- x
PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI
541 Cevap186058 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Ağustos 2008; 0:27:01 

Arkadaslar prakten adında şurup var daha önceden biliyordum ancak kullanmıyordum geçenlerde DH de konusu oldu kullananların yorumunu okuyunca sasırdım herkes memnun Bende 1 haftadır kullanıyorum boyum 178 kilom 57 civarıydı ve istahım yoktu zayıfdım ancak 1 haftadır kullanıyorum kesinlikle abartmıyorum bir oturusda 1 ekmeği rahat yiyorum ve genede doymuyorum Ve yedikce yiyesim 1 haftada tam 6 kilo aldım yemin ederim Şuan 64 kiloyum ve Ramazana kadar kullanıcam 70 kiloyu bulurum gibime geliyor zaten 70 kilo benim için ideal sonrada sporlara baslıcam göbek olusmasın diye valla zayıf olanlar kesinlikle kullansın biraz yorgunluk yapıyor ama kullandıkca alısıyorsunuz stres,sıkıntı vs. kalmıyor kafanız dinç oluyor rahatlatıyor valla çok süper bir şurup tavsiye ederim çokda ucuz

0

3574 Mesaj
29 Ağustos 2008; 2:31:57 

Bende kullanıyorum, 7.5 kg aldım ama 1 haftada 6 kilo almak sağlıklı değil.

758 Mesaj
29 Ağustos 2008; 2:34:05 

OoO güzel..

6256 Mesaj
29 Ağustos 2008; 3:08:00 

Tavsiye için teşekkürler.Bende çok zayıf biriyim.Günde 1 dilim bile yemiyordum.Ama artık zayıflık canıma tak etti.Şimdi bir oturuşta 1 tabak çorba,salata,içeçek,yarım ekmek,etli yemekler yiyorum.Halimden gayet memnunum

2430 Mesaj
29 Ağustos 2008; 3:15:05 

peki bunun tam tersi iştah kapatıcı bir şrup yok mu birader?

451 Mesaj
29 Ağustos 2008; 3:52:07 

sağlıklımı acaba
kısa sürede kilo almak

üstün alman teknolojisiyle üretilmiş tok kapı sesli golf

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:10:08 

kisa sürede kilo almak zararlıdır , hızlı kilo alan hızlı kilo verir . vucudun kiloyu sabitlemesi icin kilonun uzun süre vucutta kalması gerekir.

parakten : miğde kaslarını gevşetici özellige sahiptir ( uyku- dikkatsizlik yapar)
romeron : daha etkili olmakla birlikte 60-70milyon arasında idi (emin degilim)
zyprexa: diye cok etkili iştah acıcı şurup da bulunmaktadır eczanelerde..

önemli olan hızlı kilo almak degil saglıklı kilo almaktır.
sorusu olan varsa elimden geldıgi kadar cevaplayabılırım.

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:13:40 

yaa bnde çok zayıfım.boy 1.75 kilo 55

Acaba bu şurubu alsam harbiden faydası olurmu

Daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya,
Öptüğü çubuklu forma yaşayacak anısında,
ALİ İSMAİL KORKMAZ , FENERBAHÇE  YIKILMAZ..!

4601 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:14:24 

quote:

Orjinalden alıntı: To die

+1000000

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:15:56 

quote:

Orjinalden alıntı: DoGGy_

yaa bnde çok zayıfım.boy 1.75 kilo 55

Acaba bu şurubu alsam harbiden faydası olurmu

kesinlikle olur faydasi ama ,
Abartmamalısın yani yediklerine dikkat et , sagliksiz beslenme iştahım arttı diye
Amacin hizli kilo almak olmasin

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:19:12 

Şmdi bi baktım da yan etkileri çok fazlaymış düşündüğümden de fazla.

PRAKTEN (ŞURUP)

Etken Madde(ler):
Siproheptadin HCl 2 mg/5 ml

Piyasa Şekilleri:
240 ml'lik şişelerde.

Kullanım Şekli:
Günlük doz erişkinlerde 3x1 çorba kaşığı ve çocuklarda 2-6 yaş arasında olanlarda 3x1 ölçek ve 7-14 yaş arasında olanlarda 3x2 ölçektir.

