- x
EN İYİ BENZİN istasyonu Hangisi?
93 Cevap42091 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

361 Mesaj
26 Ağustos 2008; 18:11:43 

Merhaba,
[font="Tahoma"]ANKARA
[font="Tahoma"]İSTANBUL
İZMİR
[font="Tahoma"]KONYA
BURSA
ADANA
[font="Tahoma"]ANTALYA
ESKİŞEHİR
"
"
Araç kullananlar;
EN İYİ
Euro diesel satan benzin istasyonu hangisi?
Ayrıca devamlı aldığınız sorun yaşadığınız yada çook memnun olduğunuz;
İSTASYON ları belirtirseniz bizlerde sorunsuz olan yerleri tercih ederiz.
Fikirler paylaşıldıkça Güzeldir.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 27 Ağustos 2008; 1:48:48 >

Kim, ne Derse desin ... Umut, korkudan güçlüdür. SONY Xperia Z1 Compact. Ford C-Max Ghia. JERİCHO 941 FS **

2110 Mesaj
26 Ağustos 2008; 20:56:47 

istanbulda kadıköy istikameti yönünde kozyatağı carrefour u geçtikten sonra e-5 üzerindeki shell çok kötü. e-5 bostancı shell kaliteli, maltepe belediye binasının karşısındaki bp kaliteli, maltepe çıkışında yeni açılan opet kaliteli.

BLUEOVAL 2011 FIII TDCI TitaniumX

67 Mesaj
27 Ağustos 2008; 0:25:41 

Istanbul e5 bostanci'da ki shell iyi olmak zorunda cunku orasi herhangi bir kisiye ait degil, direk shell turkiyenin. Yani calisanlari a'dan z'ye shell calisani. Iki yondede war ikiside ayni durumda. Ben PO'yu kimseye onermem, Corlu Uni-Lever'i gecince PO var. Oradan aldim bi kere hemen akabinde EGR valfi denen zimbirtisi bozuldu arabanin. Bu konu bi yerlerde daha wardi, we cogunluk Total eurodiesel demisti. Ama oda fransiz altin werseler almam onlardan.

5053 Mesaj
27 Ağustos 2008; 0:31:08 

Çengelköy Shell İyi denebilir..

Çengelköy Opet( Natoyolu Ferah Mah aslında) İyi. (Yakıt alana Bedava yıkama fişi veriyor )

Opet Mehmetçik Vakfı İyi.

Selamiçeşme Shell İyi.

Opet Altunzaide İyi.

Edirne/Keşan Lukoil Tesisi çok güzel:)

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.

3692 Mesaj
27 Ağustos 2008; 10:56:25 

geçenlerde bir pompacıyla konuşmuştum..
firmaların pompalarında hata payı olduğunu küçük bir miktarda olsa daha az yakıt verdiklerini söyledi..
Kendi çalıştığı yer shell olmamasına rağmen abi Shellden al onların pompaları doğrudur demişti..

bu bilgiyide buraya yazayım dedim..

169 Mesaj
27 Ağustos 2008; 11:17:27 

quote:

Orjinalden alıntı: sscasta

istanbulda kadıköy istikameti yönünde kozyatağı carrefour u geçtikten sonra e-5 üzerindeki shell çok kötü. e-5 bostancı shell kaliteli, maltepe belediye binasının karşısındaki bp kaliteli, maltepe çıkışında yeni açılan opet kaliteli.

demekkı bı daha buraya arabayı sokmıyacagız
tavsıyen ıcın saol arkadasım

12202 Mesaj
27 Ağustos 2008; 12:14:07 

İzmir Bahçelievler Shell ( Tansaş yanı)

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

384 Mesaj
27 Ağustos 2008; 19:35:03 

Ankara :
istanbul yolu 5. km carrefoura varmadan sagda TANOTO FORD yanındaki TOTAL DOCO.
Mavi Bilgisayarın yanında aynı zamanda.
4 yıl ve 100.000 km dir yakıtı buradan alırım her 2 aracımıza .
En ufak şüpheolmasın 100 üzerinden 100 alır benden.

