Şimdi Ara

GERÇEK GENERAL GELİYOR 8MP KAMERA VE ÇİFT SİM KARTLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
8.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GERÇEK GENERAL GELİYOR 8MP KAMERA VE ÇİFT SİM KARTLI

Daha öncedende forumda bahsettim General mobile firmasının general electric ile hiç bir bağlantısı bulunmadığını.

ve general mobile firmasının General ismini kullandığından da bahsettim.

Ama artık Gerçeği geliyor. ÜSTTEKİ RESİMDE SOLDA olan cihaz gerçek GENERALDİR. Markasıda: General electric mobile dir.

DÜNE KADAR AMERİKAN GENERAL MOBİLE FİRMASIYIZ DİYE BURADAN YANLIŞ BİLGİLER VEREN ARKADAŞLARA ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ.
    ***AMERİKADAKİ OFİSİNİZE AÇILAN TELEFONLAR NİÇİN HEP OTOMATİK SANTRALE AÇILIYOR.
    ***AMERİKADA YAŞAYANLAR BÖYLE BİR MARKAYI NİÇİN KULLANMIYORLAR.HATTA MİLLİYETÇİLİKLE ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLAN AMERİKALILARIN HANGİSİ GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜ KULLANIYOR.VE DAHASI GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜNLERİNİN HANGİSİNDE 1900 GSM var. AMERİKA DA SADECE 1900 GSM BANTI KULLANILDIĞI UFAK ÇOCUKLAR TARAFINDAN BİLE BİLİNİYOR.
    ***Amerikada yaşayan birtek kişi bu ürünü hangi mağazada almış. Alamaz hatta bu ürünlerden 1 tanesi o ülkede çalışmaz .
    ***Çünkü GENERAL MOBİLE türk kurnazlığının en büyük tiyatrosu .Ama herkes 2008 CEBIT te bu gerçeği görerek bu kandırıkçılığı farkedecek.

Bir köşe yazısında firma sahibinin söylediklerine şimdi bütün millet bi tarafıyla gülecektir.
    General Electrik Mobile ın ortaklığını yapıyoruz.Firmanın yüzdesel ortağıyız.Kendi bile kurmuş olduğu seneryoya inanmış durumda.Bunun gibilerine türk halkının bir cevabı olsa gerek.Tatlı su kurnazlığınız sayesinde cebinizi doldurdunuz.

Ama Bu saatten sonra herkez alıcağı ürünü bilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 2 Eylül 2008; 11:45:28 >

• Birçok insan General Mobile markasının amerikan olmadığını biliyor zaten, hatta ben hiç rastlamadım amerikan diyene .
  • Hocam bişi sorcam bu ilanı ben farklıfaalin sayfasında görmedim, sen mi yükledin imageshack.us'a yada nerden buldun bi o sayfaya bakmak istiyorum
  • Bana farklı faal gurup bu resmi mail le gönderdi.
  • ARKADAŞIM SÖYLE YADA AÇIKLMAYI BURAYA KOY...
    NERDE VE NE ZAMAN BİZ AMERİKAN MARKASIYIZ...DİYE YAZMIŞLAR.....EĞER BİZ AMERİKAN MALIYIZ DİYE BEYANLARI VARSA BURAYA KOY O ZAMAN SANA HAK VEREYİM.....ZATEN ADAMLAR MALLARININ ARKASINA AÇIKCA YAZMIŞLAR MD CHİNA DİYE ...
    EĞER TELEFONLARININ ARKASINA MD.USA YAZMIŞLARSA DEDİKLERİNİ BENDE DESTEKLERİM....İNCELEDİĞİM HİÇ BİR GM TELEFONUNUN İÇİNDE MD USA GÖRMEDİM.
    AYRICADA ------BEN GENERAL MOBİLE OLARAK,GENERAL ELEKTRİKLE AYNI MARKAYIM YAZISI VARMI VARSA ...SENİ ALKIŞLAYAYIM.......SEVGİLER
  • Sen general i kesinlikle hiç tanımıyorsun . yada kesinlikle onlara çalışıyorsun.

