- x
Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım
918 Cevap74601 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     7 8 9 10 [12] 14 15 16      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Ekim 2010; 16:24:58 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

sadece para mı insanı görgülü yapar, ya da parasız insan görgülü efendi olamaz mı, ayılıkla fakirliği ayırın bence, o fuar 30 lira da olsa 15 lira da olsa 100 lira da olsa oraya dekolte bacak görmeye gidenler mutlaka olacak, cebinde 15 lirası olan adam otomobil meraklısı olamaz mı? son cümlede yazdıklarınız gerçekten çok ayıp

Bizde merak ediyoruz ama onların yaptığını yapmıyoruz...Sakince inceliyoruz bakıyoruz vs vs...

Tabiki herkes gidebilir ancak edebiyle adabıyla....

14845 Mesaj
30 Ekim 2010; 16:27:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Bir dakika. Arkadaşlar dün (29 Ekim) gidenler konuya açıklık getirebilir mi?

Arabalara binilemiyor mu?!?!? Öyle bir şey varsa inanılmaz, perşembe günü SLS AMG, Jaguar XJ dahil her arabaya bindik.

işte dalga geçilen perşembe gününün olayı burada. yanına bile yaklaştırmıyorlar. bende iki tane normal davetiye var ama ne zaman gitmesem diye düşünüyorum. mundar olmasın diye galiba 4 kasım perşembe günü bir daha gideceğim. geçtiğimiz perşembe a7 sportback, yeni a8, yeni passat, rs5, jaguar xj, xk, x6, mini countryman vs yeni ya da normal günlerden ziyaretçilere kapalı olan araçların hemen hemen hepsinde vakit geçirdim. bir tek sls'i unuttum, salondan çıkınca aklıma geldi. neyse onu da bir galeride görürüz artık.

2218 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:03:22 

2 adet davetiyem vardı malesef basın günü gidemedim

resimlerde passat sanki standla çevrelenmiş gibi...passatada yaklaştırmıyolarsa falan hiç hafta arası gitmeye çalışıpta sinirlerimi bozmayım

2218 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:07:02 

bu arada bence bilet en az 30 tl olmalı ve giriş davetiyelerine kolay ulaşılmamalı; hem apachiler çok azalır hemde gerçek otomobilseverler daha detaylı araçları insan gibi inceleyebilir

5267 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:13:51 

İnanılmaz bir şey... Perşembe günü bile hayvanlara laf ettik, halk günlerini tahmin bile edemiyorum. Her şey açıktı, her şey. Tek kelimeyle ayıp. Ama adamlar da haklı. SLS'e oturup kapıyı kapattım ve içinde 5 dakika geçirdim, bir tek ters bakış bile atan olmadı.

1791 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:18:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

Bu nası bı autoshow ya sadece arabalara uzaktanmı baktırıolar butun arkadaslar sadece aracların dıs gorunumlerını cekmısler ıcerıden goruntu alan doru duzgun arkadasımız yok .

Bunun yanı sıra dıkkat edıyorum butun aracların yanları bantlarla cekılı hıc kımseyı bant ın arka kısmına almıyorlar sanırım bu nasıl bı ıstır kardesım anlam veremedım kızlarımı sergılemeye getırmıs bu adamlar .

Bol bol yenı passat resmı ıstıyorum mumkunse esden dostdan içli dışlı

0

oof oof of bu yeni passat çok fena duruyor bu ne böyle yaw çok yakışıklı olmuş

3249 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:25:10 

bence ayrı günler iyi olur basın günü halk günü vip günü gibi.

Yoksa vip arabaya biniyor normal vatandas binemiyor moral kötü olur..

Ama halk gününde atıyorum kimse arabaya binemese ozaman kimse aa arabaya biniyor ben neden binemiyorum demez..

Nie kimse resim çekmiyor forumun başka yerindemi resimler?? 3-5 resim var bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaletturk -- 30 Ekim 2010; 17:26:37 >

2699 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:25:49 

İşte bu yüzden o tür markaların standlarının etrafında 1 dakika bile oyalanmam. Geçerken görürsem görürüm, o kadar. Ülkede 10-15 kişinin alabileceği araçlarla binsem ne olur, ellesem ne olur.

quote:

Orijinalden alıntı: Mike_xxlarge

son olarak aston martın ferrarı porsce bmw gıbı markaları ayrıca kınıyorum. nedenı hem aracını gostermeye gelmısler hemde alanlarına set cekmısler kımse gelıp bakmasın dıye. ıcerı ıkı manken koymuslar. helekı lombolarda mankenlerın araclarla uyumunu gosterır gıbıydıler.
yanı bu aracları gormek için illa vip mı olmak lasım. diyelim ki elit tabakaya yada baska deyışle o aracı alana gostereceksen sedece o zaman fuarda ısın ne. galeriler bunun için var. aracını gıt galerıde sergıle sadece.