2004 FOCUS C MAX TDCİ GHİA 170.000 km
IPHONE 4S

1660 Mesaj
27 Ağustos 2008; 19:47:44 

İstanbul Levent (Çilekli Caddesi) Shell

361 Mesaj
28 Ağustos 2008; 2:08:35 

Ankara Şaşmaz Sanayii girişindeki Shell den alıyorum 1 sene oldu sorun yok.
Ankara Eşkişehir yolu Ümitköyden hemen sonra ki Shell 1 sefer aldım sorun yaşadım.
Bilginize..

Kim, ne Derse desin ... Umut, korkudan güçlüdür. SONY Xperia Z1 Compact. Ford C-Max Ghia. JERİCHO 941 FS **

6808 Mesaj
28 Ağustos 2008; 15:40:53 

Osmaniye OPET'in sahibi yakın arkadaşım,OPET'in yakıt güvencesi konusunda çok sıkı kontrolleri olduğunu belirtti.Hatta kendi hataları olmadığı halde bir müşterinin OPET'e şikayette bulunduğunu,olayın üstünden sadece bir saat sonra OPET yakıt kontrol görevlilerinin gelip yakıtı kontrol ettiğini ve benzinde hata bulmadığını belirtti.Özellikle FORD ile gerçekleştirilen mecburi dolum şartından dolayı (Ford'unuz varsa garanti kapsamından çıkmamak için OPET'ten benzin almalısınız) mecburen çok sıkı denetliyorlar.Ben de Focus'uma yakıt alırken OPET'ten şaşmamaya karar verdim.

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı

523 Mesaj
29 Ağustos 2008; 0:39:21 

Ark. Eurodizel i Opet/Altunizaden alıyor.Bende dizel alcam bu aralar ve tercihim orası olacak

istanbulda kadıköy istikameti yönünde kozyatağı carrefour u geçtikten sonra e-5 üzerindeki shell çok kötü...buna katılıyorum.Babam almıştı ordan ve şikayetçiydi

361 Mesaj
29 Ağustos 2008; 21:48:35 

Konya Beşyol'da olan Total çok iyidir.
görev sebebiyle geçen sene oradan alıyordum.5 sene sorunsuz..

5586 Mesaj
29 Ağustos 2008; 21:52:35 

istanbulda
Maslak Opet (Mehmetçik Vakfı)
Kurtköy E6 Opet (Mehmetçik Vakfı)

45 Mesaj
17 Aralık 2008; 8:04:05 

Merhaba Arkadaşlar,

ANKARA'da Plevne Caddesinde EMDA Petrol var, PETROL OFİSİ. Akpet'in hemen yanında. Ankara Hastanesi tarafından gelirken yolun sağında, ışıkları hemen geçince. Adamın kendi inşaat şirketi varmış, bütün araçlarına benzin yetiştirmek için kendi istasyonunu kurmuş. Zaten kocaman yazılar aşmışlar, bizden aldığınız benzinle 100 kmde kaç litre yaktığınızı falan ölçün diye. Benim Opel Corsa 1.3 CDTı var. 3/4 depo bittiğinde ordan aldığım benzinle 715km kadar yapmış olduğum zamanlar oldu. Birde benzini sabah işe giderken erken saatlerde alın 7-7.30 gibi. Saygılar, teşekkürler.

Ankarada bildiğiniz başka yer var mı?

141 Mesaj
17 Aralık 2008; 11:29:35 

herkeze selamlar şunu sormak istiyorum shell mi opet mi önceki aracım benziliydi ve bostancı shellden (e-5 üzerindeki) şaşmıyordum istanbul dısında olunca gene shell di ama aracı değiştik astra aldım araç dizel forumlarda okudugum kadarıyla total çok iyi deniliyor ama fransızlara para vermek pek kafama yatmıyor opet ve shell içinde çok iyi diyorlar ben opeti kullanıyorum ama pompalarda bariz bir şekilde yanılma payı oldugunu tahmin ediyorum ve shell den aldıgım mazot daha bi bereketli geliyor bu konuda düşüncesi ve yorumu olan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi??