Biraz eskileri takip etseydin firma sahibinide daha iyi tanırdın.

bak altta 2 şubat 2007 tarihinde ned johnlansen nick li üye ne yazmış aynen alıntı yaptım.

quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

kvk, genpa kadar cok cihaz sirkulasyonlari olmamasina ragmen teknik servis hizmetlerinin zayif oldugunu ve tamir edilemeyen arizali urun degisiminde sorun cikardiklarini..
    />

ayrica firma sahibi telefonda musteriye aydin dogan benim ahbabim olur diyebilecek kadar mesnetsiz..

1 sene oncesine kadar boyleydi durum.. genelleme yapmayalim yine de..
    />

Alıntı yapılan yazı linkteki 3. mesajdır :http://forum.donanimhaber.com/m_12061051/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 11 Eylül 2008; 9:56:48 >
  • Orjinalden alıntı: kenya64

Birçok insan General Mobile markasının amerikan olmadığını biliyor zaten, hatta ben hiç rastlamadım amerikan diyene .

Ama onlar halen kendilerinin amerikan firması olduklarını iddaa ediyorlar.

;Gençcell İletişim Hiz.San.Tic.A.Ş

Mobil cihazlar için yazılım geliştiren, Amerikan hukukuna göre kurulmuş ve merkezi New York’ta bulunan GENERAL MOBİLE INC. Şirketi ise, GENERAL MOBILE markasıyla 2005 yılının son çeyreğinde yeniden yapılanarak mobil teknolojisine sahip ürünler ve cep telefonları üretimine başlamıştır. Kendi bünyesinde ARGE birimi kurarak üretimden satış ağına kadar organizasyonunu yenileyen şirket 2006 yılının son çeyreğinde de distribütörlükler vermeye başlamıştır. GENERAL MOBILE INC. iletişim, eğlence ve haberleşmeyi bir arada sağlayan mobil cihazlar sunan başarılı projelere imza atmış bir kuruluştur.
    Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Gençcell İletişim Hiz.San.Tic.A.Ş.
    Vekili
    Av. Erkan Danış

• quote:

Orjinalden alıntı: bageera

Daha öncedende forumda bahsettim General mobile firmasının general electric ile hiç bir bağlantısı bulunmadığını.

ve general mobile firmasının General ismini kullandığından da bahsettim.

Ama artık Gerçeği geliyor. ÜSTTEKİ RESİMDE SOLDA olan cihaz gerçek GENERALDİR. Markasıda: General electric mobile dir.

DÜNE KADAR AMERİKAN GENERAL MOBİLE FİRMASIYIZ DİYE BURADAN YANLIŞ BİLGİLER VEREN ARKADAŞLARA ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ.
    ***AMERİKADAKİ OFİSİNİZE AÇILAN TELEFONLAR NİÇİN HEP OTOMATİK SANTRALE AÇILIYOR.
    ***AMERİKADA YAŞAYANLAR BÖYLE BİR MARKAYI NİÇİN KULLANMIYORLAR.HATTA MİLLİYETÇİLİKLE ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLAN AMERİKALILARIN HANGİSİ GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜ KULLANIYOR.VE DAHASI GENERAL MOBİLE ÜRÜNÜNLERİNİN HANGİSİNDE 1900 GSM var. AMERİKA DA SADECE 1900 GSM BANTI KULLANILDIĞI UFAK ÇOCUKLAR TARAFINDAN BİLE BİLİNİYOR.
    ***Amerikada yaşayan birtek kişi bu ürünü hangi mağazada almış. Alamaz hatta bu ürünlerden 1 tanesi o ülkede çalışmaz .
    ***Çünkü GENERAL MOBİLE türk kurnazlığının en büyük tiyatrosu .Ama herkes 2008 CEBIT te bu gerçeği görerek bu kandırıkçılığı farkedecek.

