Şimdi Ara

Gta III Açılmıyor-Hata Raporu Gönderiyor-Real GTA 3 SORUNU ÇÖZÜYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
15.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bi nostalji yapıyım dedim gta III arşivden cıkarıp yükledim.Ama sorun şu ki oyuna giriş için

tıklıyorum rockstars games ve oyunun logaları geciyor ve ekran kapkara bekliyor bunun nedeni ne olabilir?

NOT:Xp Kullanıyorum Acaba oyun eski oldugundan xp mi acmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiredWarrior -- 2 Ekim 2008; 11:20:30 >

• Oyun çıktığı zaman XP yeni çıkmıştı, o yüzden sorun olamaz(ki ben vista'da MGS oynadım).

Sistemin yeniyse eğer yapar böyle hatalar.
  • Peki ne yapmam gerek bi eklenti felan mı kurcam?
  • Enteresan...
    Sistem özelliklerin çok yüksek herhalde ondan açmıyor.Yazar mısın bi sistem özelliklerini merak ettim.
  • INTEL PENTIUM 4 CPU 3.00 GHZ 3.00 GHZ 1,25 GB RAM

ATI RADEON HD 2600 PRO AGP 512 MB EKRAN KARTI

MİCROSOFT WİNODWS XP HOME EDİTİON SERVİCE PACK 2

Sistemim bu ama acmıyor
  • Sistem özelliklerin yetmiyor.

Yav crackte falan sorun olmasın?Home Edition'da problem olabilir diyeceğim ama ben de eskiden Home Edition'da çalıştırmıştım...

• 256mb ramle oynamıştım.
  • yeni bi crack dosyası indirdim ama nafile yine acılmıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

256mb ramle oynamıştım.

Evet,256 Ram ile çok çok rahat oynanıyor zaten.Bir de yanına 64 mb ekran kartı,ohhh misler gibi.
  • oyun 2 CD eğer 2 CD de de crack varsa her birini ayrı ayrı yap ilk önce birinci cd dekini yap dene olmazsa üstüne ikinci cd dekini yap ben öyle çalıştırmıştım ama benim sorun biraz farklıydı oyuna giriyor ama 30 sn sonra atıyordu
  • arkadaşlar yeni bi cd aldım yükledim iyi hoş açıldı ama bu seferde kaydettiğim oyuna girmiyor ve hata

raporu gönderiyor ne yapcağımı şaşırdım ben o kadar para veriyorum elin sümüklü sistemin çeyreği gta 3 ü

oynuyamıyorum

ben ne yapıyım

• GTA 3'ün kayıt sorunu vardı, 1.1 yamasıyla düzeltilmişti. 1.1 yamasını bulup yüklemelisin.
  • gta 3 1.1 yamasını zor bulursun diyorlar oyun eski oldugu icin linkler ölmüşmüş.(bir forumda gördüm)

bakalım aramaya devam etcem...
  • arkadaşlar gta 3 1.1 patch'ı buldum ama bu seferde o hata veriyor ingilizcesi veya anlayan varsa baksın

lütfen...

This program cannot update the installed version of GTA III because of the following reason:

D:Program Files\Rockstars Games\Gta III\gta3.exe: unkowsn version
  • cvp yokmu
  • sabret GTA IV çalışır, GTA III de neymiş
  • ya bi nostalji olsun dedim
  • ya bırak bende nostalji olsun diye yükledim 2 gün önce ama ekran çözünürlüğü değişmiyor 640x800 sildim ama nasıl düzelir bilgilendirirseniz oynarım seve seve IV dan önce LC de dolaşırız
  • walla sen deyince bende benimkine baktım benimkinde cözünürlük degisiyor ama kahrolası oyunu

kaydettinmi bir daha oyuna girmiyor
  • neden değişmiyor çözünürlük

oynayasım geldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.