Şimdi Ara

Belki biliyorsunuz ama 2.2 için En kolay Youtube çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 2.2 geçtim ama en çok aslında hiç kurcalamadığım youtubenin çalışmadığını gördüm, Sonra okudumki genel bir sorun deneme aşmasındaki kırma işlemlerinin bir açıkğı eeee öyledirya hep olmıyan kıymetli olur,Forumda araştırdım bir kaç yolu var ama oda itunesin bahlantısına etki ediyor tırstım :) en son aklıma 2.0 üstü MxTube geldi yükledim hem Açıyorum izliyorum hemde dilediğimi kaydediyorum malum artık sorun kalmadı gibi eyersizde at sizde koşturun :) edit : kolaylıkla youtube istiyorsanız şimdilik en iyisi aslında youtubenin kendi sinden bile daha iyi olan MxTubeyi kurun DNS numaranızıda 208.67.222.222 yapın eksiklik yaşamayın.

Bilmeyenler için yazdım Ben bilmiyordum Öğrenmiş oldum paylaşmak istedim şimdiden iyi seyirler(wi-fi tabiki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birumut -- 29 Ağustos 2008; 2:00:21 >

• En son çıkan sürümler olan "QuickPwn RC3 veya PwnageTool 2.0.3.1" ile 2.0.2'ye geçerseniz Youtube sorununun artık kalmadığını göreceksiniz...

Yönergeler için adres:http://www.iphonedo.com/202-iphone-2g-3g-ve-ipod-touch-icin-quickpwnrc3-yonergesi-windows

Ek olarak "eyersizde youtube istiyorsanız" gibi şeyler görünce bir an Youtube bir atın ismi miydi gibi şeyler düşündüm ama sonra anladım ki "eğer siz de" yazmak istemişsiniz...
    :)
  • :))))))))))))))))katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eserunsalan
    Ek olarak "eyersizde youtube istiyorsanız" gibi şeyler görünce bir an Youtube bir atın ismi miydi gibi şeyler düşündüm ama sonra anladım ki "eğer siz de" yazmak istemişsiniz...
    :)

AHahhahhaaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.