Şimdi Ara

Plaka Satın Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
39.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Almak istediğim bir plaka var. Ancak emniyet müdürlüğünden plakayı sorguladığımda zaten bir araç üzerinde olduğunu görüyorum.
    Bu aracın sahibine ulaşsam, acaba yalnızca plakayı satın alma şansım var mıdır ?

• mümkünde çok çetrefilli bir iş uğraşmanız ve tanıdığınız olması gerekir
  • Tanıdığımın nerelerde olması gerekiyor ?
    Ben direkt araç sahibiyle irtibata geçebilirsem, sadece plakanın satılması söz konusu mudur ? yani sadece plakanın satılması gibi bir olay var mı ?
  • hayır aracı almanız gerekiyor.sonra aracı satarsınız plakasız.plakayıda istediğiniz aracınıza koydurtursunuz.
  • Aracın sahibini başka bir şehire kaydettirip, O şehire ait plakaya gecireceksiniz. Dolayısıyla o plaka boşa çıkacak sizde gidip alacaksınız. Tabi araç sahibinin plakasından vazgecmesi için baya bir para+zaman dökmeniz gerekebilir. Hele birde adam anlarsa sizin o plakaya taktığınızı anam da anam...

Benim bir arkadaşım bunu uyguladı adam 2 milyar + tüm plaka masraflarını karşılamasını istedi...bizimki ok dedi..2 hafta kadar uğraştılar...Ama sonunda oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Hele birde adam anlarsa sizin o plakaya taktığınızı anam da anam...

Hocam bu kadar olaydan sonra anlamamasına imkan var mı

Ben de şunu sormak istiyorum. Diyelim ki o plaka boşta. O zaman gidip alabilir miyiz ?
  • Yaw bu işler çok meşakkatliymiş. 2 milyar tutacaksa, biriktirip, şak diye vereyim adama ama uğraşması acaip meseleymiş yaw.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Hele birde adam anlarsa sizin o plakaya taktığınızı anam da anam...

Hocam bu kadar olaydan sonra anlamamasına imkan var mı

Ben de şunu sormak istiyorum. Diyelim ki o plaka boşta. O zaman gidip alabilir miyiz ?

o zaman alabilrsn diye bilyrm ama ekstra ücreti var sanki
  • ozel plaka cikarin 1.250 ytl civari madem o parayi odemeye niyetlisiniz.. ad soyad yazdirin hattaa
  • istediğin plaka boştaysa;

2harf ise 150 200 ytl

3harf ise 500 800 ytl arası halledersin.
  • Plaka boştaysa internetten rezerve yaptırıyorsun.Gidip alıyorsun sonra.Para mara yok yani.Pek iyi plakalar kalmıyor.Ben bu şekilde takip edip aldım şplakamı.Ha başka işler dönüyor da güzel plakaları satıyorlarsa bilmiyorum
  • Plaka boşta deil. işte problem orda. 2001 model bmw de bide ya :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: panisher

Plaka boştaysa internetten rezerve yaptırıyorsun.Gidip alıyorsun sonra.Para mara yok yani.Pek iyi plakalar kalmıyor.Ben bu şekilde takip edip aldım şplakamı.Ha başka işler dönüyor da güzel plakaları satıyorlarsa bilmiyorum

onu bende duydumda sayfayi bulamadim siz nasil ulastiniz?
  • Benimde istediğim bir plaka var.Hatay plaka olacak 31 3 harfli olacak sonrada başka bir şehrin plakası olacak sizce mümkün mü aracı sıfır km alacaz.Acaba bayiyemi yoksa plaka alınan yeremi ? Söylerkende nasıl söleyelim ? Bu gösterdigin fiyatlar yasal olarakmı isteniyo ?

quote:

Orjinalden alıntı: dincher

istediğin plaka boştaysa;

2harf ise 150 200 ytl

3harf ise 500 800 ytl arası halledersin.
  • Arkadaşlar bende plaka satın almak istiyorum. Aracı buldum, sahibine ulaşmak üzereyim. Plaka masraflı olur demişsiniz ya hani, aracı satın alsam plakadan ucuza geliyor çünkü araç Fiat Biss 126

Bu durumda aracın sahibiyle plakayı karıştırmadan pazarlık mı etsem yoksa daha uygun fiyatla bir yolu var mıdır?

Yoksa eğer bu aracı alırsam plakasız satarım, satamazsamda kapının önüne koyarım çürür gider :))))))

Ne dersiniz? Haydi tavsiyeler lütfennnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmanca

Arkadaşlar bende plaka satın almak istiyorum. Aracı buldum, sahibine ulaşmak üzereyim. Plaka masraflı olur demişsiniz ya hani, aracı satın alsam plakadan ucuza geliyor çünkü araç Fiat Biss 126

Bu durumda aracın sahibiyle plakayı karıştırmadan pazarlık mı etsem yoksa daha uygun fiyatla bir yolu var mıdır?

Yoksa eğer bu aracı alırsam plakasız satarım, satamazsamda kapının önüne koyarım çürür gider :))))))

Ne dersiniz? Haydi tavsiyeler lütfennnn

aracı almak en akıllıcası ama sahibinin plakayı istediğini anlamamasında yarar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.