Şimdi Ara

Beyler HIS 4870X2 Kartım Kasaya Az Daha Sığmıyordu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hayırlı olsun dostum
  • Hayırlı Uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan!
  • hayırlı olsun.testlerini bekliyoruz
  • hepiniz sağolun testleri en yakın zamanda yapacağım.
  • Hayırlı Olsun
  • Öncelikle hayırlı olsun kartın ancak 4870x2 aldığını belirtmenin ilginç bi yolunu bulmuşsun. 4870x2 aldım dememişsin de kasaya sığmıyodu falan güzel fikir
  • bir sistem tavsiyesinde armor mx + his 4870X2 önermiştim yanlıs hatırlamıyorsam , ve bir arkadas o kasa ona sıgmaz felan diyordu,gitmiş ölçmüş.. boyutlarından dolayı sıgacagını düşündügümü söyledim ve ölçtügünü söyleyince pekala ozaman daha büyük bir kasa alsın felan demiştim , o ölçen arkadası görmek isterim şimdi... aceba nasıl ölçmüş ??

hayırlı olsun dostum,kasa+gpu süper
  • Hayırlı olsun.
  • HAYDİ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN AT BAKALIM HAVANI
  • yapacağın testin resimlerinide bu şekilde eklemezsin umarım
  • ms testi isteriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

ms testi isteriz

devir deişti be eskiden millet crysis 1900*1200 testi fln isterdi şimdi hale bak
  • Beyler kart normal oturtmak istersen girmiyor yanlamasına fılan soktuk ekran kartı ile hd yerlerin arasında 1 cm yer var bu kart full tower için fakat bu kasada hd yerlerini sökersen rahat takarsın.
  • HAYIRLI OLSUN
  • bakıyorumda millet boyunu ögrendi kartın artık işlevini merak ediyor , bu boydan beklenen işlevi veremeyebilir yalnız

quote:

Orjinalden alıntı: Murderer77

Beyler kart normal oturtmak istersen girmiyor yanlamasına fılan soktuk ekran kartı ile hd yerlerin arasında 1 cm yer var bu kart full tower için fakat bu kasada hd yerlerini sökersen rahat takarsın.

hdd leri dolduracak olmadımıza göre max 2 tane yeterli.
  • Bunlar ne kadar büyük resimler.Kotamı doldurdun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: takidinho

quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

ms testi isteriz

devir deişti be eskiden millet crysis 1900*1200 testi fln isterdi şimdi hale bak

Ya ms normal çözünürlüklerde problem yapmıyorsa alacağım kartı ondan sordum. Son kullanıcılardan hiç ms testi yapan olmadı şimdiye kadar

• Sonuçta sığdıysa sorun yok demektir... Hayırlı olsun bu arada...
  • Hey yavrum karta bak hayırlı olsun testlerini bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.