Şimdi Ara

## Asus Atom Tabanlı Yeni Dizüstü Bilgisayar Serisi Hazırlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus Atom Tabanlı Yeni Dizüstü Bilgisayar Serisi Hazırlıyor ##

Donanım dünyasının lider isimlerinden Tayvan merkezli Asus, Eee PC serisinden sonra Intel'in Atom platformunu kullanan yeni bir dizüstü bilgisayar serisi üzerinde çalışıyor. Digitmes'ın haberine göre firmanın N serisi olarak tanımladığı yeni modellerin 10.2" boyutunda LCD ekran ile gelecekleri ve 1.6GHz'lik Atom işlemcisini kullanacakları belirtiliyor. Depolama çözümü olarak 2.5" boyutunda 320GB kapasiteli sabit disk kullanacak olan N serisi yeni dizüstü bilgisayar modellerinin Eee PC 1000 serisi ve S101 arasındaki boşluğu doldurmak üzere hazırlandığı belirtiliyor. Önümüzdeki ay duyurulması beklenen yeni modellerin yurt dışı satış fiyatının 450$ ile 650$ arasında olacağı ifade ediliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Tam EEE PC 1000 almayı düşünürken bir de bu çıktı. Bekle bekle, nereye kadar?
  • Bu devirde ihtiyacın olanı o an alıp bir daha o konu ile ilgli şeylere bakmayacaksın, yoksa ömrümüz bunları finanse etmekle geçer..
  • Ya şuna ne demeli?

Asustek Computer expects to introduce new features for its Eee PC range including "whole-day" battery life and Internet storage. The company will also push out software and hardware upgrades every month to fill gaps in the netbook market. (Digitimes)

Türkçesi; Asus, Eee PC'ler için internet depolama ve pilinin tüm gün dayanması gibi bir takım yeni özellikler sunmayı ümit ediyormuş. Ayrıca her ay hem donanım, hem de yazılım alanında netbook pazarındaki boşlukları dolduracak girişimleri olacakmış.

Gelmez bu işin sonu, her zaman olduğu gibi.
  • Sayın adminim 10" olan eeepc al gitsin bence. Beklemeye başlarsan ömrün beklemekle geçer
  • Atom işlemcili bir bilgisayara 320 GB sabit disk koymanın mantığı nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Tam EEE PC 1000 almayı düşünürken bir de bu çıktı. Bekle bekle, nereye kadar?

Off aynen bıkkınlık geldi
  • bu nedir yahu daha yeni wind almışken
  • Hakkaten ya daha yeni 1000h aldım olcak iş mi
  • Nedir bu ya daha yeni wind aldım ben de :))
  • bu işin sonu gelmez 1000h yeterli bence
  • Teknoloji hiç bir zaman yetmez insanoğluna hepimiz öyleyiz her yeninin daha ötesini isteriz bugün iddia ederim ps4 çıksın yarın 3000 ytl de olsa çok insan kafadan alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: yc#1

Atom işlemcili bir bilgisayara 320 GB sabit disk koymanın mantığı nedir ?

Bence çok güzel olur. Düşünsenize zaten cd-rom u olmayan bi cihaz. Filmi dolduracaksın sonra yolda otobüste heryerde taşıyacaksın. izle izle dur. Böyle yüksek mobilitesi olan ürünlere bence yüksek hafıza da şarttı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Tam EEE PC 1000 almayı düşünürken bir de bu çıktı. Bekle bekle, nereye kadar?

Off aynen bıkkınlık geldi

bende aynı durumdayım.
    icimde acayip bi şekilde mini pc sevdası oluştu.bi yanım git 15.4 inc lik bi model al diyo diğer yanım eee1000i al ...
    bu kadar ufak ekranı sorun edermiyim diye düşünüyorum.taşınabilirlik ve pil süresi cezbetti beni.

• hdmi cıkışı
    altec lansing hoparlör yeni cihazın artıları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Hakkaten ya daha yeni 1000h aldım olcak iş mi

Bu yeni model çıkar, sen tam almaya gidersin, bir yenisini koyarlar... Bu piyasa böyle devam eder gider...
  • Mini Macbook çıksın artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdem

Bu devirde ihtiyacın olanı o an alıp bir daha o konu ile ilgli şeylere bakmayacaksın, yoksa ömrümüz bunları finanse etmekle geçer..

aynen katılıyorum neredeyse aldıgım her üründe sonradan arastırdıgım için kendimi kazıklanmıs gibi hissediyorum baya kötü oluyor g1s aldım fiyatı düştü p535 aldım galiba düşmüştür fiyatı çünkü bitek ona tekrar bakmadım eee701 aldım sonra 900 çıktı onu satıp 900 aldım 1000H çıktı şimdi onu satıp 1000H almayı düşünüyorum , bide öğrenciyim buna bütce dayanmıyor valla alcaksın sonra bırakacaksın arastırmayı..

• quote:

Orjinalden alıntı: yc#1

Atom işlemcili bir bilgisayara 320 GB sabit disk koymanın mantığı nedir ?

Aldıktan sonra o kadar beğeniyor ve seviyorsun ki, başka PC'lerin yüzüne bile bakmamaya başlıyorsun ve böylece HDD yetmiyor... Ben de en kısa zamanda 320 GB yapacağım; başka çare yok...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.