Şimdi Ara

Hotmail Şifreniz Çalındıgında yapacaklarınız ve Hotmailinizi Çaldırmamak. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
3
Favori
359.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sağolasın güzel anlatmışsın da, aklıma bir şey takıldı. en son girişimi veya son kayıt oluş tarihimi bilmiyorsam ne yaparım? bilhassa üzerinden bir kaç yıl geçmiş olan kayıt oluş tarihni hatırlamam imkansız. bunun var mı bir çözümü veya bunu yazamasak oluyormu?

Zaten Tam olarak hatırlamasanda olur. oradada Bizden zaten Yaklasik olarak Terimini kullanarak istiyorlar.
    ama bence vakit varken ogren. ogrenmek icin eger silmediysen
    ilk gelen emailin ne zaman olduguna bakabilirsin.

Yok illa bilmiyosan ve basina boyle bir olay gelirse.
    2 - 3 yıl once almıstım dersin olur biter. :)

quote:

Biliyorsunuzki internette çaresi olmayan dert yok

Seninki Derdi olmayan Care yok olmus..

Bulunan Her cozum'un bir Derdi vardir. !..
    Katiliyorum..

quote:

evet bunlar iyi ben de ekleyeyim bunu siteme alıntı yapıyorum kardeş iznin varsa tabi

Tabi ki alacaksiniz, alin ogrenin, insanlar ogrensin diye yazdim.

• kardeş güzel de bana bir de nasıl hack'leyecem onu söleyebilir misin? honest42tr@hotmail.com adresine yazarsan cok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xbloodypolimusx

kardeş güzel de bana bir de nasıl hack'leyecem onu söleyebilir misin? honest42tr@hotmail.com adresine yazarsan cok sevinirim.

arkadaş burda yapıcı olmaya calışıyor sen yıkıcı

• quote:

kardeş güzel de bana bir de nasıl hack'leyecem onu söleyebilir misin? honest42tr@hotmail.com adresine yazarsan cok sevinirim.

Bu Hacklemek icin degil, Hacklenmisi geri almak icin.
    onu ogrenmek istiyosan daha baska forumlar veya web siteleri mevcut.

Ancak Emaili Hack etmeyei ogrenmek ve bunu uygulamak, insanlarla aranda sosyal iletisim bozukluguna yol acabiliyor.

bu yuzden tavsiye etmiyorum.. :)

Ancak email hacklemeyi ogrenmek, kendi emailini caldirmamak icin yani guvenligini saglamak icin onayladigim bir sey..

• quote:

Orjinalden alıntı: TechNiciaN

quote:

Bu Hacklemek icin degil, Hacklenmisi geri almak icin.
    onu ogrenmek istiyosan daha baska forumlar veya web siteleri mevcut.

Ancak Emaili Hack etmeyei ogrenmek ve bunu uygulamak, insanlarla aranda sosyal iletisim bozukluguna yol acabiliyor.

bu yuzden tavsiye etmiyorum.. :)

Ancak email hacklemeyi ogrenmek, kendi emailini caldirmamak icin yani guvenligini saglamak icin onayladigim bir sey..

• quote:

Orjinalden alıntı: TechNiciaN

ADIM ADIM Anlattım ..

Hotmail.com 'a gir. kullanıcı adını yazdıgın yerde SAG ustte YARDIM (help) yazıyor ona bas.
    Yeni bir explorer penceresi acılacak. Ekranın en sagında acilan bu pencereden En asagida Lutfen bize basvurun yaziyor onu seç

sağol fakat en sağ alt kçşede olması gereken lütfen bize başvurun linki yok? bi bilginiz var mı?
  • quote:

sağol fakat en sağ alt kçşede olması gereken lütfen bize başvurun linki yok? bi bilginiz var mı?

Linkleri ve anlatimi duzelttim.
    Simdi tekrar kontrol edebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: S1m0nE

Ya Bu Hotmail Şifresi Çalındığı Zaman Yapılacak Şeyler Bundan Önce 94984465 Defa Yazıldı!..
    ßir Daha Yazılmasından Ne Anlıyorsunuz?

PEKİ BU KONU 94984465 DEFA AÇILDIYSA NEDEN BAZILARI ( MESELA BEN ) BU KADAR DETAYLI VE ANLAŞILIR OLARAK BU KONUYU İLK DEFA OKUYORUM

ASIL SİZ YAPILAN HER ŞEYİ ELEŞTİRMEKTEN NE ANLIYORSUNUZ EĞER SEN DAHA ÖNCE OKUDUYSAN BU KONU BENİ İLGİLENDİRMİYOR DER PAS GEÇERSİN OLUR BİTER BU KONUYA İHTİYACI OLANLAR MUTLAKA VARDIR,NE OLDU YANİ BİR KONU FAZLADAN AÇILINCA FORUMUN SAYFALARIMI YIPRANDI,,KALDIKİ ABUK SUBUKBİR KONUDA DEĞİL
    BİR ÇOKİNSANIN MAĞRUR OLDUĞU BİR KONU BU

GEREKSİZ ELEŞTİRİLERE

• Emaili caldirmamak icin yapilmasi gerekenleri de ekledim.