269 Mesaj
30 Ekim 2010; 19:06:11 

quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

İşte bu yüzden o tür markaların standlarının etrafında 1 dakika bile oyalanmam. Geçerken görürsem görürüm, o kadar. Ülkede 10-15 kişinin alabileceği araçlarla binsem ne olur, ellesem ne olur.

amacım ellemek değil zaten aracı incelemek. eskıden motor bloklarını ayrıntılı ıncelerdım artık oda yok kapalı kutu. kaputu kaldırınca altında kocaman bır kapak goruyorsunuz sadece. halbukı 1971 mod. dodge challenger r\t nın kaputu acıldıgında ortaya picasso tablosu gıbı bır goruntu cıkıyor.
benım o firmalarda bozuldugum nokta şu. tamam gorgusuz ınsanımız cok. arabaya ellerken cızık atayım dıyen yabanılerde var. ama bunlar sayılı be kardesım neden ınsanlara otomobıle uzaktan uzaktan baktırıyorlar. bu mıllet alıp aynasını ısıracak deılya. içine oturmasada yakınen ıncelemek hakkıdır oraya gelen adamın bence.

ACER 5315
------------------------------------------------------
Minix HTPC CASE. Microsoft media center keyboard.
LG 32" fullHD LCD. Logitech Z5500 (optik).

Xbox 360 Kinect

1917 Mesaj
30 Ekim 2010; 19:41:22 

quote:

Orijinalden alıntı: egunns

2 adet davetiyem vardı malesef basın günü gidemedim

resimlerde passat sanki standla çevrelenmiş gibi...passatada yaklaştırmıyolarsa falan hiç hafta arası gitmeye çalışıpta sinirlerimi bozmayım

VW alanı tamamen açıktı ve araçlara binilebiliyordu cuma günü.Fotoğrafı çektiğim sırada çekim vardı,hangi araçla çekim yapılıyorsa onun yanına doğal olarak kimseyi yaklaştırmıyorlardı düzgün bir çekim olsun diye.

PSN ID : ntquartex

2897 Mesaj
30 Ekim 2010; 19:59:22 

Şimdi yoldan yeni geldim.Otoparklar çok doluydu ama park edecek yerde vardı.
Fuar baya bi kalabalıktı,araç alacak olan da almayacak olan da,arabadan anlamayanlarda,daha doğrusu herkes vardı fuarda.Ciddi olarak BMW 3.20 ve EVO X inceledim.EVO çok hoşuma gitti gayet güzel olmuş.Söylediklerine göre de satılmış.

Sanki bilet ücretleri düşük gibi.Yani şöyle 80-100 tl yapsalar daha güzel olacak.En azından kuru kalabalık olmaz.

32007 Mesaj
30 Ekim 2010; 20:03:15 

ilk açılışta girerseniz fazla yoğun olmuyor da millet 1-2 gibi gelmeye başlayınca coşuyor etraf. denildiği üzere 60-70'lik teyzeler bile vardı.

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

1769 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:01:53 

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Şimdi yoldan yeni geldim.Otoparklar çok doluydu ama park edecek yerde vardı.
Fuar baya bi kalabalıktı,araç alacak olan da almayacak olan da,arabadan anlamayanlarda,daha doğrusu herkes vardı fuarda.Ciddi olarak BMW 3.20 ve EVO X inceledim.EVO çok hoşuma gitti gayet güzel olmuş.Söylediklerine göre de satılmış.

Sanki bilet ücretleri düşük gibi.Yani şöyle 80-100 tl yapsalar daha güzel olacak.En azından kuru kalabalık olmaz.

Bmw standında araçları yakından inceleme fırsatı tanıyorlarmı hocam yeni 3-5-7 serisi ve X6 yı yakından incelemek istiyorum uzaktan bakacaksak araçlara gitmenin alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OVERCLOCKM@NI@ -- 30 Ekim 2010; 21:03:04 >

2897 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:13:31 

quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

Bmw standında araçları yakından inceleme fırsatı tanıyorlarmı hocam yeni 3-5-7 serisi ve X6 yı yakından incelemek istiyorum uzaktan bakacaksak araçlara gitmenin alemi yok.

