- x
Yaptığınız En Komik Şakalar buraya :):):)
8 Cevap9493 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ağustos 2008; 11:33:15 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Evet arkadaşlar yaptığınız veya gördüğünüz en komik şaka neydi _? ?

biz Arkadaş tuvaletini yaparken tuvalete torpil atmıştık çocuk donunu toplayamadan dışarı çıkmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zayef -- 23 Ağustos 2008; 11:39:53 >

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 16:44:35 

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 16:45:52 

boş çaydanlıkla misafirlere çayikram etmeye giderken düşmüş numarası yapıp çaydanlığı üstlerine atmıştım hepsi çok korktu:D

2430 Mesaj
23 Ağustos 2008; 16:47:23 

koku bombası atmıştık sınıfa sonrada sınıftan kimse çıkmasın diye kapıya sinek ilacı sıkıyorduk

471 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:03:00 

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
5 sa. 34 dk. kadarı kaldı.
23 Ağustos 2008; 17:06:19 

quote:

Orjinalden alıntı: sametK

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

Bunu denicem

Uzaklaştırılmış
23 Ağustos 2008; 17:07:58 

çok eskiden yazılının oldugu ders yazılı kaynasın diye sınıfa 2 paket koku bombası atmıştık.yazılı kaynamıştı hatta bırak bizim sınıfı yan sınıflar bile okulu terk etmek zorunda kalmıştı

471 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:08:16 

quote:

Orjinalden alıntı: YourDooM

Bunu denicem

ben bunu bizim okuldaki bi hocaya yedirmiştim nerdeyse disiplin cezası alıyodum valla hoca çok pis rezil olmuştu

969 Mesaj
24 Ağustos 2008; 0:03:24 

Valla şaka demişsin ben espirimi yazıcam.Ankarada Ankamall da Tahibo diye bi mağza var.Bu mağazada kahve, don ,mouse, usb hub a kadar her şey var.Neyse biz bugün gittik annemle.Annem girdi içeri bakınıyo bende dedim dışarda durayım.Bi 5 dk durdum sonra içeri girdim bakıyım napıyo diye.Daha sonra sıkıldım kadının çıkacağı yok.Hadi anne ya dedim çıkalım Zabıta gelse kahvenin yanında don var diye kapatırlar dükkanı sen hala burda duruyosun dedim.Yanda b tane teyze vardı annemle birlikte yarıldılar başladılar gülmeye.Kaçtık tabi bizde :D:D:D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yaptığınız En Komik Şakalar buraya :):):)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219