Tum forum ahalisine saygılar.
  • saol bilader
  • bnm şifrem değil usernamemim calindi :)
  • hocam bis bunlardan koruoruz ya dosya almioruz ama sonuchta baska bi sekilde bisim msn adresimisi ellerine gecirebilir ler mi?
  • MSN adresinizi Baskasinin kullanmasi icin o kisinin yapmasi gerekenler sunlar :

1- Sen sifreni girerken gozunun ucuyla senin eline bakmak.
    2- Gizli sorunu tahmin etmek veya senden agzindan laf alarak ogrenmek
    3- Sana Fake Mail gondermek
    4- Bilgisayarina Trojan, Keylogger vs. yuklemek
    Bunu yapmak icin sana email le birlikte bir dosya olarak gonderebilir, MSN den Resim vs gibi dosya yerine bu AJAN lari godnerebilir.
    yada Gercekten Resim vb. dosya gonderir fakat icine bu AJAN dosyalarida ENTEGRE eder.

HIC bır sekilde Her hangi bir emaili okurken karsiniza cikan ekrana Hotmail 'in aynisi olsada Sifrenizi girmeyiniz.
    Ve Bu sadece Hotmail degil Bir Banka Dan gelen email olabilir. Bu seferde Bankanin sitesinin aynisi olur fakat girdiginiz bilgiler bir baskasina gonderilir.

Ve Bilgisayarinizda önemli islerle ugrasiyorsaniz.
    Bilgisayarinizda FireWall programi MUTLAKA yukleyin. ve Hic bir zaman Pasif konuma getirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviAteş -- 21 Temmuz 2005, 17:06:47 >

• Başlat->Donatılar->Erişilebilirlik->Ekran klavyesi buda bi sanal klavye sayılır.............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trivia -- 21 Ağustos 2005, 3:02:18 >

• beyler sıze daha sonra bu konu hakkında kolay bılgı verıcem bende bır program var ice worf dıye bu programa calınan mail yazın sıze 10 dakıka ıcınde bu mail ıle kım gırıyor hangı sıfre ıle gırıyor yahoo mail kıne gelıyor butun bılgıler onlarla ugrasmayın yanı

mail caldırmama olayı ıse gizli soruları ogrenme zaten kalktı artık hotmail yenılendıgı ıcın oyle bısey yok sıze tek tavsıyem exe olan dosyaları acmayın bende vatos ajan var 4. su trojen yapıp gonderıp msn calıyorum vatos ajan 5. sı ıse hıc ugrasmadan mailı donduruyorum dondurduktan sonra adam 2 3 kere denerse her turlu msn şifresi mail şifresi sizin yıne yahoo mail gelıyor... calmak isteyen adam bu programları bulursa bır kere gırmıyorsa mail 2.ye denemeyın...
  • Bir gün her zamanki gibi bilgisayarınızın karşısına geçtiniz, internete bağlandınız. E-maillerinizi kontrol etmek istediniz fakat belki de aylardır kullandığınız şifreniz artık oturum açmıyor. Bir daha, bir daha deniyorsunuz ama sonuç yok.

Sonra doğal olarak “I forgot my password” linkini tıklıyorsunuz. Ülke, şehir vs. bilgileri girdikten sonra gizli sorunuzun “ed by xxx” olarak değiştiğini gördünüz.

Hiç panik yapmayın. Gayet normal bir şekilde aklınıza gelen kelimeleri veya rakamları, gizli sorunuzun cevap kısmına yazın. 4. Denemeden sonra, hotmail hesabınızın geçici olarak kapandığını yazacak.

Burada sakın ama sakın “continue” türkçe meali “devam” butonuna tıklamayın. Butonun hemen üstündeki linki tıklayın ve açılan sayfada istenilen bütün bilgileri tam olarak doğru bir şekilde giriniz. Orada size ait 2. bir e-mail adresi istenecektir.

Bu e-mail adresine 24 saat içinde eğer verilen bilgilerde bir yanlışlık yoksa, size yeni şifreniz gönderilecektir.

İşte bu kadar. E-mail adresi xxlenen arkadaşlara geçmiş olsun.

• çok saolll yaaa
  • quote:

Msn sifresi kirmanin cesitli yollari vardir ama bunlardan birisi fake mail degildir suanda piyasada calisan bi fake mail mevcut degildir.Gizli soru olayida pek isinize yaramaz cünkü adam sizin mail sifrenizi alinca gizli soruyuda degistirebilir.Benim size tavsiyem Gizli sorunuzun cevabini yazarken kombinasyonlari arttirin yani hem rakam hem karfi beraber girin ozaman düsmanin isi zorlasacaktir:) ayrica gizli soru cevabinida sacma vermenizi oneririm nacizane tesekkürler.

sadece gülerim. çalışan fake istemediğin kadar var
  • ya benimde çalındı şu an sizin dediklerinizi yaptım inşallah düzelir

şimdide böyle yazıyo ne bu

Our support ticketing system is currently unavailable. Please try again later.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürsad -- 10 Aralık 2005, 10:11:36 >
  • şimdi bi mail geldi mailde This is an unmonitored mailbox. yazıyo bu ne
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.