Şimdi Ara

SONY STR-DE697 SİNEMA RECEIVER.7.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY STR-DE697 SİNEMA RECEIVER.7.1 Bilen arkadaşlardan rica ediyorum cihazı almayı düşünüyorum nasıl bir cihazdır ve fiyat aralığı nedir ben ps3 ve diji plus kutu için kullanıcam ayrıca bende 5.1 ses sistemi var fakat profesyonel değil ve anfim arızalandı anfiyi değiştirip 2 adet kolon ilave edip 7.1 ses sistemine çevirmeyi düşünüyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizbülent -- 31 Ağustos 2008; 16:48:27 >

• mütevazi ve sıradanlığı yüzünden sevip almayı plandığım amplilerden biriydi.geçici çözüm diye. ederi en fazla 300-350ytl arasıdır. ona göre. sıfır mı cihaz?
  • temiz diyor ikinci el 400 ytl ıstiyor
  • arkadaşlar bir yardım istedim yaw
  • pazarlık yap 300lira ya kopar. ben olsam öyle yaparım. bu arada performansından memnun kalacağından emin değilim! kurcalamadım bu amfiyi.kısık seste dinledim o kadar.
    olmadı yamaha rx-v463 gibi ampli bakınmaya başlarım.
  • tşk ederim yardımın için birde 5.1 sistem ya 2 ilave kolon koyarsam seste sorun olurmu .
  • yok olmaz. ama amplinin gucune uygun kolon takmalısınız. ör. vereyim tannoy mercury serisi floorstanding,
    guadral'ın basit Quintas serisi; Onkyo sk-f101; Tannoy revolution(şiddetle tavsiye ederim.) gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 5 Eylül 2008; 10:55:51 >
  • the_cantan arkadaşım tşk ederim yardımın için sen olmasan yardım edecek kimseyi bulamadım saolsın

• eyvallah sen de sağol.
    yamaha rx-v463 de değerlendir.

şu linke bir göz at.

tıkla
  • ok saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.