Endikasyonları:
Deri allerjik hastalıkları, ürtiker, ekzema, nörodermatit ve diğer kaşıntılı deri hastalıkları; anjioödem (Quincke ödemi); allerjik, vernal konjonktivit; vazomotor rinit, saman nezlesi; ilaç ve besinlere bağlı, deri ve sindirim yolu allerjik reaksiyonları; allerjen madde inhalasyonları ile ilgili aşırı duyarlılık; kan ve plazma transfüzyonları ile ilgili allerjik durumlar; soğuk allerjileri ve dermatografizm; böcek, bitki ve deniz canlıları teması ile ortaya çıkan allerjik dermitlerde endikedir.

Kontrendikasyonları:
Yeni doğmuş ve prematüre bebeklerde, emzirenlerde, astma dahil olmak üzere antihistaminiklerin alt solunum yolu hastalıklarında kullanılması sakıncalıdır. Siproheptadin'e duyarlı olanlarda, MAO inhibitörleri ile tedavi görenlerde kullanılmamalıdır. Ayrıca glokomlularda, stenozlu peptik ülserlilerde, prostat hipertrofilerinde, idrar kesesi boynu darlıklarında, piloroduodenal tıkanıklıklarda, çok yaşlı ve düşkün kimselerde kullanılmaması gerekir.

Uyarılar:
Aşırı antihistaminik dozları özellikle küçük çocuklarda halüsinasyon, santral sinir sistemi depresyonu, konvülsiyon ve ölüme yol açabilir. Ayrıca antihistaminikler mental uyanıklığı azaltabilirler veya aksi şekilde eksitasyona yol açabilirler. Hamilelerde kullanımında risk ve yarar faktörü gözönünde tutulmalıdır. Antihistaminiklerin, her türlü santral sinir sistemini etkileyen ilaçların etkilerini arttıracaklarını veya değiştirebileceklerini göz önünde tutmak gerekir. Dikkat isteyen çalışmalarda ve araç kullanımı gibi durumlarda hastanın dikkatini azaltabileceği konusunda hasta uyarılmalıdır. Antihistaminiklerin özellikle yaşlılarda baş dönmesi, hipotansiyon, sedasyon yapabileceği göz önünde tutulmalıdır. Siproheptadinin atropine benzer etkisi olduğu için, bronşiyal astma hikayesi olanlarda, göz içi basıncının artmış olduğu durumlarda, hipertirodizmde, kardiyovasküler hastalıklarda, hipertansiyonda dikkatle kullanılmaları gerekir.

Yan Etkileri:
Antihistaminiklerle en sık görülen advers reaksiyonlar: Sedasyon ve geçici karakterde uyuklama, ağız, burun ve geniz kuruluğu, bronş salgılarında kalınlaşma, baş dönmesi, koordinasyon bozukluğu, yorgunluk, huzursuzluk, eksitasyon, paresteziler, perspirasyon artışı, halüsinasyon, anoreksi, diyare, ekstrasistol, kabızlık, göğüste sıkışma, allerjik deri döküntüleri, anafilaktik şok, görme bozukuğu, agranülositoz, trombositopeni, lökopeni.

İlaç Etkileşimleri:
MAO inhibitörleri antihistaminiklerin antikolinerjik etkilerini uzatır ve derinleştirir. Ayrıca alkol ve diğer merkezi sinir sistemi depresanları (hipnotikler, sedatifler, trankilizanlar, antianksiyete ilaçları) ile etkileşir.

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:19:23 

quote:

Orjinalden alıntı: To die

isveç şurubu diye bişi duydum ama fazla bilgim yok.

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:22:33 

quote:

Şmdi bi baktım da yan etkileri çok fazlaymış düşündüğümden de fazla.

PRAKTEN (ŞURUP)

Etken Madde(ler):
Siproheptadin HCl 2 mg/5 ml

Piyasa Şekilleri:
240 ml'lik şişelerde.

Kullanım Şekli:
Günlük doz erişkinlerde 3x1 çorba kaşığı ve çocuklarda 2-6 yaş arasında olanlarda 3x1 ölçek ve 7-14 yaş arasında olanlarda 3x2 ölçektir.