Bir köşe yazısında firma sahibinin söylediklerine şimdi bütün millet bi tarafıyla gülecektir.
    General Electrik Mobile ın ortaklığını yapıyoruz.Firmanın yüzdesel ortağıyız.Kendi bile kurmuş olduğu seneryoya inanmış durumda.Bunun gibilerine türk halkının bir cevabı olsa gerek.Tatlı su kurnazlığınız sayesinde cebinizi doldurdunuz.

Ama Bu saatten sonra herkez alıcağı ürünü bilecek.

hocam dediklerin doğruysa eğer bu zamana kadar güzel uyutulduk demektir. peki bu resimlerde görünen 8.0 megapiksellik telefonun piyasaya cıkış tarihi ne olacak ve telefonun işletim sistemi hakkında bir bilgin varmı paylaşırsan sevinirim. saygılar
  • 7 Ekimde CEBİT 2008 fuarda tanıtılacak.

Şu anda hiçbir yerde bir bilgi yok . Fuarı bekliyorlar.

Fuardan sonra heryerde konuşulmaya başlar.
  • windows işletim sistemi de olursa süper bişe olur hemde çift hatlı 8 megapiksel bekleyelim görelim
  • quote:

7 Ekimde CEBİT 2008 fuarda tanıtılacak.

Şu anda hiçbir yerde bir bilgi yok . Fuarı bekliyorlar.

Fuardan sonra heryerde konuşulmaya başlar.

çok aşırı eminsin ve hala ısrarla o yanlışı yapıyorsun.
    general mobile farklı bir marka general electric farklı bir marka.
    neden birine kandırıkçı diyosun?
    şimdi general electric normalde cep telefonu üretmeyen bir firma , diyelimki bu sektöre girdi? farklı faal grupa mı kaldı tanıtım?
    dünyanın hiçbir yerinde kendi sitesinde hatta farklı faalin sitesinde olmayan bir ürünü sen kalkıp bir maile istinaden reklamını yapıyosun.
    cebit fuarında farklı faal katılacak markaların arasında general electric te var. şimdi bende diyorum ki asıl bomba sonra patlayabilir.
    çinde yaptırıp satmasınlar?
    o yüzden bir takım şirketi karalayıp ötekini övmeden net tarafsız yazalım,,,
  • Orjinalden alıntı: bageera

Mobil cihazlar için yazılım geliştiren, Amerikan hukukuna göre kurulmuş ve merkezi New York�ta bulunan GENERAL MOBİLE INC. Şirketi ise, GENERAL MOBILE markasıyla 2005 yılının son çeyreğinde yeniden yapılanarak mobil teknolojisine sahip ürünler ve cep telefonları üretimine başlamıştır. Kendi bünyesinde ARGE birimi kurarak üretimden satış ağına kadar organizasyonunu yenileyen şirket 2006 yılının son çeyreğinde de distribütörlükler vermeye başlamıştır. GENERAL MOBILE INC. iletişim, eğlence ve haberleşmeyi bir arada sağlayan mobil cihazlar sunan başarılı projelere imza atmış bir kuruluştur.

Vekili
    Av. Erkan Danış

Yukardaki yazıda "yalan" mı var ?
  • ARKADAŞIM BAGEERA TAKMIŞ BİR KERE BU İŞE....
    FORUMDA ONDAN BAŞKA HERKES GM ADAMI..
    YUKARIDA AÇIKCA YAZMIŞLAR VE DE AYRICA-----HİÇ BİR YERDE BEN GENERAL ELEKTİRKLE AYNI MARKAYIM DİYE BİR ŞEY DEMİYORLAR.......
    İNSANLAR GARANTLİ VE DE YASAL DİYE YA SAMSUNG DAN YADA GM LEDEN ÇİFT HATLI ALMAYA BAŞLADILAR YA İŞTE O YÜZDEN BU TELAŞ......
    HANGİ MARKAYI ALIRSANIZ ALIN
    AMA GARANTİLİ YASAL VE DE FATURALI ALIN AÇIK ARTTIRMA SİTELERİNDEKİ KAÇAK MALLARI DEĞİL.
    SONRA ELİNİZDE KALIR EYVAH DERSİNİZ
  • Orjinalden alıntı: bageera

Orjinalden alıntı: kenya64

Birçok insan General Mobile markasının amerikan olmadığını biliyor zaten, hatta ben hiç rastlamadım amerikan diyene .

