Şimdi Ara

koşu bandı alacağım yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
27.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koşu bandının öne çıkan ilk özelliği motor gücü olmalı , motoru iyi diye harika bir koşu bantı demek olmaz tabii bunun yanında mekanik aksam ve soğutma da çok önemli , ayağını bastıında kaymaması , esnek olması ve taşıyabileceği kilo gibi etkenler önemli . katalogda bakıyorsun 15km hıza ulaşıyor ama 90kg lık biri üzerine çıkınca 12km yi zor görüyor. Bence almakta kararlıysanız en ideal yöntem deneyip almaktır.
  • evet aslında en iyisi deneyip almak,fakat suan cevremde deneyip alabileceğim bi yer bulunmuyor.Bu yüzden internetten şipariş verceğim ama kararsız kaldım hala secemedim bu konularda pek bilgimde yok

#T.C.ArMyQaBus sağol düşüneceğim
  • kardesim ben 100 kilodan 86 kiloya 2.5 ayda kosu bandı sayesinde dustum kosu bandından faydalanabılmek ıcın bırkac onerım var:
    1-tv acık ama mute olsun mumkunse altyazılı bır fılm veya hareketlı sahneler ıceren bır film olsun
    2-eger laptopun varsa yukledıın sarkıları dınle veya sevdıın kasetlerden sarkılar sec hem kısa molalarda vermıs olursun
    3-zamanı t-shirtle kapa ve terlerini silmek icin havlun bulunsun
    4-maden suyun veya suyun en az yarım litre olsun sık aralıklarla az az ic
    5-kosu bandının ardın spreyını mesela bız 5 kerede bır surerız sende sur
    6-60 dk yi cok gecme-istisnalar kaideyi bozmaz tabi-
    ben bunlarla raatlıla kilo verdim darısı basına
  • 2 veya 3. derim
  • Kafana Hangisi Eserse Onu al
  • NBEEE tavsiyelerin için tesekkür ederim...uygulayacağım

şimdilik 4.cü gözüme daha cazip geldi diğerleriyle kıyaslayınca ama hala secemedim
  • Herşeyden önce düzenli bir şekilde aralıksız kullanmanı tavsiye ederim. Bir de yerleştireceğin ortama taze hava sürekli girmeli. Çünkü kardio egzersizin kuralı budur. Ayrıca kilo vermek amacındaysan bir diyet programı da şart.
  • Ben 1 ay önce bir koşu bandı aldım.Vfit diye bir marka.Gayet güzel memnunum.Bir sorun çıkarmadı.Otomatik eğim özelliği,body fat özelliği filan var.120 kg'a kadar taşıyabilir.Motor gücü de 2.5 hp.Ayrıca band uzunluğu ve genişliği de epey iyi.En önemlisi de bu zaten.Band genişliğine ve uzunluğuna dikkat et.Aksi takdirde pişman olabilirsin.Almışken biraz geniş ve uzun al,rahat koşarsın.Sıkıntı vermez.Çok güzel kilo verdiriyor.
  • Yakınında spor salonu var ise git danış onlara. : ))
  • bence 4. seçenek
  • yorumlarınız için saolun arkadaslar bu ürünü aldımhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=19249&productid=spordyn14 2 gün önce.bugün servis gelip kurdu..şimdilik hersey yolunda bide kilo verdim mi tamamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: bora_xx

yorumlarınız için saolun arkadaslar bu ürünü aldımhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=19249&productid=spordyn14 2 gün önce.bugün servis gelip kurdu..şimdilik hersey yolunda bide kilo verdim mi tamamdır

Güzele benziyor,güle güle kullan,düzenli bir şekilde kullanırsan mutlaka kilo verirsin,ben spor salonunda 15 dakika 8-10 km arası hız ile 10 kalori yakıyorum her gün 2 km yol almıs oluyorum böylece..Umarım veririsin kilo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 1 Eylül 2008; 22:04:47 >
  • http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=19249&productid=sporadler8555
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=19249&productId=sporadler8595tm2
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=19249&productId=sporyorkmt400
    Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim.Ama benim bütçem biraz kısıtlı.Bu ürünlerden hangisi daha iyidir.Açıkcası 1.sinin fiyatı daha düşük olduğu için hemen ona karar vermiştim.Sonra baktıkça fiyatlar da yükselince ve de anlamadığım için size danışıyorum.Yardımlarınız bekliyorum.
  • Ben DUNLOP Z6 kullanıyorum ve memnunum.
  • teamwork almayın. voit ve dunlop iyidir.
  • Arkadaşlar biraz daha açarmısınız.Mesela motorlu-motorsuz,manyetik-mekanik,sabit eğim ne demek oluyor.Ve özellikle de verdiğim ürünler hakkında da bir fikir verirseniz sevinirim.
  • Motorlu Koşu Bandı : motor sayesinde bant hareketlenir ve ayarladığınız motor hızına göre yürüyüş veya spor yaparsınız.
    Manyetik Koşu Bandı : dişliler ve bilyeler yardımıyla elektrikli olmaya modellerdir. insan gücüyle çalışan bu model , cok eski yıllarda kullanılan model olup, gunumuzde motorlu kosu bantlarına yerlerini birakmislardir.

otomatik eğim : spor yaparken gosterge panelinde bulunan tuslar yardimi ile kosu bandının on kısmının yukarıya dogru kalkmasıyla olusan rampa duzlelmde spor yapmanızı saglayan sistemdir.

manuel eğim : spor yaparken ayarlayamadığınız bu sistemde, spordan once kosu bandinin altinda bulunan disliler yardimiyla yapilan egimdir.

kosu bandı alirken, kullanicinin kilosuna uygun bir motor gucu secmelisiniz ve satis oncesi ve sonrasi hizmet agini goz onune aliniz..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.