Endikasyonları:
Deri allerjik hastalıkları, ürtiker, ekzema, nörodermatit ve diğer kaşıntılı deri hastalıkları; anjioödem (Quincke ödemi); allerjik, vernal konjonktivit; vazomotor rinit, saman nezlesi; ilaç ve besinlere bağlı, deri ve sindirim yolu allerjik reaksiyonları; allerjen madde inhalasyonları ile ilgili aşırı duyarlılık; kan ve plazma transfüzyonları ile ilgili allerjik durumlar; soğuk allerjileri ve dermatografizm; böcek, bitki ve deniz canlıları teması ile ortaya çıkan allerjik dermitlerde endikedir.

Kontrendikasyonları:
Yeni doğmuş ve prematüre bebeklerde, emzirenlerde, astma dahil olmak üzere antihistaminiklerin alt solunum yolu hastalıklarında kullanılması sakıncalıdır. Siproheptadin'e duyarlı olanlarda, MAO inhibitörleri ile tedavi görenlerde kullanılmamalıdır. Ayrıca glokomlularda, stenozlu peptik ülserlilerde, prostat hipertrofilerinde, idrar kesesi boynu darlıklarında, piloroduodenal tıkanıklıklarda, çok yaşlı ve düşkün kimselerde kullanılmaması gerekir.

Uyarılar:
Aşırı antihistaminik dozları özellikle küçük çocuklarda halüsinasyon, santral sinir sistemi depresyonu, konvülsiyon ve ölüme yol açabilir. Ayrıca antihistaminikler mental uyanıklığı azaltabilirler veya aksi şekilde eksitasyona yol açabilirler. Hamilelerde kullanımında risk ve yarar faktörü gözönünde tutulmalıdır. Antihistaminiklerin, her türlü santral sinir sistemini etkileyen ilaçların etkilerini arttıracaklarını veya değiştirebileceklerini göz önünde tutmak gerekir. Dikkat isteyen çalışmalarda ve araç kullanımı gibi durumlarda hastanın dikkatini azaltabileceği konusunda hasta uyarılmalıdır. Antihistaminiklerin özellikle yaşlılarda baş dönmesi, hipotansiyon, sedasyon yapabileceği göz önünde tutulmalıdır. Siproheptadinin atropine benzer etkisi olduğu için, bronşiyal astma hikayesi olanlarda, göz içi basıncının artmış olduğu durumlarda, hipertirodizmde, kardiyovasküler hastalıklarda, hipertansiyonda dikkatle kullanılmaları gerekir.

Yan Etkileri:
Antihistaminiklerle en sık görülen advers reaksiyonlar: Sedasyon ve geçici karakterde uyuklama, ağız, burun ve geniz kuruluğu, bronş salgılarında kalınlaşma, baş dönmesi, koordinasyon bozukluğu, yorgunluk, huzursuzluk, eksitasyon, paresteziler, perspirasyon artışı, halüsinasyon, anoreksi, diyare, ekstrasistol, kabızlık, göğüste sıkışma, allerjik deri döküntüleri, anafilaktik şok, görme bozukuğu, agranülositoz, trombositopeni, lökopeni.

İlaç Etkileşimleri:
MAO inhibitörleri antihistaminiklerin antikolinerjik etkilerini uzatır ve derinleştirir. Ayrıca alkol ve diğer merkezi sinir sistemi depresanları (hipnotikler, sedatifler, trankilizanlar, antianksiyete ilaçları) ile etkileşir.

dostum buzdolabini ac ordan bir hap , şurup ne bulursan seç sonra icindeki recetesine bak
bütün ilaclarda bunlar vardır (etkileşim,yan etki,endikasyon bunlar zaten yazmak zorundadır prosedür yani)cok normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Deniz.. -- 29 Ağustos 2008; 4:20:19 >

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:26:56 

quote:

Orjinalden alıntı: .Deniz..

dostum buzdolabini ac ordan bir hap , şurup ne bulursan seç sonra icindeki recetesine bak
bütün ilaclarda bunlar vardır (etkileşim,yan etki,endikasyon bunlar zaten yazmak zorundadır prosedür yani)cok normal

