- x
Yaptığınız En Komik Şakalar buraya :):):)
8 Cevap9383 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ağustos 2008; 11:33:15 

Evet arkadaşlar yaptığınız veya gördüğünüz en komik şaka neydi _? ?

biz Arkadaş tuvaletini yaparken tuvalete torpil atmıştık çocuk donunu toplayamadan dışarı çıkmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zayef -- 23 Ağustos 2008; 11:39:53 >

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 16:44:35 

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 16:45:52 

boş çaydanlıkla misafirlere çayikram etmeye giderken düşmüş numarası yapıp çaydanlığı üstlerine atmıştım hepsi çok korktu:D

2430 Mesaj
23 Ağustos 2008; 16:47:23 

koku bombası atmıştık sınıfa sonrada sınıftan kimse çıkmasın diye kapıya sinek ilacı sıkıyorduk

471 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:03:00 

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

3719 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:06:19 

quote:

Orjinalden alıntı: sametK

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

Bunu denicem

Psn : Myhtic
No problem.Everything's fine

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 17:07:58 

çok eskiden yazılının oldugu ders yazılı kaynasın diye sınıfa 2 paket koku bombası atmıştık.yazılı kaynamıştı hatta bırak bizim sınıfı yan sınıflar bile okulu terk etmek zorunda kalmıştı

471 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:08:16 

quote:

Orjinalden alıntı: YourDooM

Bunu denicem

ben bunu bizim okuldaki bi hocaya yedirmiştim nerdeyse disiplin cezası alıyodum valla hoca çok pis rezil olmuştu

937 Mesaj
24 Ağustos 2008; 0:03:24 

Valla şaka demişsin ben espirimi yazıcam.Ankarada Ankamall da Tahibo diye bi mağza var.Bu mağazada kahve, don ,mouse, usb hub a kadar her şey var.Neyse biz bugün gittik annemle.Annem girdi içeri bakınıyo bende dedim dışarda durayım.Bi 5 dk durdum sonra içeri girdim bakıyım napıyo diye.Daha sonra sıkıldım kadının çıkacağı yok.Hadi anne ya dedim çıkalım Zabıta gelse kahvenin yanında don var diye kapatırlar dükkanı sen hala burda duruyosun dedim.Yanda b tane teyze vardı annemle birlikte yarıldılar başladılar gülmeye.Kaçtık tabi bizde :D:D:D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yaptığınız En Komik Şakalar buraya :):):)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.123