Şimdi Ara

## Thermaltake QFan Serisi 750 ve 80 Watt'lık Güç Kaynaklarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Thermaltake QFan Serisi 750 ve 80 Watt'lık Güç Kaynaklarını Duyurdu ##

Kasa, güç kaynağı ve soğutma çözümleriyle tanınan Thermaltake, geçtiğimiz sene içerisinde duyurduğu QFan serisi güç kaynağı ailesine iki yeni yeni üye daha ilave etti. Firmanın lanse ettiği yeni güç kaynakları 750 ve 850 Watt gücündeler. ATX 12V 2.2 ve EPS 12V 2.91 standartlarıyla uyumlu olan yeni güç kaynaklarının uzun süreli stabilite ve dayanıklılık için Japon üretimi katı kapasitörler ile donatıldıkları belirtiliyor. 150x160x86mm boyutlarında ve modüler yapıda yani tak-çıkar kablo sistemine sahip QFan serisi yeni PSU'ların %80'in üzerinde verimlilik değerine ulaşabildikleri bildiriliyor. Thermaltake'in lisanslı QFan teknolojisini esas alan ve sessiz çalıştığı ifade edilen 140mm'lik fanla desteklenen güç kaynakları tek 12v rail hattı üzerinden 60A sağlayabiliyorlar. 120.000 saat çalışma ömrü sunan 750W ve 850W'lik yeni modellerin Eylül ayı içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor.

## Thermaltake QFan Serisi 750 ve 80 Watt'lık Güç Kaynaklarını Duyurdu ##
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok çabuk kirlenir bu power bembeyaz fanıyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzm@n

Çok çabuk kirlenir bu power bembeyaz fanıyla

temizleriz sorun olmaz güzel duruyo
  • kirlenmeyi boşverde sessiz denildiği kadar sessiz değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: HATUKAY

kirlenmeyi boşverde sessiz denildiği kadar sessiz değil

katılıyorum
  • fiyatları şimdiden merak ettim
  • Güzel iş. Zaten gerekiyodu TT için.
  • kullandınızmı 650 lik olanını fln. Ben yakında alıcaktım sessiz değilmi.
  • quote:

kulak çöpü die biz şeffaf fan temizleyelim die icad edilmiş bi alet var poweri açmadan ben temizliom valla:D
  • arkadaşlar tt touhpower w0116 750w nasıldır?
  • forumdan bir arkadaşım thermaltake Qfan 650 watt lık modelini kullanıyor bize pc kasasını getirmişti ve hiç bir şekilde psu sesli değildi aksine çok sessizdi sesli diyen arkadaşlar var şaşırdım vallaha
  • arkadaşın bahsettiği arkadaş benim fana sesli diyenler bu ürünü kullandılarmı acaba neye göre sesli olduğunu söylüyorlar ben 650w olanını kullanıyorum ve sesten eser yok kasamda 4 tane 12cm akasa fan kontrol paneline bağlı fan var hepsi en düşük hızda 600 rpm de dönüyor işlemci soğutucusu ise zalman cnps 7700 al-cu oda fan mate 2 ile en düşük hıza yarlanmış şekilde pc nin güç düğmesine bastığınızda çalışıp çalışmadığını anlamanız zaman alabilir ürünü alacak olanlar gönül rahatlığı ile alabilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoreXXX

quote:

kulak çöpü die biz şeffaf fan temizleyelim die icad edilmiş bi alet var poweri açmadan ben temizliom valla:D

kirlense ne olacak ki kaç kişi kasanın dışından psu nun fanını görebiliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

arkadaşın bahsettiği arkadaş benim fana sesli diyenler bu ürünü kullandılarmı acaba neye göre sesli olduğunu söylüyorlar ben 650w olanını kullanıyorum ve sesten eser yok kasamda 4 tane 12cm akasa fan kontrol paneline bağlı fan var hepsi en düşük hızda 600 rpm de dönüyor işlemci soğutucusu ise zalman cnps 7700 al-cu oda fan mate 2 ile en düşük hıza yarlanmış şekilde pc nin güç düğmesine bastığınızda çalışıp çalışmadığını anlamanız zaman alabilir ürünü alacak olanlar gönül rahatlığı ile alabilirler

sağolasın içim rahatladı. Bu arada sana sorayım. Ben kasama alacağım 3 tane 12lik fanı konrolcüye bağlamak istiyorum. Akasanın disket sürücüsüne giren 20ytlik fan kontrolcüsü var. Onu alsam tüm fanlarımı kontrol edebilirmiyim. 3 tane düğmesi var onun. En fazla 3 fan mı kontrol edebilir. Bir de ekran kartını da baglayabiliyomuyuz bu fan kontrolcülerine acaba

• evet bağlayabilirsin ve en fazla 3 tane bağlayabilirsin ekran kartının fanını fan kontrolcüye bağlamak pek sağlıklı olmaz onun yerine herhangi bir overclock programı ile sıcaklık değerlerinde çalışacağı fan hızını belirlersen daha kullanışlı ve sağlıklı olur
  • süper
  • 120.000 saat ömür....
  • ömürü sanki uzatmışlar gibi tabii gerçekmi bilmiyorum ama tasarım açısından şık
  • nedemek kullandınız mıda söylüyorsunuz diyorsun kullanmasak niye söyleyeceğiz herkesin ses hassasiyeti farklı bence sesli tr rx leride sesli q fanlarıda sesli.ayırca o kadar kaliteli değil bence tharmaltake den adına yakışır daha kaliteli ve daha sessiz powerler bekliyoruz tak çıkarları falan çok basitçe ve amatörce yapılmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: HATUKAY

nedemek kullandınız mıda söylüyorsunuz diyorsun kullanmasak niye söyleyeceğiz herkesin ses hassasiyeti farklı bence sesli tr rx leride sesli q fanlarıda sesli.ayırca o kadar kaliteli değil bence tharmaltake den adına yakışır daha kaliteli ve daha sessiz powerler bekliyoruz tak çıkarları falan çok basitçe ve amatörce yapılmiş

şimdide tak çıkarlarmı kafana takıldı ben enermax liberty 620w psu da kullandım 400 lira gibi bir fiyatı var ondakiyle tamamen aynı tak çıkar kabloları ve birçok psu dada aynı diğerlerinden ne farkı varmış öğrenebilirmiyiz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.