Yok onu ztn biliyorum da

Bana prakten şurubunun yan etkileri fazla gibi geldi.özellikle kalınlaştırdım ztn yan etkileri bölümünü

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:29:08 

quote:

Yok onu ztn biliyorum da

Bana prakten şurubunun yan etkileri fazla gibi geldi.özellikle kalınlaştırdım ztn yan etkileri bölümünü

ASPIRIN:
Uyarılar / Önlemler : Diğer ilaçlarla birlikte kullanımında ilaç etkileşimleri göz önüne alınmalıdır. Astma, nazal polip veya nazal alerjisi olanlarda, gastrointestinal şikayetleri, karaciğer harabiyeti olanlarda ve cerrahi müdahale geçirecek kişilerde dikkatle kullanılmalıdır.

Yan Etkiler / Advers Etkiler : Doza bağımlı olarak gastrointestinal hemoraji, ülserasyon, tinnitus, vertigo, geçici işitme kaybı, kanama zamanının uzaması ve nadiren lökopeni, trombositopeni, plazma demir konsantrasyonunda düşme görülebilir. Ayrıca nadir vakalarda aşırı duyarlık reaksiyonları olarak kaşıntı, ürtiker, angionörotik ödem, astma ve anaflaksi görülebilir. Uykusuzluk, huzursuzluk, taşikardi ve gastrointestinal şikayetler görülebilir.

1814 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:33:07 

yan etkilere dikkat etmek lazım. aldığı tek bir aspirinden mide veya beyin kanaması geçiren insanlar var.

Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002

711 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:33:54 

Ben de bir aralar iştah açıcı bir şurup aldım. Günde 12-13 saat uyuyordum şurup yüzünden. Ben de bıraktım.

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:36:26 

22eylülde ünv. başlıyor. şurubu almak istiyorum fakat ilacın uyku ve uyuşkluk yapması biraz kafamı karıştırdı..Ztn sabahın köründe kalkıp gidicem en az 1.30 saatim yolda geçicek bi de.Dersler 8de başlasa bnm 2-2.30 saat erken kalkmam lazım ki okula yetişebileyim.ikilemde kaldm walla

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:40:00 

quote:

Orjinalden alıntı: leop

yan etkilere dikkat etmek lazım. aldığı tek bir aspirinden mide veya beyin kanaması geçiren insanlar var.

evet haklısın , sivilcesini sıkıp ölenler de cok..
Ben ilaclari hic bir zaman tasvip etmiyorum ama bunları bende yaşadım..
Spora başlamadan önce 47 kilo idim 14 yaşında , boy 180
sonra merak saldım baya ilaclara ama benim kullandıklarımın yanında bu şurup devede kulak felan acıkcası.
6 ayda 76 kiloya cıkmıstım.Vucudumda hızlı kilo alımı yüzünden yırtıklar felan olustu ve aşırı derecede sivilce, toplu igne bası kadar yer kalmamıştı vucudumda sivilce olmayan...
Allaha şükür artık hiç bişey kalmadı.
Vucut geliştirme üzerine halen devam edioyrum spor hayatıma.(yaş 29)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Deniz.. -- 29 Ağustos 2008; 4:38:29 >

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:45:16 

quote:

22eylülde ünv. başlıyor. şurubu almak istiyorum fakat ilacın uyku ve uyuşkluk yapması biraz kafamı karıştırdı..Ztn sabahın köründe kalkıp gidicem en az 1.30 saatim yolda geçicek bi de.Dersler 8de başlasa bnm 2-2.30 saat erken kalkmam lazım ki okula yetişebileyim.ikilemde kaldm walla

dostum dogal yöntemlerle kilo almaya calıs istersen ilac bu yani yan etkilerini göze alman lazım bu şart.
Mutlaka risk var , risk yok diyen yalan söyler.
iştah acmak icin spor yapabilirsin mesela yada kendini zorlayabilirsin
metabolizmanı nasıl alıştırırsan öyle gider
bi Body salonuna vakit ayırabilirsen haftada 3 gün mesela faydasını görürsün.