Ben 3 serisine baktım diğerlerine bakmadım.Ancak ciddi olarak ilgileneceğin model olursa seninle de ilgileniyorlar.Yani araçların kapısını açıyorlar.

5267 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:14:58 

Ne X6'sı, 555 beygirlik X6 M getirmiş adamlar. Ama X6 çok dipte ve tam ofislerin önünde idi. Sarı Z4 sDrive35is'in (35i bile değil) yanında. Şu an açık mıdır içi bilemem ama ben bir 10 dakika geçirmişimdir 4 koltuğunda da.

753 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:19:59 

VIP konusunda bayağı bir tartışma kopmuş.
Ülkemiz (Türkiye) geri bir memleket olduğu için sosyal düzey ile ekonomik düzey paralelik göstermiyor. Üniversitede öğretim üyesi olan kimseye sade vatandaş, kereste tüccarı olana VIP muamelesi yapılması yanlış.
Şahsi görüşüm 200-300 TL verip de fuara gitmem, onun yerine Beyti'ye giderim.

Neyse fuara gelince Audi A7 SB ve Mercedes CLS Serisi'nin merak uyandıracağı belliydi. Genel kanı olarak Mercedes CLS Serisi daha beğenilmiş.

Fotoğraflarım (Olympus E-P2)

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 21:29:08 

A7

1157 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:30:03 

Arkadaşlar girişteki bilet gişesinde sıra oluyor mu, ona göre bilet teminini internet üzerinden yapalım.

1676 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:00:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar girişteki bilet gişesinde sıra oluyor mu, ona göre bilet teminini internet üzerinden yapalım.

Hayır yok bugün 4 gibi gittik sıra yoktu bilet satan 4 gişede boştu.3 nakit 1 kkartı gişesi var.
Ama içerisi çok kalabalık,istediğiniz aracın içine binmek için bekliyorsunuz.

Dünya karşılaştığınız fırtınalarla değil,gemiyi limana getirip getiremediğinizle ilgilenir

Emniyet kemeri hayat kurtarır...

5267 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:36:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

A7

Vallahi ben ve yanımdaki herkes de A7'yi beğendik. CLS dıştan çok hoş olmasına rağmen içi kesinlikle bizi heyecanlandırmadı. A7 ile kıyas bile kabul etmez diye düşünüyorum. Arkası müthiş dar. Malzeme kalitesi A7'den açık şekilde düşük. (Ki yeni A8'le Audi'nin o segmentte yeni bir çığır açtığını biliyoruz)

Sonuç olarak Audi hiç sevmeyen birisi olarak, hatta fuara girerken "A7 mi CLS mi?" diye soran arkadaşlara düşünmeden "A7 kim CLS'ye rakip olmak kim?" demiş olmama rağmen galibi açık ara farkla A7 seçtim.

1769 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:41:55 

@playumb

Yanıtınız için teşekkürler hocam pazartesi gideyim fuara

@Faux Carnival

Eğer fırsat verirlerse elbetteki ilgi odağımız X6 M olur

2699 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:45:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Böylesine buyuk bır organızasyon daha elit kesime hitap etmeli. Kartal oto pazarı gıbı olmuş

Herkes sizin yazınıza başka değinmiş ama ben alıntıladığım kısımla ilgili açıdan, gerçekçi bir tespiti belirtmeden duramayacağım. Bu fuarı kesinlikle küçümsemiyorum ama maalesef dünya çapındaki otomobil sitelerinin "Motor Shows, Auto Shows, vb." kategorileri altında adı bile geçmiyor bizim fuarın. 25 Ekim'de başlayıp, aynı tarihte bitecek olan Sao Paolo fuarı bile daha çok konuşuluyor.

2501 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:47:11 

quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

Bu dediklerin V.İ.P günü içinse haklısın.Yok değilse; maalesef çok sakat bir düşünce yapın var.

Parası olan elit adam kapıcı mesut elit değil di mi.Siz mi belirliceksiniz insanların elitliğini.
Gitmişsin VIP olarak size ne kapıcı Mesut'tan..
Yazık.Resmen terbiyesizlik.
Aklıma kapıcı diyince Rıza Çalımbay'a fenerli taraftarların yaptıkları geldi.
Zihnyet aynı olunca para da olsa olmasa da bişi deişmiyor.

Ben yarın gidicem 15 tl verip kapıcı Mesut olarak..