2009 Astra hb cdti enjoy elegance ş.gri

164 Mesaj
17 Aralık 2008; 11:52:56 

Hocam 1 sefer tesadufen gaz almistim, ancak ayni gazla yaptigi km cok farketti, artik yolum duserse ordan kesin aliyorum. Cok cok iyi bir istasyon. Ayrica LPG suanda 1.34 gibi bisey iyi istasyonlar arasinda en ucuz orda gordum

quote:

Orjinalden alıntı: tissot

Ankara :
istanbul yolu 5. km carrefoura varmadan sagda TANOTO FORD yanındaki TOTAL DOCO.
Mavi Bilgisayarın yanında aynı zamanda.
4 yıl ve 100.000 km dir yakıtı buradan alırım her 2 aracımıza .
En ufak şüpheolmasın 100 üzerinden 100 alır benden.

206 Mesaj
17 Aralık 2008; 12:08:39 

Yenimahalle belediyesinin arkasındaki akpetten alıyorum çok memnunum. birde yenimahalledeki shell den alıyordum malesef araba daha az km gidiyor kaç defa km tuttum sonuç değişmedi .

mert koç 2001 focus hb- lpg BRC

64 Mesaj
7 Ocak 2010; 0:43:10 

Ankara :
istanbul yolu 5. km TOTAL DOCO.

DOCO olanlar Total2in kendi istasyonu oluyor bildiğim kadarıyla.
Ankarada ilk EuroDizel'i 2004 yılında total satmaya başlamıştı. Ben buradan 4-5 yıldır dizel aldım.
Her hangi bir sıkıntı görmedim.Hatta 20-40 km arasıda fazla gider ve motor daha sessiz çalışır.

148 Mesaj
7 Ocak 2010; 1:00:40 

vallaha ben en iyisini bilmemde en kazıgı ankara bilkentteki shell bugün 3.75 ltre fiyatından 50 liralık kursunsuz aldım görünce şok oldum heryerde 3.65

GSi
artık satılık..
http://www.sahibinden.com/sahibinden_tertemiz_corsa_gsi-37WQQaXQQ25058701WQQpXQQdisplayitem

1421 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Altay Han
7 Ocak 2010; 8:53:05 

quote:

Orijinalden alıntı: MetuEs

geçenlerde bir pompacıyla konuşmuştum..
firmaların pompalarında hata payı olduğunu küçük bir miktarda olsa daha az yakıt verdiklerini söyledi..
Kendi çalıştığı yer shell olmamasına rağmen abi Shellden al onların pompaları doğrudur demişti..

bu bilgiyide buraya yazayım dedim..

aracım dizel, her zaman kırmızı ışık yanınca depoyu tam dolduruyorum. diğer istasyonlardan alırsam 36-37 litre, shellden alırsan 37-39 litre.depoya 39 litre doldurmayı sadece shell istasyonları başardı. yakıtından memnun olmama rağmen pompaları güven vermedi.

ankarada istanbul yönüne doğru efe hondayı geç, koleç kavşağını geç, bölge trafiğin yanındaki Petrol ofisinden alıyorum sürekli.

77 Mesaj
7 Ocak 2010; 10:33:52 

total benzınlıkler nasıl ?

154 Mesaj
7 Ocak 2010; 10:46:09 

quote:

Orijinalden alıntı: posses

total benzınlıkler nasıl ?

TÜM TOTAL BENZİNLİKLERİNİ ŞİDDETLE ÖNERİRİM.. KESİNLİKLE OPET NERESİ OLURSA OLSUN ÖNERMEM. TABİİKİ DİZEL ARAÇLAR İÇİN BU ÖNERİM.. TOTALDEN ŞAŞMAYIN...

5960 Mesaj
7 Ocak 2010; 12:11:04 

quote:

TÜM TOTAL BENZİNLİKLERİNİ ŞİDDETLE ÖNERİRİM.. KESİNLİKLE OPET NERESİ OLURSA OLSUN ÖNERMEM. TABİİKİ DİZEL ARAÇLAR İÇİN BU ÖNERİM.. TOTALDEN ŞAŞMAYIN

Ben mazotu hep OPet'ten alıyorum. Opet'i neden önermiyorsunuz? Kötü bir yönü varsa bilmek isterim.

