Şimdi Ara

## OCZ'den Oyunculara Yönelik Yeni Fare; Dominatrix ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den Oyunculara Yönelik Yeni Fare; Dominatrix ##

Fatal1ty serisi güç kaynağı ve bellek kitleri ile oyunculara yönelik donanımlar hazırlayan OCZ, Dominatrix adını verdiği yeni faresiyle de yine oyuncuları hedef alıyor. Lazer teknolojisini temel alan yeni farenin tasarımında ergonomi ve şıklığın ön planda tutulduğu ifade ediliyor. Renk olarak Siyah ve Mavi'nin biraraya getirildiği yeni fare 2 adet programlanabilir tuşa ve 3 farklı kullanım moduna sahip. Ayrıca entegre bellek sayesinde kullanıcılar kendi profillerini kayıt edebiliyorlar. Maksimum çözünürlüğü 2000DPI olarak belirlenen OCZ Dominatrix, 4 yönlü kaydırma butonuna da sahip. Değişik tarzdaki oyunların kullanım gereksinimlerine göre ağırlığı ayarlanabilen yeni fare, USB 2.0 arayüzünü desteklemekte. Windows XP ve Vista ile uyumlu özel yazılımıyla gelen OCZ Dominatrix'in 3 yıllık garanti ile önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması beklenirken fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• altındaki ağırlıkları pil sondım önce ama değilmiş çok şık bir fareye benziyor hakikaten
  • vallahi ben altındakileri mermi zannettim ötle yerleştiriyoruz yha oyuna ek mermi getirisi yapıyor zannettim
  • Cyber Snipa Stinger mouse'un kopyası olmuş.
  • bi fare ye benzettim ama hadi hayırlısı bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

bi fare ye benzettim ama hadi hayırlısı bakalım

Acaba hangisine

• şıklıktan bahsediyorlar ama pekte şık değil açıkçası
  • BEnce güzel ve şık bir mouse almış.Ağırlık özelliğide iyi olmuş.
  • uygun bi fiyatı olursa alabilirim
  • Cyber Snipa Stinger tam aynısı olduğuna göre firmalar anlaşmış ve üretmişler. Stinger 59$ olduğuna göre bu bakalım kaç para olacak?
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=CSLMST01
  • eee artık bu fare olyında daha değişik ürün cıkmaz herhalde
  • arkadaşlar aranızda cyber snipayı alıp kullanan varmı? bu fare 2400 dpi idi ama kullanımının nasıl olduğunu merak ediyorum , sanırım onun için yapılacak yorumlardan bir kanaate sahip olabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superman34

quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

bi fare ye benzettim ama hadi hayırlısı bakalım

Acaba hangisine

• tıpatıp aynısı nerdeyse
  • Önemli olan kalitesi + renk uyumu + malzeme + konfor + dayanıklılık
    snipa teflonu erir renkleri güzel gözükmez malzemesi aşınır ele tam oturmazda
    ocz kalite konusunda şüphem yok renkleri gayet hoş ve konfor bakımından çoğu ele oturcak sağ elini kullanan insanlar için üretilmiş bir mouse
    Ben açıkçası ocz klavye + mouse almayı düşünüyorum şuan itibariyle biraz set manyaklığı vardır bende
    ve bunu en iyi yapanlardan bir tanesi razer
    klavye+mouse+kulaklık+mousepad vs.
  • mouselar birbirine çok benziyor
  • Mavi - Siyah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.