- x
İstanbul'da Ucuz Ve Kaliteli Giyim Nereden Alınır?
41 Cevap111385 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:20:33 

İstanbul'da Ucuz Ve Kaliteli Giyim Nereden Alınır?

Arkadaşlar İstanbul'a daha önce hiç gitmedim. Türkiyeyi epey dolaştım bir İstanbul kaldı. Şimdi bir iki ay sonra giyim alışverişi için gitmeyi düşünüyorum. Nereye gitsem İstanbul giyimde şöyle ucuz böyle ucuz falan diyorlar.

Gidip en az 2-3 bin ytl lik giyim almayı düşünüyorum. Söylendiği gibi ucuz mu ve nereleri tavsiye edersiniz. Mesela burada Antalya'da bir deri ceket gördüm önce 1200$ dedi etiket fiyatı sonra 800'e kadar düştü. Acaba İstanbul'da nekadardır. Ve deri giyim İstanbu'da nereden alınır.

1531 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:22:34 

Öğrenci adamın 800 ytl'lik ceketle işi ne???

3 bin ytlye 3 yıl giyecek kıyafet alırım ben sana.

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:24:23 

Her tür giyim için
Beyazıt
Merter..

Uygun fiyatlara gayet güzel şeyler bulabilirsin.

145 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:26:25 

Kadıköy - SALI PAZARI

| |Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine | |

12 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:28:34 

zeytinburnu olivium

689 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:30:36 

Bakırköy - cumartesi pazarı

579 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:31:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Jiletci85

zeytinburnu olivium

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2008; 21:34:56 

quote:

Orjinalden alıntı: kirman

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:37:11 

Arkadaş sormuş cevaplayım, Antalya'dan kalkıp İstanbul'a gideceğim ve okadar yol masrafı yaptıktan sonra 300-500 ytl lik giyim almamı bekleyemezsiniz zaten. Ayrıca 3 yıldan daha fazla gitmesi lazım. En azından benim hesabım bu yönde.

Epey alternatif var anladığım kadarıyla, özellikle dericilerin bulunduğu bir mekan var mı bir de daha çok orjinaline %100 uygun üretilen ucuz ürünler ilgimi çekiyor. Laleli'yi önerdi bir tanıdığım ama sizin görüşünüz nedir.

Cevap yazan tüm arkadaşlara da ayrı ayrı teşekkür ederim.

1010 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:41:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Horned Hand

Katılıyorum ama dikkat edin geç vakte kalmayın. Hava kararmadan terk edin zeytinburnu'nu. Kışın bir kere arkadaşla gittik. Saate hiç bakmamışım bi çıktık dışarı hava kararmış. Tren istasyonuna gittik tren bekliyoruz. Geldi 4-5 tane tinerci tipli genç sigara falan istediler. Vermezdim ama yanımda arkadaş verelim dedi verdik gittiler. Hem de bir paket marlboro...

Ayrıca İstanbul dışında giyim satan butikler falan hep istanbul merter'e gelirler mal almaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 28 Ağustos 2008; 21:41:26 >

Dh 2006 Üyeleri

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:52:39 

Meter ile Zeytinburnu Olivium aynı semt mi oluyor farklı mı yoksa? Farklıysa araları uzak mı? 4 kişi Olivium tavsiye ettiği için listenin başına yazdım.

Bir de aklınızda kalan fiyat var mı? Burada bire bir kopya kotlar 50 ytl den başlıyor 120 ytl ye kadar gidiyor mesela. Acaba İstanbul'da alabileceğimiz en uygun fiyat kaç liradır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgeneral -- 28 Ağustos 2008; 21:51:10 >

835 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:53:53 

Terkos Pasajı /taksim

The king of the ordinary, the king of analogous, the king of the nonsense, the king of the emptiness, the king of lonelyness, insignificance, the king of abundance, the king of destruction.

- bashole -

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 21:56:24 

Dockers pantolon örneği verebilirim..Sana yemin ediyorum gerçeğiyle yanyana koysan gerçeğe çakma dersin adamlar o kadar yapmış..Fiyata gelince sıkı dur 25ytlistemişti adam o pantolona..Şans ki o sırada para yoktu yanımda,alamamıştım..Ama normalde cebinde 25 ytl olsa Dockers'ın yanından geçemezsin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2008; 22:00:28 

quote:

Orjinalden alıntı: UsbÇaydanlık

Dockers pantolon örneği verebilirim..Sana yemin ediyorum gerçeğiyle yanyana koysan gerçeğe çakma dersin adamlar o kadar yapmış..Fiyata gelince sıkı dur 25ytlistemişti adam o pantolona..Şans ki o sırada para yoktu yanımda,alamamıştım..Ama normalde cebinde 25 ytl olsa Dockers'ın yanından geçemezsin

nerdeymiş o alayım hemen

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:08:13 

quote:

Helal olsun, bak işte o zaman o kadar yol tepmeme değer harbiden.

