Şimdi Ara

Synology DS207+ Ağ depolama sunucusu video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artan internet hızları, yüksek kaliteli çoklu ortam içerikleri her geçen gün depolama alanına olan ihtiyacımızı arttırıyor. Son yıllarda içerik paylaşımı oldukça popüler hale geldiğinden, bu işi en iyi yapan ürünler olan ağ diskleri oldukça popüler oldular.

Bu videomuzda gelişmiş ağ depolama çözümleri ile tanınan bir firma olan Synology'nin DS207+ ağ depolama sürücüsünü inceliyoruz. DS207+, WEB sunucusu olarak görev yapabilmesi, internet radyosu veya MP3 çalar moduna sahip olması gibi bir çok gelişmiş özellikle donatılmış.

Teknik Detaylar

• İşlemci Hızı: 500 MHz

• Bellek Miktarı: 128MB

• Sabit disk desteği: 1TB'a kadar 2 adet 3.5" SATA(II)

• Harici sabit disk desteği: 3 adet USB 2.0, 1x eSATA

• Boyutlar: 160mm X 218mm X 88mm

• Boş Ağırlık: 0.98 kg

• Ağ desteği: Gigabit

• Fan: 1 adet (60mmX60mm)

• Güç yönetim yetenekleri

• Desteklenen en üst depolama alanı: 2 TB (2 adet diskle)

Güç tüketim değerleri

• 32.76W(Erişim); 11.04W(Uyku)

Desteklenen dosya sistemleri

• EXT3

• FAT (Sadece harici diskler)

• NTFS (Sadece harici disklerden okuma için)

Uygulamalar

• File Station, Audio Station, Photo Station 3 + video, Web Station, PHP/MySQL, Surveillance Station, Download Station, iTunes Server

UPnP çoklu ortam dosya desteği

• Ses: AAC, M4A, MP3, Ogg Vorbis, WAV, WMA, WMA VBR, WMA PRO, WMA Lossless

• Video: ASF, AVI, DAT, DivX, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VOB, WMV, XviD

• Resim: BMP, JPG (jpe, jpeg), GIF, ICO, PNG, PSD, TIF (tiff), UFO

• Playlist: WPL, M3U

• Internet Radyosu: SHOUTcast, Radioio

alt="Synology DS207+ Ağ depolama sunucusu video inceleme"

• Bu ürünü nerde bulabiliriz.
  • süper bir ürünmüş. bundan bi tane alıp bilgisayarıma bağlasam ne güzel olur. ayrıca kamera özelliğide mükemmel.
  • tr de yok + fiyatları çok uçuk ama çok yararlı bir ürün

inceleme için tşkler
  • Hocam walla alet güzelmiş ! Keşke 1 gün önce çıksaydı haber 1 TB WD mybook aldim malesef !
    Max 2 TB üzerine çıkabiliyor mu onu bilmek isterdim.
  • Güzel ürün , güzel inceleme teşekkürler
  • ıncelemelerde fanın sesı bıraz rahatsız edıcı dıye okudum ,tamamında katı kapasıtor kulanılmıs +, ancak atom ıslemcılı bır makıne bunu yapamazmı fıyat avantajı yaratır aynı zamanda dıye dusunuyorum
  • bu ürünler gelene kadar bu eskir yeni sürümü cıkar ama fiyatını merak ettim ama ben herhalde bunu bulamam o yüzden 1tb lık WD harici alacam
  • çok dandik bence. Yeni ürünlerde 10GbE kullanmaları gerek.
  • Güzel ve kullanışlı bir ürün ama fiyatı çok yüksek. Ebay'de bile $379.36'dan başlıyor fiyatları.
  • Torrent desteği
    Vidalı montaj
  • Güzel ürün
  • Çok güzel bi cihazmış.
  • güzel ürün, print server özeliğide var bunun
  • İnsanlar neler yapıyorlar :)
  • Bir kaç çeşit nas lar var piyasada, ama şu emule destegi yok bitürlü, o da olsa kesin alacam sadece torrente destek veriyor.
  • bu ürünü burda incelemesini izledikten sonra cok aradım...turkıyede bulunmadıgını fark ettım... kablosuz ag uzerınden hem ftp server olarak kullanıp hemde download server olarak kullanmak ıcın almayı dusunmustum...ancak turkıyede yok...hala daha aynı ozellıklerı bulabılecegım bı urun arıyorum...bi fikriniz yada tavsiyeniz olursa bekliyorum...
  • Zyxel nsa 220 ye baka bilirsiniz, hemen hemen aynı özelliklerde, türkiyede de rahatcana bulunabiliyor
  • Arkadaşlar Synology 'i artık türkiyeye getiren bir firma var.www.depoturk.com vewww.simet.com.tr adresinden ürünler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.