Şimdi Ara

JAMESON USA 3000 1D PRO DİJİTAL SERİSİ yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu amfiyi almak istiyorum yorum yazarmısınız,*?

• bu bir oto amplifikatörü ve konuyu ilgili başlığa açarsan daha iyi bişlenlerden daha kesin yorumlar alırsın öncelikle bunu söyliyim. dewam etmek gerekirse bizim de az buçuk bildiklerimiz var o kadarıyla seni aydınlatmaya çalışalım. bir kere bu amfiyi evde kullanmayı planlıyorsan hiç başlamadan bu fantaziden vazgeç derim nedenlerine başlarsam cevabın sonu gelmez iyisi mi forumda ufak bir arştıma yap sen. he yok ben arabada kullanıcam dersen de hangi hoparlörleri sürmeyi planlıyorsun bu 1. sorum olacaktır devamında ise neden jameson jbl pioneer kenwood vs vs gibi kendini kanıtlamış markalar dururken...
  • zaten amfi jameson arabada kullanacagım jamesonun en son cıkan serısı rms degerlerı de yuksek .... pıoneer 6921 kolon.. pıoneer 1000 watt 38 cm bass yada jbl 1000 watt bas .. magnat mit takımı kullanacagım nasıl olur mu?
  • hepsini sadece bu amfiyle beslemeyi planlıyorsan bence biraz zor... teknik spec leri görebileceğimiz bi link verirsen (çünkü pek bilgi bulamadım bu amfiyle ilgili) daha net bi yorum yapabilirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.