Volvo s40 1.9 t4

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 22:47:20 

quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@playumb

Yanıtınız için teşekkürler hocam pazartesi gideyim fuara

@Faux Carnival

Eğer fırsat verirlerse elbetteki ilgi odağımız X6 M olur

En güçlü SUV...

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 22:50:20 

quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

Parası olan elit adam kapıcı mesut elit değil di mi.Siz mi belirliceksiniz insanların elitliğini.
Gitmişsin VIP olarak size ne kapıcı Mesut'tan..
Yazık.Resmen terbiyesizlik.
Aklıma kapıcı diyince Rıza Çalımbay'a fenerli taraftarların yaptıkları geldi.
Zihnyet aynı olunca para da olsa olmasa da bişi deişmiyor.

Ben yarın gidicem 15 tl verip kapıcı Mesut olarak..

Bence Kapıcı Mesut = Çoluk çocuk,bebek,apaçi,+60 Teyzeler,Sadece mankenlere bakmak için gelenler,taşkınlık yapanlar,görgüsüzlük yapanlar,gürültü çıkaranlar vsvs 15 tl verip efendi efendi gidenlere niye laf etsinki ?

34 Mesaj
30 Ekim 2010; 22:56:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

Senin gibi adamın yeryüzünde ne işi olabilir bende onu merak ettim. Sana ne milletin yaşından, cinsiyetinden. Sadece senin gibi 16 yaşındaki çocuklar mı ilgilenecek otomobillerle? Sadece blue çağındaki sivilceli veletler mi o fuarda olcak

Sakin ol dostum bu kadar hakarete gerek yok.
16 yaşında değilim,velet,sivilceli,blue çağında da değilim.O yılları geçeli 10 yıl o yüzden yanlış konuşmuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jwx -- 30 Ekim 2010; 23:03:33 >

3985 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:11:22 

Maalesef güzel yurdumuzun içinde bir kısım insan cinsi var ki onlar,medeniyet görüp ders alacağına kendi ilkelliklerini maharetmiş gibi göstermeyi çok seviyor.Bu gibi insanlarda iç güdüsel kültür vardır,ne yapsanız evrimselleşmez,o yüzden bazı arkadaşların yazdıklarını bu duruma isyan olarak algılıyorum.Neticede bu para meselesi de değil çünkü ''kıroyum ama para bende''modeli insanlarda bir hayli mevcut toplumumuzda.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.

1124 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:12:36 

bugün (pazar) 2 de girip 8 de cıktık ...7 gibi oldukça tehnalaşmaya başlamıştı ..haftasonu bile böyle oluyorsa haftaiçi 5 den sonra gidip çok rahat gezilebilir ..mercedes ve mwv yi takdir ettim 1-2 üst model hariç tüm arabalara teklifsiz binip inceleyebiliyorsun(yada kurcalayabiliyorsun) audi kendini ne zannediyorsa a1 i bile kilitlemeye çalışıyor boş kaldıkça ..
burdaki yorumcuların coğu genç yada orta yaştadır sanırım .a7 yi beğenmezine şaşırdım ..çok uzun bir araç değil mi? hele arkası bana hoş gelmedi ..
en iyi grlişimi jetta da gördüm resmen passatın statüsünden çamış gibime geldi !
sınıfında 3008 iç dizayn olarak diğer modellerden çok ileri geldi ..
bugün video çektim biraz editlersek artık youtube da açıldığına göre oraya atarız haftaiçi (içmekan yok ama görüntüye sığmıyor güzel olarak)

ayrımcılık herzaman mantıklı gibi bir bahane ile başlar zaten ..bugun fuarda ayıralım yarın mahalleleri ayıralım ..beğenmediğimiz insanları mümkünse çarşı pazarda da gözümüz görmesin ! sadece zevk için vakit geçirmek için yada ısrar etmiş torunu mutlu olsun diye fuara gelen 65 inde birinden neden hoşnutsuz oluyorsunuz ki! bugün kaç defa çekim yaptımığı gördüğü halde önümden geçenler oldu ama birbirimize tolerans göstermezsek toplumsal yaşantımız hep memnuniyetsizlik dolu olur ..birgün çocuktunuz birgün çocuğunuz olabilir ve bir günde muhtemel yaşlı olacaksınız . o gün geldiğinde fuara gidebilmeniz için biz bugunden ayrımcılığa karşı çıkıyoruz .

