Şimdi Ara

Palio 1.4 EL yakıt tüketimi. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
108.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende 2000 model 1.4 EL aldim. Sehirlerarasi 30 kurus yakiyor. 4.39 lt fiyati. Ancak gaz taktirmayi dusunuyorum. Kullananlar markalarini bildirebilir mi? Veya tavsiyeniz nedir?

• bende 99 palio 1.4 8 valf yani tek nokta enjeksiyonlu var. lpg li 30 kurus un altına düşüremedim şehir içi bilgin olsun kardeş palio az yakar kalıbı yanlışmış o nu anladım. güle güle bin inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutefe

bende 99 palio 1.4 8 valf yani tek nokta enjeksiyonlu var. lpg li 30 kurus un altına düşüremedim şehir içi bilgin olsun kardeş palio az yakar kalıbı yanlışmış o nu anladım. güle güle bin inşallah

1.4 leri çok yakıyor ama kullananlar 1.6 16v modellerden memnun. arkadaşa tavsiyem tüp masrafına girmeden sat o arabayı tüpe vereceğin parayıda üstüne koy 1.6 16v modelini al:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmtstc

Arkadaslar bende 2000 model 1.4 EL aldim. Sehirlerarasi 30 kurus yakiyor. 4.39 lt fiyati. Ancak gaz taktirmayi dusunuyorum. Kullananlar markalarini bildirebilir mi? Veya tavsiyeniz nedir?

bende eskiden kullanmıştım aynı yakıyordu,ben brc taktırmıştım ama her marka olur.
    yaklaşık %50 ye yakın tasarrufunuz olur,tek nokta kit ucuz yalnız lpg ayarı tutmuyor yada çok zor haberiniz olsun,tekleme stop etme fazla yakma sorunları çok oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.