Buhar tabancası kullanan varmı
12 Cevap10290 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2489 Mesaj
26 Ağustos 2008; 17:39:20 

http://www.herevelazim....bo_Buhar_Tabancas%C4%B1

Arkadaşlar eşim sinbo marka buhar tabancasını istiyor bende herevelazımda buldum bunu ama karar veremedim acaba oradan alışveriş yapsammı diye düşünüyorum yada sizin bildiginiz başka marka varmı sinbodan hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 28 Ağustos 2008; 20:41:22 >

11880 Mesaj
26 Ağustos 2008; 18:41:26 

Arçelik ve Beko'da var. Ama fiyatı 2-3 katıdır tahminim. Bu işin piri Karcher markasıdır. Ama çok donanımlı bir alet ütüsü bile var.

2489 Mesaj
26 Ağustos 2008; 20:24:30 

Bakabilecegim bir yer varmı söylediklerinize.?

1689 Mesaj
26 Ağustos 2008; 21:05:27 

2489 Mesaj
26 Ağustos 2008; 21:23:53 

Teşekkür ediyorum ama bizim civarda bayisi yok karcher,in beko ve arçeligin,kine baktım fiyat çok uçuk 235 ytl

Sanırım herevelazımdakini alıcam

38 Mesaj
27 Ağustos 2008; 9:06:29 

SAKIN AMA SAKIN ALMAYIN.....

Herevelazım sitesi için demiyorum, site güvenli, ben de alışveriş yaptım. Sinbo buhar tabancasını aldım ve 1 hafta sonra iade ettim. İnanın bana o reklamlarında gösterdikleri yerlerin hemen hepsinde denedim, hiçbir lekeyi çıkarmadı, sadece aynayı güzel siliyor. Onun için de almaya değmez. Ben iade edip, yerine küçük bir tencere seti almıştım. Daha çok işime yarıyor.

Ben de fiyatı daha uygun diye sinbo tercih etmiştim, arçelik beğenmiştim ama fiyat farkı olduğu için almamıştım. Ama artık buharlı temizlik makinası almam. Ne olduğunu gördüm yani.

Kısaca, sinbo buhar tabancasını tavsiye etmiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

http://www.herevelazim....bo_Buhar_Tabancas%C4%B1

Arkadaşlar eşim sinbo marka buhar tabancasını istiyor bende herevelazımda buldum bunu ama karar veremedim acaba oradan alışveriş yapsammı diye düşünüyorum yada sizin bildiginiz başka marka varmı sinbodan hariç

2489 Mesaj
27 Ağustos 2008; 17:16:41 

quote:

Orjinalden alıntı: elma11

SAKIN AMA SAKIN ALMAYIN.....

Herevelazım sitesi için demiyorum, site güvenli, ben de alışveriş yaptım. Sinbo buhar tabancasını aldım ve 1 hafta sonra iade ettim. İnanın bana o reklamlarında gösterdikleri yerlerin hemen hepsinde denedim, hiçbir lekeyi çıkarmadı, sadece aynayı güzel siliyor. Onun için de almaya değmez. Ben iade edip, yerine küçük bir tencere seti almıştım. Daha çok işime yarıyor.

Ben de fiyatı daha uygun diye sinbo tercih etmiştim, arçelik beğenmiştim ama fiyat farkı olduğu için almamıştım. Ama artık buharlı temizlik makinası almam. Ne olduğunu gördüm yani.

Kısaca, sinbo buhar tabancasını tavsiye etmiyorum.

- + Cevap gelene kadar bekleyip öyle karar vericem demiştim kendi kendime iyikide öyle yapmışım eyvallah sagolun almıyorum o zaman

104 Mesaj
28 Ağustos 2008; 16:22:15 

Buhar tabancalarının çok kullanışlı olduklarını ben de düşünmüyorum. Yalnız geçenlerde TV'deki kanallarında Emsan Buharlı Paspas'ı gördüm.

Bunu kullananlar veya yorumu olanlar yazarsa sevinirim. Yer karolarını hatta laminatı bile siliyorlar. Dediklerine göre hijyen de sağlıyormuş.

2489 Mesaj
28 Ağustos 2008; 20:45:28 

quote:

Orjinalden alıntı: augustt

Buhar tabancalarının çok kullanışlı olduklarını ben de düşünmüyorum. Yalnız geçenlerde TV'deki kanallarında Emsan Buharlı Paspas'ı gördüm.

Bunu kullananlar veya yorumu olanlar yazarsa sevinirim. Yer karolarını hatta laminatı bile siliyorlar. Dediklerine göre hijyen de sağlıyormuş.

Maalesef benim anladıgım şu tv,de gösterilen ile elinize aldıgınız çok farklı oluyor bizde onun için önce buraya veya daha önce kullanmış bir tanıdıgımıza soruyoruz başka yapabilecegimiz birşey yok

200 Mesaj
2 Eylül 2008; 19:27:10 

bende beko var hepsi hikaye profesyonel tip ve markalar hariç...köşede duruyor..(duvar kağıdı sökerken işe yaradı sadece)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Eylül 2008; 12:49:01 

Yok abi tabancanın buharlısını kullanmadım hiç... Normalini kullandım:)

7 Mesaj
18 Eylül 2008; 16:18:05 

bildiğiniz sitelerden alişveriş yapın.yoksa benim gibi ücbeş kuruşu tamah eder mahvolursunuz.slm

774 Mesaj
15 Ağustos 2011; 18:16:00 

Konu bayağı eski ama ben de yeni buhar makinelerine bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Çok fazla da seçenek yok galiba:((

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359