6019 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:13:23 

Valla çok enteresan şeyler konuşuluyor bu başlıkta fuardan çok kişilerin kişisel ve bir çoğu sakat düşünce yapıları... yok vipmiş vip değilmiş, kapıcıymış, teyzeymiş, bilet parasıymış şuymuş buymuş anlaşılan fuar hakkında konuşacak çok bir şey yok bu nedenle ben fuara gitmekten vaz geçtim.ayrıca fuara getirdiği arabanın yanına yaklaştırmayan firmalarada kocaman bir BAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4211 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:15:48 

Taze taze resimler

Mercedes-Benz
0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

CluB C-MaX // C-MAX TDCi GHIA 2006 AYTOZU GRI \\
// Sony Xperia SP \\

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 23:21:07 

Evo'yla HB impreza can yakar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dominic- -- 30 Ekim 2010; 23:22:46 >

34 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:21:13 

Arkadaşlar bu 65lik teyze olayını ben yazmıştım.
Ama herkes hakaret olarak algılamış ve konu amacından bayağı sapmış.
Benim kimseyi küçümseme gibi niyetim olmadı olamazda.Benimde o yaşa yakın bir annem var.Ama forumdaki kardeşlerimiz bayağı gergin.
Elinde bastonla kalabalığın arasında dolaşmaya çalışan teyze gözüme çarptı ve üzüldüm.Sizde takdir edersiniz ki o kalabalık arasında gençler bile zor yürüyor.
Yaşlı gelmesin fakir gelmesin bebe gelmesin diye bir düşüncem,zihniyetim yok.
Konu dışına çıkmayalımda giden arkadaşlarımızın yorumları,resimlerini inceleyelim artık.

34 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:26:57 

quote:

Orijinalden alıntı: yuemrek

Taze taze resimler

0

0

Eline sağlık kardeş.Gtcnin fotosunu çekememiştim.
Gerçekten muazzam bu araç bakmaya doyamıyorum.

632 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:29:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

Senin gibi adamın yeryüzünde ne işi olabilir bende onu merak ettim. Sana ne milletin yaşından, cinsiyetinden. Sadece senin gibi 16 yaşındaki çocuklar mı ilgilenecek otomobillerle? Sadece blue çağındaki sivilceli veletler mi o fuarda olcak

15 yaşındayım. Sivilcelerim var. Blue çağındayım. 16 yaşından büyüklerin gitmesi normal benim gitmem anormalmi ?

Life Is Life

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 23:30:03 

Off.."Gel beni sür" diyor

Eline Sağlık Dostum

0

local://upfiles/977517/738CBB2D8AF14A2B958200538B482CFA.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dominic- -- 30 Ekim 2010; 23:31:15 >

6601 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:31:22 

şeytanın aleti

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

647 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:32:38 

telefon kamerası ile anca bu kadar

Not: Sağ tıklayıp resmi göster derseniz 800x600 boyutunda görebilirsiniz.

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algkmn -- 30 Ekim 2010; 23:49:05 >

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 23:35:17 

Eline sağlık dostum...Bu arada o çektiğin açık mavi phantom "Aga" nın

647 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:36:00 

evet öyleymiş :)

48 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:37:47 

teşekkürler yuemrek ve algkmn arkadaşlarım,

işte gerçek araba ve forum sevdalıları, az laf çok iş...

5314 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:39:43 

quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

Eline sağlık dostum...Bu arada o çektiğin açık mavi phantom "Aga" nın

bi kere o mavi phantom değil

599 gto'nun önündeki siyah model california mı? onunda tek fotoğrafı mevcut mudur?

647 Mesaj
30 Ekim 2010; 23:42:33 

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

bi kere o mavi phantom değil

599 gto'nun önündeki siyah model california mı? onunda tek fotoğrafı mevcut mudur?

evet öndeki mavi ghost.

malesef çekemedim onu. şansızlık fuara giderken metro bozuldu ve saat 8'de girebildik fuara. 1 saat içinde ancak bu kadar cekebildim. hatta bilinen markanın arabalarına bile bakmadık.

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2010; 23:43:21 

quote:

Orijinalden alıntı: algkmn

evet öndeki mavi ghost.

malesef çekemedim onu. şansızlık fuara giderken metro bozuldu ve saat 8'de girebildik fuara. 1 saat içinde ancak bu kadar cekebildim. hatta bilinen markanın arabalarına bile bakmadık.

Pardon kafa karıştı...