929 Mesaj
7 Ocak 2010; 12:25:01 

Devamlı opet den alıyorum genelde yenikapı opetden belediyenin iştiraki hile yapamazlar,bazende bayrampaşa opetden,bir kere dolapdere doco total den aldım denemek ve merak ettiğim için normalde 700-750km giden aracım 620km gitti,ve benim içinde total bitti...

51 Mesaj
9 Ocak 2010; 1:25:34 

quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Ben mazotu hep OPet'ten alıyorum. Opet'i neden önermiyorsunuz? Kötü bir yönü varsa bilmek isterim.

Evet opetin neyini önermiyorsunuz anlatın belki bizde bırakırız opeti. Arabamı aldığımdan beri 1 kere bile opetten başka yerden almadım mazotu, hiçbir sorunlada karşılaşmadım.

Vatanım Ha Ekmeğini Yemişim Ha Uğrunda Bir Kurşun...

Amd Athlon x2 64 Bit 5600 / MSI - K9A2-CF / MSI - NX8800GT-T2D512E OC / AG NEOVO - H-W22" Lcd / GEIL - 2x1 GB DUAL DDR2 800 / HIGH POWER - HP PLUS 500 WATT /

7967 Mesaj
10 Ocak 2010; 0:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Geronymo51

Evet opetin neyini önermiyorsunuz anlatın belki bizde bırakırız opeti. Arabamı aldığımdan beri 1 kere bile opetten başka yerden almadım mazotu, hiçbir sorunlada karşılaşmadım.

nticede nerden alacagiz . kagithane civari oneriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2168 Mesaj
11 Ocak 2010; 9:56:03 

Ankarada kaliteli euro dizel alabileceğim benzinlik nerede var ? Bundan önce kazımkarabekirdeki shell, emek 8.caddeki shellden ve en son olarakta eskişehir yolu üzerindeki opetten aldım. halkbankasının oradaki opetten. Sanki opetin mazotunda araba biraz daha atik oldu gibi geldi bana. ama genede sormak istiyorum en kaliteli mazotu ankarada hangi benzinlikten alabilirim. teşekkürler.

1383 Mesaj
12 Nisan 2010; 22:50:27 

Ankara için bence en iyisi Konya yolu üzerindeki Opet derim...

Ford Focus TDCI(109)

1 Mesaj
27 Mayıs 2010; 21:59:20 

quote:

İZMİR'in SEFERİHİSAR İlçesinde Uçak Kardeşler Akar.ve Din.Tes.(Petrol Ofisi)-(Aygaz) Ben İzmirde Çalışıyorum Her Hafta Uçak Kardeşlerden Depomu Full Dolduruyorum Havuz Başında Çayımı İçiyorum Cocuklarım Parkta Eğleniyorlar, Sonsuz İlgi 1996'dan Beri Sahibi Aynı Sonsuz İlgi Sonsuz Hizmet . Bütün Petrol Ofisi Ve Aygaz Hediyeleri Mevcut .

476 Mesaj
10 Haziran 2010; 11:32:05 

Bursa da ankara yolu arabayatağı semtinde barla petrol (opet) var. %90 mazotu oradan alırım. tavsiye ederim sahipleri tanıdıktır, yakıtı temiz, hizmetleri fena değil, hile hurdaları yoktur.

3ds fc: 3368-2846-0394 ekleyin lutfen

207 Mesaj
6 Temmuz 2010; 0:43:34 

Dizel için şu a en nitelikli yakıtı en ucuza petrol ofisi satıyor: V/Max EuroDizel 10 dizeldeki en üstün yakıt şu an sadece Shell de ve Petrol Ofisinde var. Shell'dekinin ismi Shell V-Power Diesel +GTL Teknolojisi. Fakat Shell deki fiyatı 3.30 Tl, PO daki fiyatı 3.00 TL. Opette ve Total de satılan eurodizel euro3 normlarına uygun yakıt. Bu basettiklerim euro 5 normuna uygun. Bu arada not, sakın olaki Bp den yakıt almayın. Zaten Meksika körfezinin ve Dünyanın içine ettiler. Shell'de pahalıya satılan ile Petrol ofisinde satılan yeni nesil eurodizeli ilk kullanımda fark ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pampilo -- 6 Temmuz 2010; 0:46:46 >

