Şimdi Ara

EN İYİ BENZİN istasyonu Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
72.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ANKARA
    İSTANBUL
    İZMİR
    KONYA
    BURSA
    ADANA
    ANTALYA
    ESKİŞEHİR
    "
    "
    Araç kullananlar;
    EN İYİ
    Euro diesel satan benzin istasyonu hangisi?
    Ayrıca devamlı aldığınız sorun yaşadığınız yada çook memnun olduğunuz;
    İSTASYON ları belirtirseniz bizlerde sorunsuz olan yerleri tercih ederiz.
    Fikirler paylaşıldıkça Güzeldir.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 27 Ağustos 2008; 1:48:48 >

• ANKARA (motorin):
    Ayda bir ankara yaparım aracımla en kötü ihtimal. Ankara'ya gittiğimde eğer iş yerimize toptan varil aldığımız mazot kalmadıysa (shell fuel save) istanbul yolundaki şaşmaz kavşağına gelmeden önceki LUKOIL'den alırım mazotumu. mazotu her zaman 25-30 kuruş indirimli satıyorlar ve sanırım ankara'daki en ucuz satan yerlerden biri. şimdiye kadar 3-4 tam depo mazot almışımdır herhalde. bir sorun yaşamadım. bana da birkaç yıldır oradan aldığını ve sorun yaşamadığını söyleyen iakbay06 dostumuz tavsiye etmişti ilk. o demeseydi burayı bulamaz ve hiçbir zaman "indirimli ama kaliteli mazot" olabileceğine inanamazdım. teşekkürler kendisine.

bunun haricinde bağdat caddesinde (atisan'ın girişinde) aytemiz var. eskiden başka bir şeydi adı ama şu an aytemiz olması lazım adı. genelde millet ucuz lpg almak için sıra oluyor arka tarafında. oradan bilebilirsiniz :) . yeni arabama hiç almadığım için yeni nesil araçlara bir şey diyemem. eski nesil kara düzenler rahatlıkla alabilirler. eski aracıma buradan alırdım ara ara.

Aracımı ilk aldığımda neredeyse tüm mazotlarımı aldığım baydarlar SHELL var. iskitleri geçip samsun yolu istikametinde devam ederken fatih köprüsüne gelmeden az önce sağda. hatta yanında da bi PO istasyonu var. oranın mazotu için de Ankara'nın en temizi derler. yalnız yalan olmasın, bir kamyoncu abimizden bu istasyon hakkında pek iyi şeyler duymadım. o gün bu gündür de almıyorum oradan. fiyatı shell liste fiyatı üzerinden, yani normal fiyat.

Bana baydarlar hakkında temiz şeyler söylemeyen abimizin tavsiye ettiği ve SHELL'in kendi istasyonu olan bayii: Yine samsun istikametinde giderken sağda opisten hemen önceki shell.. bunun da fiyat normal fiyattır.

keçiörendeki arkadaşlar için de meteorolojiyi geçtikten sonra sağdaki BP fatih petrolü önerebilirim. BP mazotu PO ve Shell ile beraber en iyi mazotlardan. indirimli değil.

OPETten ve totalden mazot aldım birkaç kez. yalnız çekişleri ve menzilleri hiç hoş değildi. daha da zorda kalmadıkça almam. bilhassa opetin şu sözde "koç gurubu akaryakıt garantisi" ayağına çok gıcık oluyorum.

http://www.patronlardunyasi.com/haber/EPDK-Istasyondaki-akaryakit-guvenli-tuketici-ucuzunu-almaya-baksin/123005

Saygılar, Sevgiler, Selamlar
    Ayrıca da hayırlı bayramlar
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 29 Ekim 2012; 17:56:20 >

• lpgci arkadaşların dikkatine

http://zaman.com.tr/ekonomi/otogazda-buyuk-hile/2009238.html

Saygılarımla
  • Bence en iyi akaryakıt firması BP. Oysaki aşağıda Shell demişler. Kafam karıştı. :(
    http://www.sizcene.com/186/en-iyi-akaryakit-firmasi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.