- x
Airties RT-205 kablosuz yayını iptal etme
5 Cevap3042 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

704 Mesaj
23 Ağustos 2008; 0:02:32 

Kablosuz internet bağlantısının küçük çocukların gelişimi üzerine olumsuz etkileri olduğunu öğrendiğim için evimdeki Airties RT-205 kablosuz modemle ethernet bağlantısından bağlanıp kablosuz yayını iptal etmek istiyorum. (sakın antenleri sök at demeyin arada bir kablosuz da lazım olabilir)
Bunun için hangi ayarları yapmam gerektiğini bilen var mı ?

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

1291 Mesaj
23 Ağustos 2008; 0:04:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Hypericum

Kablosuz internet bağlantısının küçük çocukların gelişimi üzerine olumsuz etkileri olduğunu öğrendiğim için evimdeki Airties RT-205 kablosuz modemle ethernet bağlantısından bağlanıp kablosuz yayını iptal etmek istiyorum. (sakın antenleri sök at demeyin arada bir kablosuz da lazım olabilir)
Bunun için hangi ayarları yapmam gerektiğini bilen var mı ?

Modemin web arayüzüne girip kablosuz ağlar kısmından iptal edebilirsiniz yayını.

Web hosting deneyim paylaşım platformu ve hosting bulma sihirbazı | Hostjuri.com

111 Mesaj
23 Ağustos 2008; 0:06:57 

kablosuz>kablosuz ayarlar sayfasında kablosuz ağı etkinleştir.

3271 Mesaj
23 Ağustos 2008; 0:12:40 

internet explorerda 192.168.2.1 yazarak modem arayuzune giriyorsunuz.

704 Mesaj
23 Ağustos 2008; 9:23:41 

Çok teşekkür ederim basit birşeymiş. Bende detaylı ayarlar var falan zannediyordum ama sayenizde kolay oldu.
Ancak şimdi de kablolu olarak bağlanamıyorum. Ağ bağlantılarından kablolu bağlantıyı etkinleştirdim ama yine de olmadı. Sanırım Kaspersky int. sec. yüzünden böyle oluyor. Akşama uninstal edip tekrar deneyeceğim

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.

704 Mesaj
25 Ağustos 2008; 9:52:41 

Sorun çözüldü arkadaşlar. Modemi resetledikten sonra birsüre kapalı tuttum ve açıp ayarlarını yapınca halloldu

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Airties RT-205 kablosuz yayını iptal etme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188