355 Mesaj
7 Temmuz 2010; 13:28:00 

bu güne kadar hiç sarsıntılı çalışmayan arabam, bursa yiğitler bp nisan ayında 2 defa depo benzin aldıktan sonra sarsıntılı çalışmaya başladı. servise götürüp her tarafını iyice incelettim hiç bir şey bulunamadı zaten bakımdan yeni çıkmıştı. tek kusurun benzin olduğu kanaatine varıldı. bu petrolden 8 yıldır benzin ilk defa aldım. arabam 3 silindir olduğu için bozuk yakıtı daha çok hissettiriyor rölantide motor sarsıntılı çalışıyor. sarsıtı yeni yeni kesildi.
benzininden hiç şikayetim olmayan total ler.

2 Mesaj
9 Temmuz 2010; 21:45:22 

ankaralı olan arkadaslar icin onerecegim en ii istasyon bilkent shell hicbi terslik olmaz cunku kimsenin değil direkt shelle bağlı EN KOTUSU de kesinlikle dikmen vadisin, polis evinin ordaki SHELL VADİ PETROL musteri memnuniyeti endusuk istasyon

1566 Mesaj
20 Temmuz 2010; 2:49:11 

Antalya da sanayi polis karakolunun yakınındaki po erdemler petrol.Bir çok yerde şubesi olan bp mevlana petrol.Varsakta Lukoil.Mevlana kavşağını real e doğru geçince yeni açılan total doco. Aspendos bulvarındaki opet in yanındaki shell i kesinlikle önermem

138 Mesaj
22 Temmuz 2010; 0:37:35 

eğer yolunuz gebze çayırova şekerpınar bölgesine düşerse şekerpınardaki bpyi ve opeti önerebilirim sizlere,maliyenin denetim elemanlarıyla oturup konuşuyoruz en temiz mazot buralarda rahatça alabilirsin demişlerdi,1 senedir buralardan alıyorum gayet memnunum,buralarda kaçak olabiliyor,bilginize.

VW Tiguan 2013 1.4 160 PS DSG CE Beyaz

343 Mesaj
26 Ağustos 2010; 0:06:29 

Valla ben gibi kararsız kalıp bide Türk olsun yanınızda varsa şu hikayeyi de okuyunca ben artık opet ten alıyorum...(opet te en iyi yakıtları verenlerin arasında.o yüzden zaten çok fark yok.hatta bayiler arasındaki tutarlılık yapılan denetimlerle en iyi opette bence..)

(haber tarihi 2002 hürriyet gazetesi)

10 yıllık OPET'in yarısı 125 milyon dolara Koç'un

Öğretmen karı-koca, 1982'de küçük bir dükkánda kurdukları, daha sonra OPET adını alan şirketlerinin yüzde 50'sini 125 milyon dolara Koç Grubu'na sattı.

Fizik öğretmeni Fikret Öztürk ile eşi biyoloji öğretmeni Nurten Öztürk, 1992’de kurdukları OPET’in yüzde 50 hissesini 125 milyon dolara Koç Grubu'na sattı.

Mersin'de 1982'de küçük bir motor yağı dükkanı ile birlikte fizik öğretmenliği yapan Fikret Öztürk'ün, öğretmenlikten istifa etmesiyle başlayan girişimcilik serüveni, başarı öyküsüne dönüştü. Fikret Öztürk ile biyoloji öğretmeni eşi Nurten Öztürk, 1992'de kurdukları ve daha sonra OPET adını alan Öztürkler Petrol'ün yüzde 50 hissesini Koç Grubu'na 125 milyon dolara sattı.

Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Ömer Koç, OPET'in yüzde 40'ını, Koç Enerji Grubu şirketlerinden Aygaz'ın 100 milyon dolara satın aldığını, kalan yüzde 10'luk sermaye payının ise 25 milyon dolar karşılığında Mogaz, Beko ve Demir Export arasında paylaşıldığını belirtti.