1600 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:08:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Jiletci85

zeytinburnu olivium

kesinlikle

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:14:02 

Yav google'a yazdım sitesi çıktı. zeytinburnu olivium'un. Burada hep markaların mağazaları var sanırım.

http://www.olivium.com/olivium-gezisi.asp

İş böyleyse ucuz alamayız yahu. Ayıptır söylemesi ucuz olması için ben çakma arıyorum da.

Yok ama öyle değilmiş.

http://www.itusozluk.com/goster.php/olivium

quote:

haftaiçi gidildiğinde pek bir güzel olan zeytinburnu'ndaki alışveriş merkezi.haftasonu gidildiğinde nefes almakta güçlükler yaşanabilir.çok ünlü ve kaliteli markaların ürünlerinin çok ucuza alınabilmesi dışında insanı mutlu eden diğer bir yanı da; harika sinema salonlarına sahip cinecitysinemalarında son derece uygun bilet fiyatı ödeyerek sevdiğiniz filmi izleyebilmeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgeneral -- 28 Ağustos 2008; 22:19:58 >

1010 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:21:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral

Meter ile Zeytinburnu Olivium aynı semt mi oluyor farklı mı yoksa? Farklıysa araları uzak mı? 4 kişi Olivium tavsiye ettiği için listenin başına yazdım.

Bir de aklınızda kalan fiyat var mı? Burada bire bir kopya kotlar 50 ytl den başlıyor 120 ytl ye kadar gidiyor mesela. Acaba İstanbul'da alabileceğimiz en uygun fiyat kaç liradır?

0

Olivium bildiğin alışveriş merkezi. Ama bütün mağazalar outlet. Bir çok ünlü markanın outlet mağazaları mevcut. Birkaç ayn önce adidastan 25 ytl ye sırt çantası almıştım. Normalde en az 50 ytl. Geçen sene vitrinlerde gördüğün çoğu ürünü yarı fiyatına alman mümkün.

Ekleme: Bir üstte yazdığın mesaja cevap olmuş. Sakın marka ürünler var diyip gitmemezlik etme. Outlet olduğu için gerçekten ucuza kaliteli ürünler alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 28 Ağustos 2008; 22:21:14 >

Dh 2006 Üyeleri

3574 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:23:12 

Merter'i tavsiye ederim.

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:25:10 

Resim için teşekkür ederim devilish_ çok makbule geçti.

O zaman bekle beni Zeytinburnu

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:27:32 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

Merter'i tavsiye ederim.

Haritadan gördüğüm kadarıyla zaten oldukça yakınmış. Öğretmen evinde bir kaç gün kalacağım.

1010 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:27:47 

Rica ederim.

Neyle gelceksin İstanbul'a? Kendi arabla mı? Uçakla mı, otobüsle mi?

Dh 2006 Üyeleri

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:37:06 

Arkadaşım unutmuşum söylemeyi oliviumda süperdir Allah için..Çoğu sağlam markanın outleti var..Zaten outlet center orası..Kız arkadaşıma mangodan hediye almıştım 40 ytl ye çok şık bir mont almıştım sen düşün..

Beyazıtsa ayrı bir cennet dediğim gibi..Gerçi biraz fiyatlar artmış olabilir ama 10-15 ytlden fazla oynayacağını sanmıyorum

Şimdiden hayırlı olsun,güle güle giy.

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:39:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Horned Hand

nerdeymiş o alayım hemen

Beyazıtta otobüs durağının orada,sahaflara giden değil sağ taraftaki yol..Hemen otobüsten inince dönerciler falan var oradan kaptırın kendinizi aşağıya doğru..

2146 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:43:51 

Teşekkür ederim UsbÇaydanlık
quote:

Orjinalden alıntı: devilish_

Rica ederim.

Neyle gelceksin İstanbul'a? Kendi arabla mı? Uçakla mı, otobüsle mi?

Afyona kadar Otobüs daha sonra Tren'e bineceğim.

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:45:23 

Rica ederim hocam,hayırlı akşamlar..

1691 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:52:22 

kadıkoy bahariye caddesinde opera pasajına gir giriş katında sagda mor tabelalı s ile başlayan bi yer var.tommy gap gibi bi çok markanın bire bir orj taklıtlerı ve kalıtelıdırde ben senelerdır ordan giyerim.

...

1793 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:56:03 

quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

kadıkoy bahariye caddesinde opera pasajına gir giriş katında sagda mor tabelalı s ile başlayan bi yer var.tommy gap gibi bi çok markanın bire bir orj taklıtlerı ve kalıtelıdırde ben senelerdır ordan giyerim.

Fiyatlar iyi mi hocam orda ?