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:51:54 

quote:

dostum dogal yöntemlerle kilo almaya calıs istersen ilac bu yani yan etkilerini göze alman lazım bu şart.
Mutlaka risk var , risk yok diyen yalan söyler.
iştah acmak icin spor yapabilirsin mesela yada kendini zorlayabilirsin
metabolizmanı nasıl alıştırırsan öyle gider
bi Body salonuna vakit ayırabilirsen haftada 3 gün mesela faydasını görürsün.

evet 1 sene önce bodye yazılmıştm yaklaşık 2-2.5 ay kadar gittim gerçektn faydası oluyor.günde 2 öğün yemeği zor yerken o 2 ay içinde günde 5 öğün falan yemey başlamıştım.etrafta atıştırmalık ne varsa ağzıma atmaya bşlamıştm.ama ondan da sıkıldm 2.5 ay sonra.şmdi de gitmek istiyorum ama bana eşlik edece arkadaş falna olsa yanımda daha istekli olurum.Tek gidince sıkılıyorum grçekten.Hoca içecek hazırlamıştı bana.o içeceği tkrar yapsam bi faydası olrmu acaba.Evde ztn hergün belirli düzeyde şınav mekik barfiks falan çekiyorum.

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 4:59:47 

quote:

evet 1 sene önce bodye yazılmıştm yaklaşık 2-2.5 ay kadar gittim gerçektn faydası oluyor.günde 2 öğün yemeği zor yerken o 2 ay içinde günde 5 öğün falan yemey başlamıştım.etrafta atıştırmalık ne varsa ağzıma atmaya bşlamıştm.ama ondan da sıkıldm 2.5 ay sonra.şmdi de gitmek istiyorum ama bana eşlik edece arkadaş falna olsa yanımda daha istekli olurum.Tek gidince sıkılıyorum grçekten.Hoca içecek hazırlamıştı bana.o içeceği tkrar yapsam bi faydası olrmu acaba.Evde ztn hergün belirli düzeyde şınav mekik barfiks falan çekiyorum.

icecek derken cok fazla cesitte icecek var body sporu üzerine ama bu iceceklerin muhteviyatı sentetik yani naturel degiller. uzun süreli bir fayda saglamamakla birlikte malumunuz vitaminlar,karbonhidratlar,amino asitler,keratin v.b vucuda destek veren ''ilaclar'' bolca body salonlarından temin edilmekte.
Ben şahsen bu tür ürünlerin faydasından cok zararının oldugu kanaatindeyim.En basit bir vitaminle alınan kilo bile kullanımı kesildikten bir süre sonra vucuttan cıkınca verdigi kütleyi alıyor yani kocaman bir 0 olarak kalıyor. Sanal , yapay ürünlerden kalıcı faydalar beklememelisiniz.

Edit . düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Deniz.. -- 29 Ağustos 2008; 5:00:27 >

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:03:54 

quote:

icecek derken cok fazla cesitte icecek var body sporu üzerine ama bu iceceklerin muhteviyatı sentetik yani naturel degiller. uzun süreli bir fayda saglamamakla birlikte malumunuz vitaminlar,karbonhidratlar,amino asitler,keratin v.b vucuda destek veren ''ilaclar'' bolca body salonlarından temin edilmekte.
Ben şahsen bu tür ürünlerin faydasından cok zararının oldugu kanaatindeyim.En basit bir vitaminle alınan kilo bile kullanımı kesildikten bir süre sonra vucuttan cıkınca verdigini alıp vucudumuzdan cıkıyor. Sanal , yapay ürünlerden kalıcı faydalar beklemenizi tavsiye etmiyorum.

yok hocanın verdiği içecek böyle değil.
hocanın verdiği içecek;
süt
yumurtanın sarısı
8-10 tane cicibebe(dehşet tadı var )
yarım muz(isteğe göre tam)
pekmez
Bunları bi kabın içine atıp iyice karıştırıcaksın ve 1litrelik bi kaba koyup içiceksin.
Güde 2 kere sabah akşam hocanın verdiği bu karışımı yaptım.Faydasını gördüm galiba ki günde 5 öğün yemeye başladım.Evde yaptığım sporla bu karışımı yapsam faydası olrmu onu öğrenmek istedim

