Şimdi Ara

EURO TRUCK DİREKSİYON AYARLAR LÜTFEN :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
83.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşitleme yaparsan 180 derece çevirdiğinde oyunda da 180 derece dönecek. Geri kalan turu nasıl tamamlayacaksın? :)
    Ancak şöyle bir şey yapılabilir, ayarlardan steering non-linearity miktarıyla oynarsın. İlk başlarda az çevirirken oyunda da direksiyon az döner ama turu tamamlamaya yakın sen az çevirsen de oyundaki direksiyon hızlı tur atmaya başlar. Sonuçta oyundaki direksiyon iki buçuk tur atmak zorunda ama elindeki direksiyon yalnızca yarım tur atabiliyor. Elindeki direksiyondan hızlı dönmesi normal.
  • Arkadaslar,dün snopy marka direksiyon aldık yükledik...tanıttık vs ama bitürlü ne gaz ne direksiyon falan tık yok..burada baktım forumlara bi kaç parça yardım etmişler ama denedim olmadı...masaüstünde deneme modları var hepsi çaılıyo...eger resimli veya detaylı yardım edecek arkadaslara şimdideen teşekkür ederim...

• kardeş oyunda options menüsü varya orya gir sonra altta controller var ona gir ve en üstteki seçenekten tastaur ve joystick in isimleri birarada olanı seç ve en alttaki üç sürüklemeli seçenek var onların üstünde deactive gibi bişi yazıyo onları tıkla 1. de direksiyonu çevir 2. de tıkla ve gaz pedalına bas sonra üçüncü de ise fren pedalına bas

evde olsam resimli anlatırdım ama evde deilim
  • Paşa eyvallah bi deneyim...anlamyrum pek bu olaylardan olmadı gene başını agrıtız kardesim...bizim ufaklıga süpriz yapak dedik elimizde patladı herşey...İnşallah olur
  • Mesela benim direksiyon 180 derce dönüyor

ama oyundaki direksiyon bayağı dönüyor oyundaki direksiyonla benim direksiyonumu eşitleme imkanj var mı ben eşitleyemedim
  • arkadaşlar bende prige marka bir direksiyon var.bütün ayarları yaptım ama sağa sola dönüş ayarlarını yapamadım
  • Arkadaşlar bana da yardımcı olun benimda wingman formula force gp direksiyonum ne yaptıysam gaz stop sağa sola dönüş yapamadım
  • arkadaşlar Gaz-freni pc'de takıcak Yer Bulamadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  • bu snopy lerin arkasında var girişler fare,klavye veya internet kablosu gibi oraya takatsan çalışır ama snopy gibi yoksa arkasında bilmiyorum.eğer yardımcı olabildiysem +rep ltfn
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

Mesela benim direksiyon 180 derce dönüyor

ama oyundaki direksiyon bayağı dönüyor oyundaki direksiyonla benim direksiyonumu eşitleme imkanj var mı ben eşitleyemedim

valla bende çok istiyom ama bulamıyom youtube dekiler ne kadar döndürürse onlarınki öle

• 900 derece direksiyon alacaksınız.

Logitech Force GT
    Logitech G25&G27
  • abi bende snopy racing wheel maraka direksiyon seti var her oyunda çalışıyor euro truck similatorde gaz ve freni okumuyor deliricem ya lütfen yardım edin hiç bişey bana yardımcıoolmadı
    lütfen donanım haber
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.