Şimdi Ara

Türk Komedi Filmi Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
105.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gora, Kahpe Bizans, Kutsal Damacana, Recep İvedik, Vizyontele haricinde onerilerebileceginiz film var mi?Eski yeni fark etmez...

NOT: Buyuk ihtimalle 2000 senesinden once yapilmis olan bir film vardi.Bir sahnesinde mafyayla basi dertte olan 2 kisi kacmaya calisirlarken 2 tane siyah kopege denk geliyorlar.Kopekleri gorunce elleri ve dizleri uzerine cokuyorlar(kopek durusu gibi).Filmin adini hatirlayan var mi?

• ya malkoçoğlu , malkoçoğlunun oğlu, kara murat , battalgazi, tarkan . vb. full komedi=) her açıdan türk fimleri arasında favorimdir savaşı ele alanlar
    koskoca kaleyi feth etyo 100 kişi öldüryo kılıçda 1 damla kan yok
  • mumya firarda var ama oda pek güzel sayılmaz.
  • komik olarak izlediğim Türk filmleri arasında en iisi Recep ivedik'ti
  • Her şey çok güzel olacak.
    en iyi Türk filmidir ayrıca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K1rKLee

komik olarak izlediğim Türk filmleri arasında en iisi Recep ivedik'ti

+100
  • Kesinlikle ''Pardon'' u izlemeni öneririm,izleğim en güzel Türk komedi filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglesss -- 28 Ağustos 2008; 12:01:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eaglesss

Kesinlikle ''Pardon'' u izlemeni öneririm,izleğim en güzel Türk komedi filmi.

+1

İzlemediysen eger izlemeni oneririm. Sıkıldıkca izlerim oldukca iyi bir komedi filmi...
  • Pardon süper film ayrıca Plajdayıda öneririm
  • Yukarı
  • Hırsız var ve Pardon
    ne gülmüştüm he
  • lodos zühtü futboliye bunları bulursan kesin izle çok komikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Gora, Kahpe Bizans, Kutsal Damacana, Recep İvedik, Vizyontele haricinde onerilerebileceginiz film var mi?Eski yeni fark etmez...

NOT: Buyuk ihtimalle 2000 senesinden once yapilmis olan bir film vardi.Bir sahnesinde mafyayla basi dertte olan 2 kisi kacmaya calisirlarken 2 tane siyah kopege denk geliyorlar.Kopekleri gorunce elleri ve dizleri uzerine cokuyorlar(kopek durusu gibi).Filmin adini hatirlayan var mi?

fasulye yi mi diyorsun??bir sahnesi böyleydi..

demediysen bile kesinlikle izle..hayatımda izlediğim en komik türk filmi ve kalitesi de cabası..cıvık değil kesinlikle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nynmoard

quote:

Orjinalden alıntı: eaglesss

Kesinlikle ''Pardon'' u izlemeni öneririm,izleğim en güzel Türk komedi filmi.

+1

İzlemediysen eger izlemeni oneririm. Sıkıldıkca izlerim oldukca iyi bir komedi filmi...

+111111....
  • 'Korkuyorum Anne' çok samimi bir filmdir tavsiye ederim..
  • Hababam Sınıfı
  • Pardon
  • Maskeli Beşler Kıbrıs ben çok gülmüştüm bence c.i'den daha iyi özellikle balık sahnesi (:
  • Recep İvedik
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.