4211 Mesaj
31 Ekim 2010; 0:19:03 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

CluB C-MaX // C-MAX TDCi GHIA 2006 AYTOZU GRI \\
// Sony Xperia SP \\

2971 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:12:40 

@yuemrek
Ellerinize sağlık

LoL EU West: Platinum III

LoL TR: Silver IV (Smurf)

2855 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:18:01 

Fuara giden arkadaşlar.

Herkes fuarın en güzel aracını (marka) yazsın.

Ben en son yazacağım. Nasıl olsa hepiniz mutabık kalacaksınız.

Zahmetleriniz için teşekkürler.

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır! M.K.ATATÜRK|AUDI A4 1,8 120bg@manuel|.| INTEL i5 2500k 3,30 @4,32 Gunluk|.| ASUS Sabertooth P67 Anakart|.| GSKİLL 2x2Gb DRR3 1333Mhz|.| ASUS GTX760 O.C. 2GB |.| OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.| COOLERMASTER HAF 932 Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By STOCK FAN|.| PHILIPS 238C4Q IPS|.| BLACKBERRY Bold 9780|.|Daily LOGITECH V450 Nano|..|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|.PS3 350 Gb|.PHILIPS 46PFL9705|. |SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 Edition|.Samsung S4 Mini

2971 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:21:20 

Yeni focus resimleri göremedim. İlgilenen pek olmamış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexter48 -- 31 Ekim 2010; 1:22:02 >

2855 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:23:28 

quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

Yeni focus resimleri göremedim. İlgilenen pek olmamış gibi

Eski kasadan çok daha güzel olduğu kesin.

Henüz piyasaya gelmediği için içini falan göremiyorsun.

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır! M.K.ATATÜRK|AUDI A4 1,8 120bg@manuel|.| INTEL i5 2500k 3,30 @4,32 Gunluk|.| ASUS Sabertooth P67 Anakart|.| GSKİLL 2x2Gb DRR3 1333Mhz|.| ASUS GTX760 O.C. 2GB |.| OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.| COOLERMASTER HAF 932 Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By STOCK FAN|.| PHILIPS 238C4Q IPS|.| BLACKBERRY Bold 9780|.|Daily LOGITECH V450 Nano|..|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|.PS3 350 Gb|.PHILIPS 46PFL9705|. |SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 Edition|.Samsung S4 Mini

2971 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:27:22 

quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Eski kasadan çok daha güzel olduğu kesin.

Henüz piyasaya gelmediği için içini falan göremiyorsun.

Onu kastetmedim. Güzel olduğunda hem fikiriz
Autoshow dan focus resimleri göremedim. 2 sayfa önce varda reklamlı

2855 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:32:09 

quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

Onu kastetmedim. Güzel olduğunda hem fikiriz
Autoshow dan focus resimleri göremedim. 2 sayfa önce varda reklamlı

Pek resmi çekilecek gibi değildi. Koymuşlar tepeye, dönüyordu.

Siz gezdiniz mi fuarı? Gezdiğinizse en beğendiğiniz araç (marka)?

955 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:40:07 

merhaba arkadaslar hayatımda ılk defa otomobıl fuarına gıdecegım ıkıncı defa da istanbula gelcegım 4 arkadas gıtmeyı dusunuyoruz aklımıza takılan bır soru var cevaplarsanız sevınırım gırıs ıcın ucret talep edılıyormu edılıyorsa ne kadar

:)

2855 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:41:40 

quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

merhaba arkadaslar hayatımda ılk defa otomobıl fuarına gıdecegım ıkıncı defa da istanbula gelcegım 4 arkadas gıtmeyı dusunuyoruz aklımıza takılan bır soru var cevaplarsanız sevınırım gırıs ıcın ucret talep edılıyormu edılıyorsa ne kadar

oohhhoooooooooooo

1529 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

ücret tabiki talep ediliyor arkadaşım tam miktarını hatırlamıyorum ama ya bu sayfada ya da bir önceki sayfada bu soru cevaplandı, 20 TL'yi geçmez, hafta sonu gelmemenizde yarar var.

2855 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:46:49 

Benim sorduğum soruya cevap vercek misiniz bir zahmet?

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır! M.K.ATATÜRK|AUDI A4 1,8 120bg@manuel|.| INTEL i5 2500k 3,30 @4,32 Gunluk|.| ASUS Sabertooth P67 Anakart|.| GSKİLL 2x2Gb DRR3 1333Mhz|.| ASUS GTX760 O.C. 2GB |.| OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.| COOLERMASTER HAF 932 Kasa|.|THERMALTAKE T