4651 Mesaj
28 Ağustos 2008; 22:57:19 

Olivium'a bende gideceğim ama çok uzak yerde yaa..Taksimden en rahat gidiş-geliş nasıl olur ki ? Siteden baktım direk servis yokmuş..
Otobüs ile Z.Burnu oradan da yürümek.... Ama akşam vakit Z.Burnu civarında dolaşmak ???

1120 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:13:27 

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Olivium'a bende gideceğim ama çok uzak yerde yaa..Taksimden en rahat gidiş-geliş nasıl olur ki ? Siteden baktım direk servis yokmuş..
Otobüs ile Z.Burnu oradan da yürümek.... Ama akşam vakit Z.Burnu civarında dolaşmak ???

Taksimden Eminönü'ne in.Oradan trene bin.Oliviumun 2 sokak arkasında iniyorsun.

464 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:17:03 

valla eskidendi ucuz kaliteli giyimin adresi merter filan artık markalarda ucuz satıyor..
açıkcası lcw den giyiniyorum ağırlıklı olarak hem ucuz hem kaliteli.
terkos a ya da beyoğlu iş merkezine gittiğimde bi şey bulamıyorum artık :(

SATILIK 500 + DOMAIN

4651 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:23:36 

Lcw bozdu artık kaliteyi ..
quote:

Taksimden Eminönü'ne in.Oradan trene bin.Oliviumun 2 sokak arkasında iniyorsun.

O taraftaki trenleri pek kullanmak istemiyorum açıkçası..

303 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:24:38 

arkadaşlar başka bir çok outlet alışveriş merkezi var. markalarda fiyatlar genelde sabit olmaz mı?

mesela ben levis, lcw falan bir şeyler alacaksam bir yerde farklı fiyat başka yerde başka mı olur? olivium ucuz olabilir ama neden ucuz yani onu anlamış değilim :)

1691 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:47:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

Fiyatlar iyi mi hocam orda ?

pazarlık kabiliyetine baglı bi tshirt e 35 der mesela ama 20 25 e indirirsin kabiliyet meselesi

...

1793 Mesaj
28 Ağustos 2008; 23:50:07 

quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

pazarlık kabiliyetine baglı bi tshirt e 35 der mesela ama 20 25 e indirirsin kabiliyet meselesi

Ben fiş almasak kaça olurcuyum

1010 Mesaj
29 Ağustos 2008; 3:18:06 

quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral

Teşekkür ederim UsbÇaydanlık

Afyona kadar Otobüs daha sonra Tren'e bineceğim.

Hımm Haydarpaşa'da ineceksin ordan kadıköye yürümen lazım. 10 dk falan yürüsün zaten. Ordan vapura binersin doğru eminönü'ne. Vapurdan inip sirkeciye yürürsün ve banliyö trenine binersin. Kazlıçeşme durağında ineceksin. Sirkeciden 6 durak sonra yanılmıyorsam. Trenden indikten sonra kafanı kaldırıp binalara bak olivium'u görürsün zaten. 2 sokak üstte kalır.

Dh 2006 Üyeleri

1691 Mesaj
29 Ağustos 2008; 8:48:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

Ben fiş almasak kaça olurcuyum

fiş vermıo ztn o fiyata ama sana söyliyim ben her giydigimi ordan alırım 3 4 senedir ve herkez çok begenır çogunu arkadaşlar hacıladı ztn

...

2146 Mesaj
1 Eylül 2008; 19:36:40 

Hacılama olayı hiç hoş olmuyor yanlız.

0 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:27:35 

Zeytinburnu 5 kardesler caddesi, Nisantasi'nda Kosar deri ve yine Gedikpasada'daki bazi hanlar alisveris icin uygun yerler. Zeytinburnu'ndaki fabrikalarin Tuzla'ya tasinmasindan sonra burada fabrika satis merkezleri kaldi. Ucuz ve kaliteli deri icin, Zeytinburnu'nun ic kesimlerine gitmekte yarar var. Gedikpasa bolgesi daha ucuz ama kalite biraz daha dusuk. Kapalicarsi icinde bazi hanlarda da ucuz deri giyim bulunabilir.
İyi alışverişler şimdiden.

1721 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:28:38 

viaport

PSN: NANOSUITX6

0 Mesaj
7 Kasım 2010; 17:37:31 

Merter'de Missy Tekstil var Paris'ten haftalık mal getiriyolar, bu ara kürklü deri montlar kapış kapışmış haberiniz ola :)

474 Mesaj
12 Kasım 2011; 20:32:58 

quote:

Orijinalden alıntı: abartmatozuu

Merter'de Missy Tekstil var Paris'ten haftalık mal getiriyolar, bu ara kürklü deri montlar kapış kapışmış haberiniz ola :)

Hehehe reklam kokan hareketler bunlar :D

imza mimza yok.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İstanbul'da Ucuz Ve Kaliteli Giyim Nereden Alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.402