Fizik Öğretmeni Fikret Öztürk ve eşi Biyoloji Öğretmeni Nurten Öztürk tarafından 1992'de kurulan, 15 trilyon lira sermayeli OPET'in, yüzde 50'lik sermaye payını satın alan Koç Holding Enerji Grubu, 7.5 trilyon liralık sermaye payı karşılığında 125 milyon dolar ödedi. Ömer Koç ve OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, ortaklık açıklamasını, Koç Holding'in İstanbul Nakkaştepe'deki merkezinde yaptı. Ömer Koç, Koç Topluluğu'nun iddialı büyüme ile dünya çapında grup haline gelmeyi hedeflediğini, bu hedefin gerçekleştirilmesi için ‘tüketiciye en yakın topluluk felsefesi’ doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

4 YILLIK İŞBİRLİĞİ

OPET ile işbirliğinin 4 yıl önce, OPET istasyonlarında Koç Enerji şirketlerinin ürün satışlarını içeren bir anlaşmayla başladığını anlatan Ömer Koç, şöyle devam etti:

‘‘Yaptığımız çalışmalar ve müzakereler neticesinde vardığımız bugünkü noktada OPET ve iştiraklerinin hisselerinin yüzde 50'sinin Koç Topluluğu'na devri hususunda, OPET'in sahibi olan Öztürk Ailesi ile anlaşmış bulunuyoruz. Bu ortaklıkla Koç Enerji Grubu'nun mevcut faaliyet boyutunu ciroda toplam, yaklaşık 2 katına çıkaracak bir adımı atmış oluyoruz. Bizim için son derece önemli olan bu adımla birlikte faaliyet gösterdiğimiz tüm diğer sektörlerde olduğu gibi, akaryakıt dağıtım sektöründe de öncü ve lider gruplardan biri olmayı hedefliyoruz. Bunu da Koç kültürü çerçevesinde oluşturduğumuz değerleri bu sektöre de taşıyıp, OPET'in hali hazırdaki üstün ve rekabette avantajlı değerleri ile birleştirerek yapmayı planlıyoruz.’’

Ömer Koç, bugün ilk defa yerli sermaye ile kurulmuş bu büyüklükte bir işe Koç Topluluğu olarak yüzde 50-50 ortak olduklarını da sözlerine ekledi.

OPET, ABD'ye bile petrol satmak istiyor

OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, 450 bin metreküp kapasiteli Marmara terminaliyle Karadeniz'den aldıkları petrolü Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve ABD'ye satmak istediklerini belirterek, dağıtım şirketleri içinde 5 yıl içinde 2'nci, 10 yıl içinde de 1'inci sıraya yükselmeyi hedeflediklerini söyledi. Öztürk, halen 200 istasyonda Aygaz'ın yılda yaklaşık 200 bin metreküp oto LPG'sini sattıklarını belirterek, 1997 yılında Mersin'de 233 bin metreküplük kapasiteyle Türkiye'nin en büyük 3'üncü depolama tesisinin temelini attıklarını, Marmara akaryakıt terminali tamamlandığında Türkiye'nin en büyük depolama kapasitesine sahip olacaklarını anlattı.

Biri peşin 5 taksitte ödeme

Aygaz, OPET hisse senetleri bedelini vadeli ödeyecek. Buna göre dün 12 milyon dolar ödenirken, 31 Ocak 2003'te 20 milyon dolar, 30 Haziran 2003'te 16 milyon dolar, 30 Eylül 2003'te 16 milyon dolar, 31 Aralık 2003'te 20 milyon dolar ve 31 Mart 2004'te de 16 milyon dolarlık ödeme yapılacak.

Yağlı kravatla öğretmenlik yaptım

Fikret Öztürk, 1992'de, OPET'i kurmadan önce, 1980'li yılların başında Mersin'de madeni yağ ticaretine başladı. O yıllarda kendisi fizik, eşi Nurten Öztürk ise biyoloji öğretmenliği yapıyordu. Fikret Öztürk, ticari hayatının ilk döneminde, satışını yaptığı madeni yağların kravatında oluşturduğu yağ lekeleriyle okula giderek ders veriyordu. Sonraki yıllarda öğretmenliği bırakarak, ticaret yapmaya başlayan Fikret Öztürk, dünkü basın toplantısında, ‘‘Eşimin maaşı vardı, ona güvenip istifa ettim’’ dedi.

