göğüs kıllarından nasıl kurtulunur?
22 Cevap39269 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 Mesaj
25 Ağustos 2008; 23:06:58 

göğüs kıllarından nasıl kurtulunur?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ağustos 2008; 21:28:25 

neden kurtulacaksınki
4 yıl önceki fotoğrafta kendimi tanıyamadım şimdi çok farklı duruyor ama neden rahatsız olayımki

315 Mesaj
26 Ağustos 2008; 21:28:51 

Bayan mısınız? Değilseniz niçin kurtulmak istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optiboy -- 26 Ağustos 2008; 21:27:24 >

102 Mesaj
26 Ağustos 2008; 21:43:15 

Benim arkadaş göğsünü açıp geziyo. Dikkat ettimde kızların gözüde oraya takılıyo hep.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ağustos 2008; 21:48:15 

quote:

Orjinalden alıntı: teknolocix

Benim arkadaş göğsünü açıp geziyo. Dikkat ettimde kızların gözüde oraya takılıyo hep.

Sadece gögsü açık dğeildir o zaman!

102 Mesaj
26 Ağustos 2008; 22:18:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Abivurmapls

Sadece gögsü açık dğeildir o zaman!

Başka yeri açık değil. Sadece üst kısmı biraz açık kıllar gözüküyo işte

4273 Mesaj
26 Ağustos 2008; 22:23:24 

quote:

Orjinalden alıntı: teknolocix

O değil son zamanlarda erkeklerde don gösterme merakı başgösterdi

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

62 Mesaj
26 Ağustos 2008; 22:54:07 

lazer epilasyon...aşağıda linkte verdiğim ürüne bi bak istersen ama bende almayı düşünüyoum ama faydalı olurmu bilmiyorum...yoksa özel merkezler yapıyor seansı 350'den başlıyor...

http://urun.gittigidiyor.com/SOFT-KISISEL-LAZER-EPILASYON-CIHAZ-SADECE-175YTL_W0QQidZZ12019120

| |

2502 Mesaj
26 Ağustos 2008; 23:03:00 

İbrahim tatlıses bile kıllarını aldırmış

4 Mesaj
7 Haziran 2009; 23:52:33 

Kıl yoğunluğuna bağlı olarak fiyat çok değişken olduğu için cilt ve kıl tipiniz ile kıl yoğunluğunuzun tespit edilmesi lazım. Fiyat 100 de olabilir 350 de.

Eğer istanbulda foto epilasyon düşünürseniz özel mesaj atın daha fazla yardımcı olabilirim.

www.usteknoloji.com.tr

610 Mesaj
7 Haziran 2009; 23:56:11 

En sinir olduğum şey sadece göğsümün ortasında kıl çıkması kardeşim madem çıkıyorsun her tarafında çık ya da hiç çıkma Böyle çıkınca hiç hoş bir görüntü oluşmuyor bir de bodye başlayacağımdan şimdilik sorun yok ama ileride kaslı bir vücuda o kıllar yakışmaz.Şimdiden ne önerirsiniz arkadaşlar

2 Mesaj
8 Haziran 2009; 0:04:43 

valla ne olursa olsun makine ile kesmeyin , badide bi abi var 24 yaşlarında spor akademisi son sınıf öğrencisi , makine vurmuş göğüs kıllarına , sakal gibi çıkıyo , t-shirt ile süper gözüküyor kasları ama t-shirt ü bı çıkartıyo resmen sakal

tek tesellim hayallerim

733 Mesaj
8 Haziran 2009; 0:07:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Bahad©¥¬ñ

valla ne olursa olsun makine ile kesmeyin , badide bi abi var 24 yaşlarında spor akademisi son sınıf öğrencisi , makine vurmuş göğüs kıllarına , sakal gibi çıkıyo , t-shirt ile süper gözüküyor kasları ama t-shirt ü bı çıkartıyo resmen sakal

makine derken permatik mi??

532 Mesaj
8 Haziran 2009; 0:07:13 

Genetik olarak kollarımın arkası hariç diğer yerlerimdekiler beni rahatsız etmiyo.Ve Allahtan sırtımda yok.

