Şimdi Ara

50-60 ytl civarı ne alınabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • müzik ve film için beyler bu civarda alabileceğim en iyi ürün ne olabilir..kaça kaç olduğı pek önemli değil.

• dvd player mi vcd player mı almak istiyorsun. daha açık yazarsan bizler de yardımcı olabiliriz. ama şunu söyleyebilirim bu fiyata ses sistemi olarak anca 2tane bilgisayar kolonu alabilirsin. yada yeni çıkmış bir DVD film.
  • dvd player değillll.ses sistemi

üzerine biraz daha koyup ne olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bartified®

dvd player değillll.ses sistemi

üzerine biraz daha koyup ne olabilir?

130-140YTL gibi bir fiyata LOGITECH - X540 alabilirsin en fazla
  • Eğer istanbuldaysan, Tgar da 129 Ytl'ye, microlab'ın 5.1 ses sistemi var. O paraya alabileceğin en iyi takımlardan biri. Dekoderi de yanında ve digital.
  • Tgar ın sitesinde o fiyata microlab 5.1 göremedim ben açıkcası. İlan güncelmiydi Teknika?
  • 115 YTL'ye X540 alın, pişman olmazsınız
  • 3-4 gün önce ürünün bizzat kendisini gördüm orda zaten. Yığılıydı mal.

Ürün resmi de bu.
    http://www.pazarmetre.com/i/ui/300x300/125/125401.jpg
  • 79 ytlye altec lansingin uzaktan kumandalı 5.1 sistemi var migroslarda parasına göre gayet güzel bir seside var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JakX

79 ytlye altec lansingin uzaktan kumandalı 5.1 sistemi var migroslarda parasına göre gayet güzel bir seside var.

altec iyi bir marka diye biliyorum..5+1 hem peki sesi iyi midir? yani yoksa değmez mi?
  • altec lansing vs3251 i önerebilirim 75-80 ytl gibi fiyatlara bulabilirsiniz,sesine gelince ben dinlemedim ama forumda iyi olduğunu duydum
  • altec lansing i ses kalitesi bakımından tartışmaya gerek yoktur ancak güç olarak seni tatmin eder mi ona ancak dinleyerek karar verebilirsin. iyi hoş da sadece altec olduğu için o 5.1 i düşünme derim ben @teknika üstad ın verdiği microlab modeli veya logitech x540 ı biraz daha para biriktirdikten sonra alırsan ileriye dönük güzel bi yatırım yapmış olursun... kolay gelsin
  • Gücü x540 ile aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.