- x
Citroen Xantia-kullanıcı görüşleri
5 Cevap7093 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

238 Mesaj
30 Ağustos 2008; 11:40:31 

Selam. Henüz yeni, 1996 model bir citron xantia aldım. BU araç kullanıcılarının görüşlerini buraya yazmalarını isteyeceğim. ayrıca bir de özel bir sorunum var. Bu araç ta malum hidrolik süspansiyon sistemi ve ayarlanabilir 4 farklı mod var. Benim arcımın bu sisteminde bir sorun oluştu, üstelik bulunduğum yerde citroen servisi de yok. Tavsiyeniz nedir ve bu tip bir sorunla karşılaşanlar tecrübelerini aktarırlarsa çok memnum olurum . Herkese saygı, sevgi..

0

Ekteki dosya (1)

Şehvete esir olan, aleme rezil olur!

926 Mesaj
5 Eylül 2008; 14:27:47 

Aracınız hayırlı olsun uzun süre yoğun olduğumdan dolayı foruma bakamadım mesajı yeni görfüm. Sistemde nasıl bir sorun var?
Aracınızın resimlerini de eklerseniz sevinirim.

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX

238 Mesaj
5 Eylül 2008; 19:17:56 

Aracım spor modunda sorun var, zıplatıyor, stabil gitmiyor! hidrolik yağını kendi orjinal yağı ile tamamladım. (aracın resimlerini bilahare ekleyeceğim). Teşekkürler..

Şehvete esir olan, aleme rezil olur!

926 Mesaj
6 Eylül 2008; 12:38:20 

Araba ilk çalıştığında göstergelerin sağında spor mod düğmesinin üzerindeki ile aynı simge yanıp sönüyor mu?
Eğer aracınız hydractive 1 ise zıplatması normal hydractive 2 ise ozaman bir sorun var demek.

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX

6817 Mesaj
6 Eylül 2008; 12:46:50 

pejo 406 konforunda....

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

926 Mesaj
6 Eylül 2008; 12:57:56 

quote:

Orjinalden alıntı: AlperAkbilgi

Araba ilk çalıştığında göstergelerin sağında spor mod düğmesinin üzerindeki ile aynı simge yanıp sönüyor mu?
Eğer aracınız hydractive 1 ise zıplatması normal hydractive 2 ise ozaman bir sorun var demek.

simgeyi buldum, böyle bişey.

Şimdi aklıma geldi. Yoksa sizin spor mod dediğiniz şey şu kolu en ileri iterek mi oluyor?
0

resme tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 6 Eylül 2008; 13:05:49 >

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Citroen » Citroen Xantia-kullanıcı görüşleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219