2 Mesaj
8 Haziran 2009; 0:09:58 

bilmiyorum jilette vurmuş olabilir ama bildiğin sakaldı işte , makineyle veya jilettle traş olduğu belliydi

tek tesellim hayallerim

119 Mesaj
8 Haziran 2009; 0:12:17 

kolonya dök ve ateşe ver

0 Mesaj
18 Haziran 2011; 15:37:45 

merhabalar, uzun araştırmalar sonucu kendimde işe yarayan yöntemi yazıyorum.
bünyeden bünyeye sonuç değişse bile, bence sadece etki oranı değişecektir.
kimileriniz erkek kısmı kıllı olur düşüncesinde olabilir ama ben ve eşim sevmediğimiz için kurtulma ihtiyacı hissettim. Göğüs kıl oranının tamamen tüysüz 1 puan, ayı gibi kıllı 10 puan olucak şekilde bir derecelendirme içerisinde; benim göğüs kıllılık derecem sanırım 4-5 falandır. ama yine de kurtulmak istedim ve tamamen kurtuldum.
Bu yöntem 6 aylık bir süreç kapsıyor. tek tek anlatıyorum.
1. bir kutu Veet ağda bandı alın. (12 lira) ağda bantlarını makasla boyutunu küçülterek veya olduğu gibi kullanın. Kullanımı kolay bişey. Saç kurutma makinesi ile biraz ısıtın, bandı açın, istediğiniz bölgeye yapıştırın ve tüylerin çıkma yönünün ters yönüne doğru hızlıca çekin.

2. bu işlemden hemen sonra bölgeyi sıcak suyla iyice lifleyin. tertemiz olsun, gözenekler açılsın.

3. Bioder tüy kökü kurutan krem alın. (35lira) yukarıdaki işlemlerden hemen sonra ağda yaptığınız bölgeye iyice yedirerek, bastıra bastıra, masaj yapa yapa kremi sürün. o kadar ovalayın ki kremden eser kalmasın (ÖNEMLİ)

4. Üçüncü adımı ağdadan sonraki ilk günlerde günde 3-4 kere (özellikle gece yatmadan önce) sonrasında ise günde 1 kere (yatmadan önce) uygulayın.

5. Kıllar 1 ay sonra yeniden çıkacak ama daha azalmış olduklarını göreceksiniz.
Sonra bir daha ağda bir daha bioder.
Ay sonunda ya kıllarınız tamamen bitecek ya da çok çok azalacak. (Ağda yaparken kılların hepsi kökünden gelmiyor, bazıları kopuyor, dolayısıyla krem kıl köküne etki edip kurutamıyor.)

Ben bunu göğüs kıllarımda, genital bölgemde, koltuk altımda kullandım. Sonuçlar mükemmel. Sabırla devam edin.

Tekrar diyorum erkek adam kılsız olur muhabbetine gerek yok. Temizlik imandan gelir. Ben böyle seviyorum, tertemiz ve yumuşacık, kaslı erkek için ideal görüntü bence. Terleme, koku gibi itici yan etkiler de baya azaldı. Şimdiden kolay gelsin.

1282 Mesaj
18 Haziran 2011; 16:07:38 

Kılla erkekliğin alakasını çözemiyorum kızlar tiksiniyor.

Radiohead, Coldplay, Oasis, Muse, The Cranberries, The Verve, Pink Floyd, Pearl Jam, Bon Jovi,Children of Bodom, Pantera, Megadeth, Necrophagist, Death, Scorpions, Skid Row, The Doors, Queen, The Beatles, Franz Ferdinand, Kaizer Chiefs, Placebo, The Strokes, Kasabian, The Kooks
Zencinin malı züğürdün çenesini yorarmış. Kekespor'da oynayan, San Marino milli takımındaki üç bacaklı zenci gol kralıyım.

37 Mesaj
18 Haziran 2011; 16:10:53 

0

3991 Mesaj
18 Haziran 2011; 16:14:01 

kıllar yakılınca ne oluyor cıkmıyor mu ?

2010®

Uzaklaştırılmış
120 gün cezanın,
107 gün 17 sa. 56 dk. kadarı kaldı.
18 Haziran 2011; 16:14:01 

quote:

Orijinalden alıntı: esbersaban

0

395 Mesaj
18 Haziran 2011; 16:20:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Burak Reyiz

Kılla erkekliğin alakasını çözemiyorum kızlar tiksiniyor.

Ne alaka kızlarda kıl yokmu sanki senin hiç kız görmediğin belli kızların %90 ında suratından başlar ayağına kadar kıl olur.Sen sadece görüneni görürsün birde görünmeyen taraflarına hiç girme.Biraz sağda solda kızların kollarına vs dikkat et sonra o yorumu yap.+O kılları alan kişide sanmasınki tüm kızlar ona bakıcak :D alay bile geçen kızlar tanırım kılsız tüysüz diye.
ZATEN ZAMANE ERKEKLERİ KIZLARA ÖZENMEYE ZAMANE KIZLARIDA ERKEKLERE ÖZENMEYE BAŞLADI (Kıyamet alameti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saeros -- 18 Haziran 2011; 16:20:50 >

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

7 Mesaj
13 Kasım 2013; 22:23:36 

arkadaşlar kıllardan kurtulmanın çözümü bu ürün, kesin ve etkili çözüm tavsiye ederim

buyrun link : http://www.xticaret.com/xticaret/?2065_68182

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » göğüs kıllarından nasıl kurtulunur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188