Mobil cihazlar için yazılım geliştiren, Amerikan hukukuna göre kurulmuş ve merkezi New York�ta bulunan GENERAL MOBİLE INC. Şirketi ise, GENERAL MOBILE markasıyla 2005 yılının son çeyreğinde yeniden yapılanarak mobil teknolojisine sahip ürünler ve cep telefonları üretimine başlamıştır. Kendi bünyesinde ARGE birimi kurarak üretimden satış ağına kadar organizasyonunu yenileyen şirket 2006 yılının son çeyreğinde de distribütörlükler vermeye başlamıştır. GENERAL MOBILE INC. iletişim, eğlence ve haberleşmeyi bir arada sağlayan mobil cihazlar sunan başarılı projelere imza atmış bir kuruluştur.

Vekili
    Av. Erkan Danış

sana soruyorum burda general electric yazıyorda ben mi göremiyorum
  • sen ne diyorsun yaaaaa.

sen heralde daha general mobile ile general electric mobile yi ayıramıyorsun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARIKAN

ARKADAŞIM BAGEERA TAKMIŞ BİR KERE BU İŞE....
    FORUMDA ONDAN BAŞKA HERKES GM ADAMI..
    YUKARIDA AÇIKCA YAZMIŞLAR VE DE AYRICA-----HİÇ BİR YERDE BEN GENERAL ELEKTİRKLE AYNI MARKAYIM DİYE BİR ŞEY DEMİYORLAR.......
    İNSANLAR GARANTLİ VE DE YASAL DİYE YA SAMSUNG DAN YADA GM LEDEN ÇİFT HATLI ALMAYA BAŞLADILAR YA İŞTE O YÜZDEN BU TELAŞ......
    HANGİ MARKAYI ALIRSANIZ ALIN
    AMA GARANTİLİ YASAL VE DE FATURALI ALIN AÇIK ARTTIRMA SİTELERİNDEKİ KAÇAK MALLARI DEĞİL.
    SONRA ELİNİZDE KALIR EYVAH DERSİNİZ

Neden diğer markalara kaçak diyerek çamur atıyorsun bilip bilmeden.heryerde

quote:

Orjinalden alıntı: ARIKAN

ağzına sağlık arkadaşım nunların markası bile belli değil LETUS-ANYCOOL-FİRİG-D2000-TRİDENT-CHİNE MOBİLE-CETZ- KAÇAK BUNLAR .....KAÇAK İMEİ KAÇAK MARKA NE DERSEN DE BUNLARA OYUN MOYUN YÜKLENMEZ............ALMAYIN ARKADAŞLAR ALMAYIN KAÇAKCILARIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN....

• quote:

sen ne diyorsun yaaaaa.

general electric mobile ne arkadaşıım sen iyimisin ortada 2 marka var biri general electric biri general mobile ve bu adamlar biz general electriciz demiyor
  • quote:

sen ne diyorsun yaaaaa.

İyiki sen ayırabiliyorsun, yoksa ne yapardık biz
  • İşinize gelen kısmı görmeyin bunlara cevap verin.

***Amerikada yaşayan birtek kişi bu ürünü hangi mağazada almış. ? Alamaz hatta bu ürünlerden 1 tanesi o ülkede çalışmaz .
  • Tamam herşeye kabul, peki bundan çıkarılacak sonuç ne peki ? Ya da bu konunun bize faydası ne ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.