Koç, Mobil'le de ortak olmuştu

Opet'in yüzde 50'sini satın alarak akaryakıt sektöründe daha güçlü hale gelen Koç daha önce Mobil Oil ile Koç şirketi olan Mogaz üzerinden ortaktı. Mobil Oil'in, Mobilgaz A.Ş'deki (Mogaz) yüzde 56 hissesi, 1993 yılında 22 milyon dolar karşılığında bir başka Aygaz tarafından satın alındı. Mogaz'ın yüzde 44'üne sahip olan Aygaz, Mogaz'ın tümüne sahip olmuştu. Daha sonra Koç Mobil Oil'in elinde bulunan grup şirketlerindeki paylarını da aldı.

((((OPEL ASTRA J KASA 2013 BEYAZ))))

1 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:28:20 

ANKARADAN ÇANKIRIYA GİDERKEN AKYURT'A GELMEDEN GÜZELHİSAR KÖYÜ CİVARINDA PETROL OFİSİ VAR ORDAN ALDIĞIM LPG İLE 70KM DAHA FAZLA GİTTİM ORAYI SİZLERE TAVSİYE EDERİM...

790 Mesaj
7 Eylül 2011; 20:06:14 

Ankara'da PO'dan şaşmamak lazım. Çok km yapan birisi olarak Batıkent/Jandarma girişinde (batıkent yönüne dönünce) bir Petrol Ofisi var. En uzun menzili oradan alıyorum.

617 Mesaj
10 Eylül 2011; 15:14:37 

starpet istasyonu da güzeldir

24 Mesaj
13 Kasım 2011; 11:11:20 

ben po dan çok aldım hep de kazık yemişşim opetten benzin alınca anladım bu kazığı birde şimdi shell deniyecem fakat po dan dahada almam her seferinde eksik vermişler

53 Mesaj
13 Kasım 2011; 14:41:49 

quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

+1 o shell istanbulun en kötü benzin istasyonu

24 Mesaj
12 Aralık 2011; 17:03:36 

Beylikdüzünde en iyi dizel yakıt satan istasyon hangisi arkadaşlar

73 Mesaj
12 Aralık 2011; 18:21:22 

Hiç dikkatinizi çekti mi, markalı yada tvde çok reklam yapan ( opet vb ) benzin istasyonlarının benzinleri diğerlerine göre daha pahalı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Aralık 2011; 22:35:33 

Sarıgazi ve Taşdelende en iyi istasyon hangisi ?

247 Mesaj
24 Aralık 2011; 12:38:18 

quote:

Orijinalden alıntı: qokcéll

+1 o shell istanbulun en kötü benzin istasyonu

katılıyorum kesinlikle kimseye tavsiye etmem orayı shell in yüz karası orası ayrıca maltepe belediye nin oradaki shell de shell in kendi istasyonu orayıda tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikret3968 -- 24 Aralık 2011; 12:39:02 >

358 Mesaj
27 Aralık 2011; 23:03:24 

Ben Konya da ikamet ediyorum dizel passat kullanıyorum mazotu 3-4 ay Koyuncu Shell den aldım arabanın resmen içine etti mazot pompası ve enjektörü pislikden bozuldu.Emniyet müdürlüğünde görevli bir personelden duyduğum kadarıylada bu petrol vukuatlıymış hep emniyetim benzin ihalelerine girerken en ucuz bu verirmiş personel hep şasırırmış bu kadara nasıl verdi diye?(artık içine ne katıyorsa) aynı şekilde Teknik lise'nin yanındaki shell de koyuncunun.Beşyol daki Total istasyonunu çok kişiden duydum sahibi biraz kılmış mazotu filan hep kaliteliymiş 2 ustamda orayı tavsiye etti konyada nerde cıncık arabasına değer veren varsa ordan alıyor dediler ama Ben Shell ci olduğum için mazotumu sürekli Tüvtürk ün yanındaki shell den alıyorum çok memnunum orayı tavsiye ederim.

