Şimdi Ara

## Asus Bamboo Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus Bamboo Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Duyurdu ##

Eee PC ile son günlerde sık sık gündeme gelen Asus, sene içerisinde birkaç kez sergilediği Bamboo serisi yeni dizüstü bilgisayar ailesini duyurdu. Paneli Bambu bitkisiyle hazırlanan ve bu sayede standart dizüstü bilgisayarlara göre daha çevreci olduğu belirtilen yeni dizüstü bilgisayar ailesi ilk etapta iki üyeden oluşuyr ki bunlar 11.1" boyutunda ve 1.25 Kg ağırlığında olan model ile 12.1" ve 1.57 Kg ağırlığında olan model. Intel platformunu kullanan her iki model de konfigürasyon anlamında bazı farklılıklara sahipler.

11.1" boyutundaki modele Intel'in 1.33GHz'de görev yapan ve düşük güç tüketimi gözetilerek hazırlanan Core 2 Duo U7600 işlemcisi güç verirken sistem 4GB'a kadar bellek desteğiyle geliyor ve 1.8 boyutunda 80, 100 veya 120 GB'lık sabit diskler ile alınabiliyor. Intel'in DirectX 9 destekli GMA X3100 IGP'si ile donatılan dizüstü bilgisayarda ayrıca DVD yazıcı, çoklu kart okuyucu ve 0.3MP çözünürlüğünde entegre internet kamerası da bulunuyor. Pil olaraksa 3, 6 yada 9 hücreli opsiyonlardan biri tercih edilebiliyor.

12.1" boyutundaki daha büyük modelde ise işlemci olarak Core 2 Duo P8400, P8600 yada T9400 modellerinden biri tercih edilebiliyor. 4GB'a kadar DDR2 bellek desteği sunan dizüstü bilgisayarda 2.5" boyutunda 160, 250 yada 320 GB kapasiteli sabit disklerden biri alınabiliyor. Grafik alt yapısından harici GeForce 9300M GS gpu'sunun sorumlu olduğu Bamboo serisi dizüstü bilgisayarın diğer özelliğikleri 11.1" boyutundaki kardeşi ile hemen hemen aynı. Asus her iki yeni modeli için de henüz fiyat açıklaması yapmış değil.

• Bamboo ha ilginç
  • ne kadar gereksiz bi alet budaha gerekli bi alet biliyom ben bamboo kadar uzun
  • İsim ilginç Asus tasarımı güzel fiyatı bakalım ne kadar olacak
  • Takoza benziyor.
  • ucuz notebook yapsınlar böyle abudik gubudik seyler değil
  • Gereksiz, o kadar çevreci olma peşindelerse işlemciyi ram'i bambudan yapsınlar, işte o zaman tam çevreci olurlar
  • Hayvanat bahcesine goturmayin aman derim pandalar yer aleti... Ziyan olur paralar :)

x: Hakan, abi napiyosun hadi halisaha maci var gelsene.

Hakan: Abi daha kotu bi zamanda arayamazdin heralde bilgisayara vernik atiyorum.

x: ho?

masuhdahsud

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promesa -- 30 Ağustos 2008; 21:49:19 >
  • Yok ya sevmedim Bana göre değil.
  • FUZULİ
  • çiftlikte kullanılabilir
  • bence güzel bir laptop
  • şeker yaparız bundan artık :D
  • Yakından görmeden sadece bi resime bakarak gereksiz yorum yapmışsınız, yakından görseniz ne kadar şık durduğunu anlarsınız.
  • gayet güzel olmuş.
    hem biraz çevreci düşünün.
  • ısınma sorunu olabilir belki...bi de o kasaya bişey olsa hapı yutarız...asus o kasa için ne kadar ister acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 31 Ağustos 2008; 21:21:52 >
  • ısınınca çok güzel tutuşur o kasa
  • OMG! cok tatlı yaa ama f6ya degısmem hıcbırını
  • gereksiz be..
  • Bambulari kesip kesip plaka halinde normal kasanin uzerine yapistiriyolar sonra yok efendim cevreciyiz fln filan... Daha cok zarar veriyolar halbuki. Bizler de salatalik gibi kaniyoruz bu duzmece islere
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.