Şimdi Ara

trafik cezası nereden ödenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
57.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tanesi eds den biri parktan 3 tane ceza var. epey de oldu nereden ödenir? (eds'lerden birinin yazısı da kayıp isimle yada plakayla ödenir mi)

• bende gecen sene yemıstım.Lakın vize ıcın gıttıgımde cezalar cıkmadı. gib.gov.tr adresınden de baktıgımda gozukmuor.ilginc
  • vergi dairesi veya banka şubeleri
  • Postanelerden de ödeyebilirsiniz.
  • Trafik Şubeden Saat 4 e kadar,Banka Şubelerinden ve PTT den yatırabilirsin.İlk 15 gün içinde yatırırsan 3/1 ini ödemiyorsun.EDS 115 den 86 ya inio

Artık Çevik Kuvvetten yatırılmıo onu da belirtiim Üsküdar ve yakın ilçelerdekiler için
  • Galiba ruhsatla gidip ödeyebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerkolik12

Trafik Şubeden Saat 4 e kadar,Banka Şubelerinden ve PTT den yatırabilirsin.İlk 15 gün içinde yatırırsan 3/1 ini ödemiyorsun.EDS 115 den 86 ya inio

Artık Çevik Kuvvetten yatırılmıo onu da belirtiim Üsküdar ve yakın ilçelerdekiler için

indirim
    3 te bir değil
    4 te bir
  • Ceza size tebliğ edilmeli, postayı bekleyiniz derim, gecikmelide olsa mutlaka gelir.
  • http://www.gib.gov.tr/index.php?id=40

araç ruhsat bilgilerini girerseniz... araç bilgileri +vergi + trafik cezalarını görebilirisiniz.

ödeme içinde banka şubeleri ve ptt olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankay2 -- 30 Ağustos 2008; 8:56:42 >
  • fatura ödeme merkezleri var artık heryerde oralarda da ödeyebiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

quote:

Orjinalden alıntı: fenerkolik12

Trafik Şubeden Saat 4 e kadar,Banka Şubelerinden ve PTT den yatırabilirsin.İlk 15 gün içinde yatırırsan 3/1 ini ödemiyorsun.EDS 115 den 86 ya inio

indirim
    3 te bir değil
    4 te bir

pardon doğru söylüyorsun...
  • bugün eds de sarıda geçtim ceza nette yoktu..ya nete hemen düşmedi ya da ceza yemedim ki 1. si daha büyük ihtimal..cezaları vergi dairesine de ödeyebiliyoruz diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erzincanspor

bugün eds de sarıda geçtim ceza nette yoktu..ya nete hemen düşmedi ya da ceza yemedim ki 1. si daha büyük ihtimal..cezaları vergi dairesine de ödeyebiliyoruz diye biliyorum.

sarıda geçiliyor zaten
  • Bende dün ehliyetim olmamasına rağmen arkadaşlarla dolaşırken eds den sarıda geçtim =) İnş ceza felan gelmes haluk abi :)
  • Bu EDS cezaları 15 gün içerisinde ödenirse %25 indirim konusu gerçek mi?
  • kesinlikle internetten, sadece internetten ödenir, kredi kartı ile ödenir

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

MTV sorgulama seçilir, gerekli bilgiler girilir, ceza gözüküyorsa oradan gözükmüyorsa beyanlı cezadan ceza bilgileri girilip ödenir ilk 15 günde %25 indirim burada da geçerli

ha ben maliyede, bankada sıra bekleyecem derseniz o ayrı tabi

eds cezası eğer nette gözükmeye başladıysa ya da eve geldiyse aynı şekilde ödenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 20 Ocak 2010; 15:28:50 >
  • Arkadaşlar bugün bana eve geldi ceza.4 ay önce yazılmış bir ceza ama internetten baktığımda borcumun olmadığı gözüküyor ? 4 ay gibi uzun bir süre içersinde internette gözükmesi gerekmezmi bu borcun.
  • Hangi bankadan ödeniyor acaba?
  • alkolden yakalandım dün. 590 lira girdi
    ilk 15 gun içinde %15 indiirm varmış ama ehliyet 6 ay yok
  • gib gov tr
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.