Şimdi Ara

## Eee PC ile Yetinemeyenler için Asus N Serisi Dizüstü Bilgisayarları Hazırlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Eee PC ile Yetinemeyenler için Asus N Serisi Dizüstü Bilgisayarları Hazırlıyor ##

Geçtiğimiz yılın sonuna doğru duyurduğu Eee PC serisi ile dizüstü bilgisayar dünyasına yeni bir soluk getiren Asus cephesinde hareketlilik bitmiyor. Intel'in Atom platformu üzerine çalışmalarına devam eden firma, Eee PC ile yetinemeyen ya da daha fazlasını isteyenler için N serisi dizüstü bilgisayarlarını hazırlıyor. Eee PC 1000 modelleriyle benzer teknik özelliklere sahip olan N serisini özellikle tasarımındaki farklılıklar ayırıyor. 1.6GHz'de çalışan Atom işlemcisinin ve 320GB'lık sabit diskin kullanıldığı N serisi dizüstü bilgisayarlarda 10" boyutunda LCD ekran kullanılıyor. Parlak ekran kaplamasına sahip olan öte yandan Altec Lansing tarafından hazırlanan ses sistemiyle donatılan N serisi altındaki modeller parmak izi okuyucu ve HDMI konnektörü gibi detaylara da sahipler. Ayrıca SDHC bellek kartı slotuna da sahip olan yeni seri dahilindeki dizüstü bilgisayarların 450$-650$'lık yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulmaları bekleniyor.

## Eee PC ile Yetinemeyenler için Asus N Serisi Dizüstü Bilgisayarları Hazırlıyor ##
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bizimkilerde Casper Minibook diye bişey çıkardı bunlara paralel.
  • FİYATI ORDA ÖYLEYSe bizde ne kadar olur pekde uygun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

FİYATI ORDA ÖYLEYSe bizde ne kadar olur pekde uygun olmaz

1000 $ aşşağı olmaz
  • Heh işte buna bir tane çift çekirdek Atom ve belki Nvidia, Ati olmadı Intel tarafından geliştirilmiş doğru düzgün bir 3D hızlandırıcı canavar gibi 3-4 senelik oyunları oynayabilirsiniz.
  • Hdmi çıkışından hd film izlerim düşüncesinde olanları hayal kırıklığına uğratabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Favo

quote:

1000 $ aşşağı olmaz

walla ha biizmkiler 1000 hatta 1500 e çakarlar
  • ASUS çok güzel bir seri düşünmüş aslında.Ama core 2 kullansa ve fiyatta 700$ civarı olsaydı daha iyi olurdu.Şu ATOM işlemcisinin ne özelliği var anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneraslan7

quote:

Orjinalden alıntı: Favo

quote:

1000 $ aşşağı olmaz

walla ha biizmkiler 1000 hatta 1500 e çakarlar

yok artık

• bizde de olsun olsun 750$ olsun... bence gayet uygun fiyat , zira aynı ebatlardaki ufak sony'lerin 4500 YTL ye varan fiyatlarını düşününce... Şekli şemali de baya hoş olmuş.Parası olan düşünebilir yani...Aslında o zamana kadar karar weremeyip de hala bi umpc almamış olursam belki ben bile düşünebilirm böyle bişey....OOOOOOFFF OFFF ! GEL ARTIK 6 HÜCRELİ WİND... GEEEELL !
  • 1.5 sene önceye kadar büyük ekranlı kardeşleri 1500 dolar civarına satılırken küçük ekranlı ve mini notebooklar 3000 4000 dolara satılıyordu ,sebebide küçülmenin maliyeti olarak lanse ediliyordu hatta çoğu firmada öyle hala örnek toshiba portege. ama şimdi bu harika notebook 500 dolara çok uygun bence, bu laptoplar kitap gibi ve sırt çantanızda bile kolayca taşıyabilirisniz, birde şu pil teknojileri ve enerji tasarrufu iyce gelişe bir notebookun 12 15 saat giden bi pili olsa ne şahane olur bu notebooklar
  • Şık olmuş da fiyat tuzlu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafaaydin79

bizde de olsun olsun 750$ olsun... bence gayet uygun fiyat , zira aynı ebatlardaki ufak sony'lerin 4500 YTL ye varan fiyatlarını düşününce... Şekli şemali de baya hoş olmuş.Parası olan düşünebilir yani...Aslında o zamana kadar karar weremeyip de hala bi umpc almamış olursam belki ben bile düşünebilirm böyle bişey....OOOOOOFFF OFFF ! GEL ARTIK 6 HÜCRELİ WİND... GEEEELL !

6 hücreli Wind yerine 1000h düşünülebilir.
  • ekranın kenarları çok tatlı parlak olmus hp pavillion u hatırlatmıyor değil ama fiyatı bu eee pc lerin böyle ucuz gelmesinden sonra okadarda pahalı olmaz bence en fazla 900-1000 lira arasında olur ilk çıktığında ama süpermiiş yaa çok hosuma gittii
  • sony vaio ların küçüklerinede böyle ucuz ucuz gelir dediler bak bakalım ucuzmu ?ama çk şık bir tasarım
  • Hocam aslında belirlediğim standartlara göre adaylar biri de o ama...ASUSun Türkiye pazarındaki stratejisini tek başıma ciddi ciddi boykot ettiğim için , almıcam ASUS ürününü...Ayrıca da çewremdekilerede allttan giriyorum üstten çıkıyorum aldırmıyorum... Sadece benim yaptığım alışverişlerden 3000 YTL ( 2000e Laptop aldım 1.5 sene önce , 1050 YTL'ye de PDA aldım) kaybetti ASUS... Neden mi boykot ediyorum? Çünkü bu marka bu ülkedeki stratejisi gereği son çıkardığı bir modeli bütün dünyada satıyor satıyor en son o modelin güncelliği bitince Türkiye pazarına sokuyor ürünü...

MSI ' ı da tebrik ediyorum , en son ürünlerini tüm dünya ile aynı anda bizde pazara sunduğu ve bizi adam yerine koyduğu için...

quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

Orjinalden alıntı: mustafaaydin79

bizde de olsun olsun 750$ olsun... bence gayet uygun fiyat , zira aynı ebatlardaki ufak sony'lerin 4500 YTL ye varan fiyatlarını düşününce... Şekli şemali de baya hoş olmuş.Parası olan düşünebilir yani...Aslında o zamana kadar karar weremeyip de hala bi umpc almamış olursam belki ben bile düşünebilirm böyle bişey....OOOOOOFFF OFFF ! GEL ARTIK 6 HÜCRELİ WİND... GEEEELL !

6 hücreli Wind yerine 1000h düşünülebilir.

• Güzelmiş, özellikleri ortalama yapılıp fiyat daha makul olsa dahada iyi olurdu. tasarım şık
  • tasarım güzel dicem ama cıkartacakları modelin mi o acaba yoksa baska bi netbook falan mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.