Şimdi Ara

## Palit'ten Su Soğutmalı GeForce GTX 280 Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Palit'ten Su Soğutmalı GeForce GTX 280 Geliyor ##

Nvidia'nın NVISION '08 etkinliğine katılan firmalardan biri de Palit oldu. Etkinlik çerçevesinde hazırladığı ekran kartlarını sergileyen firma önümüzdeki günlerde kullanımna sunacağı iki yeni modeli üzerindeki örtüyü de kaldırdı. Firmanın ilk dikkat çeken modeli su soğutmalı GeForce GTX 280 oldu. Eylül ayı içerisinde kullanıma sunulması beklenne 65nm GT200 tabanlı kartın detayları hakkında bir bilgi verilmedi ama kullannılan bloğun konusunda uzman isimlerden biri olan Danger Den tarafından hazırlandığı da net bir şekilde görülüyor. Ayrıca satılacak su soğutmalı GTX 280 modelleri üzerinde firmanın başkanı Toshi Okumura'nın imzası da olacak. Palit'in ikinci yeni modeli ise GeForce 9800GTX+ tabanlı. 55nm G92b gpu'sunu baz alan kart diğer pek çok modelden farklı olarak Kırmızı renkli PCB kullanıyor ve standart soğutucu yerine özel bir soğutucu ile geliyor. Kartın detayları ve fiyatı hakkındaysa henüz çok fazla bilgi bulunmuyor.

## Palit'ten Su Soğutmalı GeForce GTX 280 Geliyor ##
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Allah Allah.Palit kendini aşıyor yahu.Başımıza taş yağacak valla önce iki fanlı kartlar sonra su soğutmalar
  • palit gene yaptı yapıcağını
  • en güzeli su soğtuma ne güzel fan derdi yok
  • Kalite kokuyor
  • 1000 YTL ye satarlar artık.
  • palit farkını göstermee çalışıor anlaşılan. e-vga ya rakip olacak sanırsam. evga nın black pearl leri untmamak lazım
  • Çekilin yoldan Palit geliyor :)
  • palit o kadar iyimi yaw?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Palit düşmanlarına meydan okuyor

düsman catlatıyor....
  • Üstteki resimdeki ekran kartı low profile mı nedir? Biraz küçük geldi bana :D
  • fan derdi yok ama patlama riski var ve su sogutma surekli yenileme ister

palit aslinda degismedi kendi alt firmasi olan gainward dan ornek almaya basladi
  • 9800GTX+'da neden kırmızı PCB kullanılmış acaba yoksa 4850 mi var içinde Hani 9800GTX'in performansına güvenmeyip 4850 koymuş olabilirler içine
  • palit cosmus gene
  • 55 nm GT200'ler yolda iken ekstra masraf yüklenmiş bu kartı
    kime satacaklar?
  • Bu tip su soğutmalı ekran kartlarının çıkaccağını tahmin etmişdim ve tahmin ettiğim gibide ilk ürünler su yüzüne çıktı.Artık işlemcilerden bile daha çok ısınan ekran kartları kendi güclerinin üstüne standart fanlı sistemler ile çalışması imkansız,mutlaka su soğutmalı sistemle çalışmak zorundalar.Özellikle ati cepesindeki yeni nesil kartların normal çalışma frekanslarında bile alev alev olmasıda bunun en güzel örneği çünki yüksek hız ve işlem gücü beraberinde yüksek ısıyıda getiriyor dezavantaj olarak.
    Palitin bu ürünüde diğer üretici firmaların böylesi sistemler ile ilgilendiğinin göstergesidir bana kalırsa çünki artık su soğutmalı sistemler özellikle OC çalışan kullanıcılar için artık lüks değil tam tersine mecburiyetlilik durumu oluşturuyor.İlerleyen dönemlerde hem ati hemde nvidia cephesinde "makyajlanmış" bazı kartların bu tip su soğutma kitleri ile satılacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 26 Ağustos 2008; 16:48:00 >

• Kurbağa'nın içinde bi dev varmış meğer!!!
  • nvidiayı bırak suyu, sıvı hidrojenle soğutsalar gene boş anca oyun firmasıyla torpil anlaşması yaparsa iyi sonuç verir...

ATI<==============TRUTH
    FAKE=============================>nvidia
  • çirkin kral forever
  • Palit'e bak be hiç beklemezdim

Yürü Palit
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.