,yourock.gif bakışlım evillol.gif gülüşlüm kahkahaları muahaha.gif ten sıcak siniri s20.gif ten güçlü bigstar.gif kadar havalı aşk meleğim doğum gününü kutlar birthday.gif i armağan ederim bebinikom.

981 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:05:05 

quote:

Harika gerçekten...

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:08:39 

sanırım ben direkt yanına gitcem 3.5 saatlik yol yanına gitmek daha güzel olur gibi..

Nothing Doing

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2008; 1:12:44 

quote:

evet arkadaşlar uzaktaki kız arkadaşımla doğum gününü birlikte kutlayamayacağız bu sefer.acaba ona gönderebileceğim romantik doğum günü mesajları var mı bildiğiniz? herkes bildiği mesajları yazarsa sevinirim.tşkler şimdiden

Ramazan bayramin mubarek olsun askim sanlisin ki dogum gunun bu mubarek aylara denk geldigi icin sanslisin yaninda belki degilim sana hediye veremiyorum ama senin icin hediye aramak yerine teravihe gidicem sana bol bol dua edicem haydi kal saglicakla

bu isin sakasi

Bu guzel aninda yanin da olmak icin neler vermezdim belki su an seninle birlikte degilim ama kalbim yaninda bir yerlerde dogum gunun kutlu olsun askim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joerwill -- 3 Eylül 2008; 1:10:54 >

981 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:14:31 

quote:

sanırım ben direkt yanına gitcem 3.5 saatlik yol yanına gitmek daha güzel olur gibi..

Magina nickli arkadaşın mesajını atsan yeter bence :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 3 Eylül 2008; 1:13:02 >

5696 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:19:35 

quote:

Sanki kendi buldu.. Havalara bak..

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

2132 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:25:28 

Hacı doğum günün kutlu olsun

Dahili Bileşenler: Intel Core i7 4770K || Cooler Master Nepton 280L || MSI Z87 MPOWER MAX || G.Skill RipJaws 2x4GB DDR3 1866Mhz || Sapphire R9 280X TOXIC 3GB DDR5 || Samsung 840 EVO 250GB || Seagate 1TB Barracuda || Corsair AX760i 760W || Creative Sound Blaster Z || Pioneer DVR-S21FXV DVD-RW ||3x Cooler Master JetFlo 120mm ||3x Corsair AF140 LED
Harici Bileşenler: Corsair Obsidian 750D || Asus 23" VX239H IPS LED || Logitech G710+ || Logitech G602 || Edifier C2XD 53W RMS Optik || Asus RT-AC68U 1900Mbps || NetMASTER CBW-383Z4 || Creative EVO ZX || Lexmark MS510DN Mono Laser

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:29:34 

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Sanki kendi buldu.. Havalara bak..

tamam evlenirsek ve kız çocuğumuz olursa adını savaş koycam söz

Nothing Doing

5696 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:30:53 

quote:

tamam evlenirsek ve kız çocuğumuz olursa adını savaş koycam söz

Yok sen Nebahat koy ben üzerime alınırım..

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

2161 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:34:21 

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Yok sen Nebahat koy ben üzerime alınırım..

Nothing Doing

508 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:36:53 

Gelemicem keşke gelebilsem yanında olabilsem vb. yaz sonra git sürpriz yap

4501 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:39:55 

Yanına git hacı daha çok tesir gösterir

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

12049 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:41:05 

quote:

ya hocam 3,5 saat mesafe var niye gitmiyorsun manyak mısın Keşke bende okadar yakın olsam hegün giderim valla ben bi gitmek istesem 12 saat sürüyo ya

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

4139 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:45:26 

quote:

bu süpermiş ya

Bu kullanıcı ek$i sözlük yazarı
Kişisel blogum - Enteresaninsan.
Twitter - Okisht
Cokteknolojik.net
Formspring me! - Okisht
Alkışlarla yaşıyorum - Okisht

71 Mesaj
3 Eylül 2008; 2:26:20 

En büyük derdin yarın üstüne hani elbiseyi giyeceğin olsun... doğum günün kutlu olsun bebeem

No Fear ,No Pain..

2589 Mesaj
3 Eylül 2008; 14:08:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Şahbaba

Minareden atlar, doğum gününü kutlarım.

Ne alakaysa, arkadaş bana kandilde atmıştı...

Banada Geldi Öle Bi Mesaj Minareden Atarım,Bayramınızı Kutlarım die:D
paTRon bence keşke dudaklarımla kutlasam süper olur
yada direk git

MacBook Pro Retina Display: 2012 - 2.3 GHz Quad i7 IB - 8 GB 1600 RAM - GeForce GT650M 1GB - 256 GB 6G SATA3 SSD - Thunderbolt
MacBook Pro: 2011 - 2.0 GHz Quad i7 SB - 8 GB 1333 RAM - Radeon HD6490M - 120 GB 6G SATA3 SSD - 500 GB HDD - Thunderbolt
Kasa: AMD Phenom 9550 Quad 2.20 GHz - 5 GB RAM - ATI HD4830- 160+320 GB HDD - Win 7 Ultimate
iPhone 4S 32GB, iPad Wi-Fi 64 GB, SAMSUNG 55ES6140 LED, Pioneer VSX-921, Dali Zensor 7-1-Vokal, PS3 320 GB, Apple TV, Linksys WAG320N,
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » uzaktaki kız arkadaşa doğum günü mesajı??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.383