Şimdi Ara

Hoover VHD160-04S Çamaşır makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
59.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. son zamanlarda piyasalarda Hoover marka çamaşır makineleri satılıyor. Makineler nasıl? bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Kullanan arkadaşlar varsa bu makine ile ilgili düşüncelerini bizimle paylaşabilirler mi?

• http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=155121&productid=mthoovervhd9143zd

bu modelde iyi görünüyor, 9kg ve 1400 devir, a sınıfı. bir kullanan çıksa da yorum belirtse güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonvega

Başımızda büyük bir bela var 20 gündür HOOVER marka 1400 devirlik çamaşır makinesi hayatımızdan bezdirdi bizi. HOOVER 9144, 9 Kg,1400 devir.
    Makineyi 22 Aralık 2010 tarihinde satın aldık 10 gün kadar sorunsuz çalıştı. Ancak daha sonra programı gösteren dijital ekran dakikalarca patinaj yapmaya başladı. 15 dk.lık program 45 dk. sürüyor. yarım saatlik program 1.5 saat sürüyor. dijital ekran gidip gelmeye başladı. Teknik servis sorunu çözemedi. Ve bayi bize yeni makine verdi. Ancak yeni makine de kurulduktan yarım saat sonra yine aynı şeyleri yapmaya başladı. Sizce sorun nedir. Ne teknik servis ne de genel merkez sorunumuzu çözemiyor. Çıldırmak üzereyiz.

Aynı model makinem var. Yaşadığımız sorunların haddi hesabı yok. Hoover markasının hiçbir kalite standardının, kalite denetiminin ve müşteri memnuniyeti anlayışının olmadığını, dahası firma tarafından böylesi maksatların da hiçbir zaman güdülmediğini ben kendi acı tecrübemle çok net bir şekilde öğrendim. Dertsiz başınıza dert almayın. Müşteri memnuniyetini önemseyen, kurumsallaşmış, kalite standartlarına göre hareket eden, dahası bu standartları yükseltmeye çalışan firmaların ürünlerini tercih edin. Hoover alarak benimle aynı hataya başkalarının da düşmesini istemediğim için bu mesajı yazma gereği hissettim. Dileyenler başımdan geçenleri aşağıdaki linkten okuyabilir:
    http://forum.donanimhaber.com/m_74518011/tm.htm

• HOOVER DYN 9166 P8 1600 DEVİR 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ + philips 7430 buhar kazanlı utu .. /400 tl degerinde
    aldim fakat daha servis kurmadi teknosadan 1400 tl ütü hediyesi ile birlikte yani 9 kg 1600 devir makine 1000 tl ye gelmiş oldu bana
    http://www.teknosa.com/urunler/115020457/hoover-dyn-9166-p8-1600-devir-9-kg-camasir-makines
    meslegim kurutemizleme camasir makinesini birkac gune kuracaklar size yorumlarmi yazarim.
    ilaveten balikesir altinolukdaki yazliga aldim yani servis sıkıntılı 3 kalite urun falan gibi soylemler dolaşmakta buna ramen ben hoover e guvendimki 1000 tlye 9 kilo 1600 devir makine hayal cin malida olsa hayal kaldiki arceligin fircali motorlu yan sanayı grundig camasir makınesi bile 9 kilo 1000 devir makinesi 900 tl
    kalite olarak bence grundig den ustundır. genede deneyimlermi yazarim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.