Şimdi Ara

## Xigmatek'den Yeni İşlemci Soğutucusu; HDT-S1284 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Xigmatek'den Yeni İşlemci Soğutucusu; HDT-S1284 ##

Yüksek performanslı soğutucular üzerine yoğunlaşan Xigmatek, HDT-S1284 kodlu yeni modelini duyurdu. Tek, çift ve dört çekirdekli işlemciler için hazırladığı soğutucu, firmanın ürün gamındaki diğer bazı modeller gibi HDT teknolojisini esas alıyor yani soğutucunun ısı aktarım boruları işlemci yüzeyi ile doğrudan temas kuruyor ve bu sayede yüksek ısı transferinin gerçekleşmesi hedefleniyor. 8mm kalınlığında 4 adet Bakır tabanlı ısı aktarım borusuna sahip olan 660 gram'lık soğutucu üzerinde ayrıca çok sayıda yaprak bulunuyor. 800-1500rpm dönüş hızına sahip olan, 56.3CFM hava üfleyebilen ve gürültü seviyesi 27.2dbA seviyesinde olan fan ile desteklenen soğutucu Intel'in LGA775, AMD'nin ise soket AM2/754/939/940 formundaki işlemcileriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Soğutucunun fiyatı ve kullanıma sunulacağı tarih hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çok özgün tasarım peh peh
  • Bu tasarım tipi çok tuttu. Bütün üreticiler neredeyse bunun gibi modellerini çıkarttı.
  • Harbi ha al ocz venddettayı vur buna arada fark yok adeta
  • Bende ninja plus var üstüne thermaltake büyük fan taktım yüksüz 30c yük altında 35c'i geçmiyor ısınmadı gitti işlemcim gerçi overclock yapmıyorum ama olsun az birşey ısınsa ne olurdu sanki
  • yaaa şu soğutucularda fanı yanına koymaktan ne anlıyorlar hiç hosuma gitmiyor tiopi sırf bu yüzden vendetta2 almadım imzamdaki soğutucuyu aldım.
  • adı farklı görünüş aynı bi fanı deyiştiriyolar
  • Achilles S1284'ün aynısıdır sadece fanı farklı.
  • sun beam den farksız bence
  • oz venta 2 benzıyo kanımca.
  • TRUE 120 Black
  • quote:

Orjinalden alıntı: St Batuhan

Harbi ha al ocz venddettayı vur buna arada fark yok adeta

vendetta da 3 adet ısı aktarım borusu var
  • Testleri görmek lazım. Ama baya bi performanslı gözüküyor.
  • Sanki fabrikanın biri aynı soğutucudan üretiyo ...Firmalarda amblemlerını basıyo biyasaya sürüyor ..klasik bir soğutucu
  • Adeta ocz venddetta
  • fiyat olarak bunlar arasında en iyileri AKASA AK-965 - TITAN TTC-NK34TZ/RF (BX) 18$ , benim hoşuma giden ise CM Hyper TX2, yurtdışında 24 USD falan olan bu ürün, Türkiye'de 40 USD...
  • aa meraba ocz vennetra + .... şey pardon hdt-s1284 müş ne kadar çabuk isim değiştiyolar
  • vendettaya çok benziyor
  • çinlilere özenmişler
  • ocz nin malzemeden calmıs versiyonuna benziyor....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.