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:06:53 

''
hocanın verdiği içecek;
süt
yumurtanın sarısı
pekmez
Bunları bi kabın içine atıp iyice karıştırıcaksın ve 1litrelik bi kaba koyup içiceksin.
Güde 2 kere sabah akşam hocanın verdiği bu karışımı yaptım.Faydasını gördüm galiba ki günde 5 öğün yemeye başladım.Evde yaptığım sporla bu karışımı yapsam faydası olrmu onu öğrenmek istedim
''

anladim bu dogal ben sanmıştım karbonhidrat , protein , amino tozları pardon
bu gibi dogal receteler cok aklına uygun olanı yapabilirsin
Ayrıca google.com amcam da yardımcı olur bu tür beslenme üzerine

Not: alinti yapamadim , tirnak attım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Deniz.. -- 29 Ağustos 2008; 5:04:58 >

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:17:52 

quote:

''
hocanın verdiği içecek;
süt
yumurtanın sarısı
pekmez
''

çk saol ilgilendiğn için kardeş
bu karışımı ypmaya devam edim o zmn ben

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:19:39 

tabii dogal bi karisim , yaradigina inaniyorsan , faydasini görüyorsan devam et ..
rica ederim önemli degil , benim de bir katkım olsun foruma .

4645 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:24:45 

quote:

''
hocanın verdiği içecek;
süt
yumurtanın sarısı
pekmez
''

[font="Courier New"]bu karışım da sütün oranı ne ne kadar süt koyucaz ne kadar pekmez koyucaz?

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

340 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:29:58 

3 su bardagi anca keser bu karisimi yada daha fazla miktar sana kalmis sütün fazlasının zararı olmaz
pekmeze gelince migden götürdügü kadar koyabilirsin ancak abartmamak gerekiyor + yazın pekmezi önermem (kisisel fikrim)

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:50:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

[font="Courier New"]bu karışım da sütün oranı ne ne kadar süt koyucaz ne kadar pekmez koyucaz?

yaa hpsi karıştırılıp 1 litrelik kaba sığcak şekilde ayarlayın işte
ilk önce 2-3 kaşık pekmez atın sonra 8-10 cicbebe sonra yumurta sarısı sonra muzu atın.sonra da en son sütü atın blendırla karıştırın.annem bana karışımı hazırlarken cicbebeleri robotdan geçiriodu.sonra muzu robotdan geçiriodu sonra tameklerin 1 litrelik kabı var onun içine koyuyordu.Sonra pekmez yumurta sarısı ve sütü de ilave ediyordu.o kabın içinde karıştırıyordum ve içiyordum

4645 Mesaj
29 Ağustos 2008; 5:58:18 

quote:

yaa hpsi karıştırılıp 1 litrelik kaba sığcak şekilde ayarlayın işte
ilk önce 2-3 kaşık pekmez atın sonra 8-10 cicbebe sonra yumurta sarısı sonra muzu atın.sonra da en son sütü atın blendırla karıştırın.annem bana karışımı hazırlarken cicbebeleri robotdan geçiriodu.sonra muzu robotdan geçiriodu sonra tameklerin 1 litrelik kabı var onun içine koyuyordu.Sonra pekmez yumurta sarısı ve sütü de ilave ediyordu.o kabın içinde karıştırıyordum ve içiyordum

ne kadar süre kullanmak gerekir?

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

1376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 6:01:03 

quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

ne kadar süre kullanmak gerekir?

bn bodye başladığm ikinci gün hoca bana bu karışımı vermişti.2.5 ay boyunca aksatmadan kullandım faydasını da gördüm şahsen.Ama spor da yapmak gerekli heralde iştah açılması bakımından.Bunlar %100 açıcak diye bişey yok dedi hoca ama sadece iştahınn açılmasına katkıda bulunacak bişey dedi.aynı zmanda hem spor yapıp hm de bunu tüket dedi.Bn yararını gördüm

376 Mesaj
29 Ağustos 2008; 9:01:35 

Supraktinde aynı işi görmüyor mu?

If you focus what you left behind, you can not see what comes ahead to you.

Always Metal Music!

