Şimdi Ara

## Retro Tasarımlı Kablosuz Mikrofon İle Havanız Olsun ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Retro Tasarımlı Kablosuz Mikrofon İle Havanız Olsun ##

Günümüz teknoloji ve donanım dünyasında gelişim geçmişe göre çok daha hızlı yaşansa da tasarım anlamında özgün çözümlerin nadiren ortaya çıktığını, pek çok ürün ve cihazın her geçen güç biraz daha birbirine benzemeye başladığını söyleyebilmek mümkün. Bu noktada tasarımıyla akıllarda yer etmiş, pek çok televizyon programı ve sinema filminde de adeta bir oyuncu edasıyla ana aksesuarlardan biri olmayı başarmış retro mikrofon günümüz bilgisayarlarına da uyarlandı. Zira kablosuz olarak kullanılabilen retro tasarımlı yeni mikrofon kullanıcılarına fonksiyonellikten çok masaüstünde dikkat çekici bir aksesuar olarak kullanabilme fırsatı sunuyor. Brando tarafından hazırlanan ve RF teknolojisini kullanan mikrofon 3 metreye kadar kullanılabiliyor. Farklı işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanılabilen ürün 80 x 80 x 160mm boyutlarında ve 160 gram ağırlığında. Frekans çıkış gücü 50 mW, frekns bant genişliği ise 125 ~ 12000 Hz olan ve 9v'lik pil ile gelen mikrofonun yurt dışı satış fiyatı 29$ olarak belirlenmiş.

• tipi süper ses kaliteside umarım tipi kadar iyidir
  • puahah super ya fiyatıda çok iyi Eski amerikan filmlerinden fırlamıs gibi
  • nostaji havası var
  • fiyatıda guzel kendide...
  • super tek kelime ile buraya gelirmi ki hayal gibi bakiyoruz hep bir cok yeni cikmis urune
  • Buraya gelirse kesin alırım.Getirtebilecek mağazalara e-mail ile baskı yapalım
  • çok şekil duruyo yav
  • dikkatimi ceken asusun laptopu oldu orda
    Nese cidden eski gazinolardaki falan mikrofonlar gibi tam bir nostalji
  • Tasarım 10 üzerinden 10
  • ayrıyetten harıka bır aksesuar gorunumunde
  • Çok güzel tasarım.Eminim alanların evine gelen herkez aynı yorumu yapıcaktır.Yakın zamanda amerika'dan arkadaşım gelicek ona sipariş etmeyi düşünüyorum.Belki fazladan getirirse ben size satarım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.