168 Mesaj
1 Ocak 2012; 9:28:35 

quote:

Orijinalden alıntı: fikret3968

katılıyorum kesinlikle kimseye tavsiye etmem orayı shell in yüz karası orası ayrıca maltepe belediye nin oradaki shell de shell in kendi istasyonu orayıda tavsiye ederim

Bu istasyon gectigimiz gunlerde haberlere konu oldu . Su an faal degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

14 Mesaj
2 Ocak 2012; 18:58:26 

İstanbulda Bildiğim İyiler ;

Ataköy - OPET
Beylikdüzü - OPET (Bizimkent'in aşağısındaki)
Haramidere E-5 - TOTAL
Maslak - Mehmetçik Vakfı OPET

Kötüler ;
Florya SHELL
Haramidere P.O (ABC)
B.Düzü / Gürpınar -OPET (Eski belediyenin oradaki)
B.düzü / Gürpınar - ALPET

Not : Aynı firma olmasına rağmen Ataköy OPET-Gürpınar OPET kullanımda 100 km farketti...şiddetle kaçının derim

'11 Focus TDCI-Tit.-HB

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2012; 14:43:27 

İstasyon olarak bişey diyemem ancak Benzin ve Dizel'de en iyi BP Ultimate akaryakıtları. LPG'de ise OPET Euro LPG+ en iyisidir.

322 Mesaj
19 Şubat 2012; 2:48:55 

Eskişehir için dizel marka/istasyon önerisi olan var mı?

322 Mesaj
19 Şubat 2012; 2:51:06 

Shell ya da Total den almak istiyorum ama Eskişehir de güvenilir istasyon hangisi emin değilim. Problemli olduğunu fark ettiğim istasyonlar oldu !

588 Mesaj
19 Şubat 2012; 11:50:05 

Istnabul Atasehir civarinda iyi benzin nereden alinir?

3158 Mesaj
20 Şubat 2012; 1:52:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Egn805

Ben Konya da ikamet ediyorum dizel passat kullanıyorum mazotu 3-4 ay Koyuncu Shell den aldım arabanın resmen içine etti mazot pompası ve enjektörü pislikden bozuldu.Emniyet müdürlüğünde görevli bir personelden duyduğum kadarıylada bu petrol vukuatlıymış hep emniyetim benzin ihalelerine girerken en ucuz bu verirmiş personel hep şasırırmış bu kadara nasıl verdi diye?(artık içine ne katıyorsa) aynı şekilde Teknik lise'nin yanındaki shell de koyuncunun.Beşyol daki Total istasyonunu çok kişiden duydum sahibi biraz kılmış mazotu filan hep kaliteliymiş 2 ustamda orayı tavsiye etti konyada nerde cıncık arabasına değer veren varsa ordan alıyor dediler ama Ben Shell ci olduğum için mazotumu sürekli Tüvtürk ün yanındaki shell den alıyorum çok memnunum orayı tavsiye ederim.

Şeker fabrikasının arkasında "Sami Şahin" shell var, ben gazı benzini mazotu ordan alıyorum şimdilik memnunum, yıkama fişide veriyorlar..

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"

261 Mesaj
22 Şubat 2012; 11:58:00 

bence de en iyi benzinci maslak opettir.

full benzincisi de kötü değildir bu arada.

516 Mesaj
1 Mart 2012; 21:39:10 

Arkadaslar ben de dizel kullanıyorum. yenibosna daki opet nasıl? Ben genelde ordan alıyorum. Birde starcity nin yanındaki var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ford Focus 2 HB TDCi 2011
LG 47LW570s

65 Mesaj
7 Mart 2012; 11:55:10 

İzmirde iyiler:
* Çiğli ata sanayi girişi opet,
* Çiğli balatçık bp,

İzmirde kötüler,
* Soğukkuyu shell
* Cumhuriyetin altındaki shell.

13 Mesaj
23 Mart 2012; 9:40:43 

ataşehir çevresinde en kaliteli benzin nereden alınır acaba fikri olan var mı?

2619 Mesaj