670 Mesaj
29 Ağustos 2008; 9:30:36 

ya gercekten dogrumu bu surubu kullanınca bir haftada 6 kilomu almış arkadas mantuıksız geliyor ama bir kac kişiden daha duydum. recetesiz satılıyormu bu şurup

1348 Mesaj
29 Ağustos 2008; 9:46:32 

kilo alamayanları anlamıyorum benim zayıflık sorunum olsa bir tencere makarnaya doldururum myonez ketçapı sonra söylerim bir tane jumbo boy pizza. onada bol bol mayonez ketçap tabi. mayonezin yüzde 70 i yağ zaten direk kilo aldırıyor. ama tabi bunları sevmeyenler olabilir ama onlar içinde yüzlerce güzel yemek var keşke bende çok zayıf olsam

806 Mesaj
29 Ağustos 2008; 10:02:55 

quote:

Nerelisinki sen Erzurumsa gidelim beraber

Söndü...

ARABESK Destek Hattı-
25.06.09

670 Mesaj
29 Ağustos 2008; 10:37:01 

kullanan arkadaslar yardımcı olabilirse iyi olur kardesim de çok zayıf ve oda kullanmak istiyor recetesiz satılıyomu fiyatı ne kadar ve tehlikeli olabilecek bir yan etkisi varmı.

10606 Mesaj
29 Ağustos 2008; 10:39:55 

Bunun incelten versiyonu var mı?

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

670 Mesaj
29 Ağustos 2008; 11:50:51 

evet kullanan arkadaslar bu ilaç recetesiz satılıyormu gercekten bahsedildigi gibi 1 hafta içinde 5-6 kilo alınabiliyormu kardesim bu surubu kullanmayı düsünüyor ama tehlikeli bir yan etkisi varmı kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum ona göre aldıracam ilacı

157 Mesaj
29 Ağustos 2008; 11:56:44 

geçen gün eczanenin birin vitrininde "15 günde kilo vereceksiniz" yazıyordu. içeri girdim "bunun 15 günde kilo aldıranı var mı?" dedim adam güldü ama yok dedi.

ben de kilo almak istiyorum ama çok değil. 3 kilo falan. 1-2 hafta kullanmaktan zarar geleceğini sanmıyorum.

"DÜNYADA HER MİLLET İCRAATINA TAHAMMÜL ETTİĞİ HÜKÜMETİN, MESULİYETİNE ORTAK SAYILIR." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

6504 Mesaj
29 Ağustos 2008; 11:59:51 

bu ilaçlara fazla bel bağlamayın derim zayıflama şişmanlama vs

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

157 Mesaj
29 Ağustos 2008; 12:00:46 

az önce zyprexa'yı araştırdım da... normalden çok daha fazla konsantrasyon bozukluğuna ve uykuya yol açıyormuşş.. zaten alıan kilolar da bırakıldığı zaman çok kısa bir sürede gidiyormuş.

"DÜNYADA HER MİLLET İCRAATINA TAHAMMÜL ETTİĞİ HÜKÜMETİN, MESULİYETİNE ORTAK SAYILIR." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

403 Mesaj
29 Ağustos 2008; 12:22:28 

bende bu şurup sayesinde 3 kilo aldım ama okadar artmıyor artık ya

164 Mesaj
29 Ağustos 2008; 12:32:31 

sivilce felan yapar mı ki_?

6435 Mesaj
29 Ağustos 2008; 12:36:00 

Ya beyler bu bebelac ,lactum vs. gibi bebek tozlarını yesek yararı olmaz mı

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

6435 Mesaj
29 Ağustos 2008; 13:36:52 

Az önce cumadan çıkınca eczaneden aldım ben de bunu.... iyi kilo alanlar nasıl kullandığını da yazarsa sevinirim.. ben de oruç bitince body ye başlicam o sırada kullanmayı düşünüyorum...

681 Mesaj
29 Ağustos 2008; 13:42:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Ya beyler bu bebelac ,lactum vs. gibi bebek tozlarını yesek yararı olmaz mı

İğrenç olur yav.Bende praktum almaya yolladım valideyi.Bakalım kullanalım en fazla öldürür başka bişey yapmaz.Zaten ölümden korksaydık trene binmezdik.Saçmaladım ama olsun.Hava çok sıcak ondandır.

Ha bir ara remeron kullanmıştım.Adamın şaftı kayıyor sabah akşam t virüsü yemiş zombi gibi dolaşıyon iyi kafa yapıyor.

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

3574 Mesaj
29 Ağustos 2008; 13:44:16 

quote:

Az önce cumadan çıkınca eczaneden aldım ben de bunu.... iyi kilo alanlar nasıl kullandığını da yazarsa sevinirim.. ben de oruç bitince body ye başlicam o sırada kullanmayı düşünüyorum...

Aç karnına sabah, öğle, akşam bir çorba kaşığıyla iç. Gerçekten yemek kısmını abartmak gerekiyo 5-6 öğün yiyeceksiniz ki kilo alasınız. Ben 52 kiloydum bunu aldığımda şimdi 59-60 kilo felanım.

351 Mesaj
29 Ağustos 2008; 13:50:51 

Benim şuruba falan hiç ihtiyacım yok.. bi oturuşta 1 ekmek yiyorum.. günde 2,5-3 ekmek yediğim oluyor.. genelde 2-2,5 yiyorum.. boy 1,75 kilo 63 ... çok saçma yaww..

İmzamız kural dışıdır! || Uymamız gereken imza kuralları için klavye delikanlıları var.

670 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:09:26 

quote:

ya nette biraz arastırdım bu surubu kullananlar kısa sürede çok kilo aldıklarını söylüyorlar inanası gelmiyor insanın. kilo almada bu kadar etkili bir ilacında ucuz olması düsündürücü.

darkchild sen tam olarak kaça aldın ilacı

3574 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:23:22 

quote:

Orjinalden alıntı: judgee

ya nette biraz arastırdım bu surubu kullananlar kısa sürede çok kilo aldıklarını söylüyorlar inanası gelmiyor insanın. kilo almada bu kadar etkili bir ilacında ucuz olması düsündürücü.

Merak etme ilaç sadece iştah açıyor, normal kendin yiyorsun.

İlacın fiyatı 3.5 ytl.

Uzaklaştırılmış
29 Ağustos 2008; 14:26:40 

40 kiloyum hemen gidip alıcam

6435 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:28:41 

quote:

Orjinalden alıntı: judgee

Evet anlaşılan ilaçta keramet yok .. iştah açıyo ve biz yiyoruz böylece kilo almış oluyoruz... ve arkadaşın dediği gibi 3.5 ytl falan... ve şurup da kocaman yani.. ben ufak tefek birşey zannettim..

1265 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:41:38 

quote:

Evet anlaşılan ilaçta keramet yok .. iştah açıyo ve biz yiyoruz böylece kilo almış oluyoruz... ve arkadaşın dediği gibi 3.5 ytl falan... ve şurup da kocaman yani.. ben ufak tefek birşey zannettim..

hocam boyutuyla ne alakası var

you hit me we hit you

3574 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:44:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Zxxx

40 kiloyum hemen gidip alıcam

Ciddimisin?

@DarkChild

Kolay yoldan kilo alma yolu yok. Yani normal içiceksin kilo alıcaksın diye birşey yok, sadece içince hayvan gibi yemek yersin. Yani kilo almak için kasmana gerek yok.

Uzaklaştırılmış
29 Ağustos 2008; 14:46:03 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

Ciddimisin?

@DarkChild

Kolay yoldan kilo alma yolu yok. Yani normal içiceksin kilo alıcaksın diye birşey yok, sadece içince hayvan gibi yemek yersin. Yani kilo almak için kasmana gerek yok.

görsen afrikadan gelmişim sanarsın

6435 Mesaj
29 Ağustos 2008; 14:51:30 

Yani içince hemen biticek gibi bi şurup değil o yüzden "kocaman" yazdım... ayrıca barman ben de onu diyorum keramet yok şurupda yemek yemek lazım dedim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 29 Ağustos 2008; 15:02:28 >

3574 Mesaj
29 Ağustos 2008; 15:05:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Zxxx

görsen afrikadan gelmişim sanarsın

Yaş ve boy kaç?

110 Mesaj
29 Ağustos 2008; 15:09:54