Emre Belözoğlu`nun Resmi Sitesi Hizmete Girdi
23 Cevap2299 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ağustos 2008; 10:43:49 

Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu`nun resmi web sitesi http://www.emrebelozoglu5.com hizmete girdi tüm taraftarlarımıza duyurulur..

Emre Belözoğlu sitesinde şu yazıyı taraftarlarımızla paylaştı;

Kısa bir süre önce yeni bir hayat başladı benim için. Kariyerime çok büyük bir camiada devam etmenin önemini çok iyi biliyorum. Fenerbahçe Camiasına şampiyonluklar yaşatarak, en iyi hizmeti vermek istiyorum.

Kadrodaki birçok arkadaşım ile daha önceden de Milli takım ve özel sohbetlerden tanışıklığım olduğu için uyum sorunu yaşamadım. Herkes çok profesyonel. Samandıra personeli de bir o kadar sıcakkanlı karşıladılar beni. Bu nedenle buraya gelmekle doğru kararı verdiğime inanıyorum.

Yeni sezonda benden beklenenlere en iyi şekilde cevap verebilmek için, kendimi fiziki olarak ve moral açısından çok iyi hazırlamaya çalışıyorum. İlk defa MTK Budapeşte maçında Fenerbahçe taraftarı ile buluştuğumda, sahaya adımımı attığım anda hissettiğim duyguları tarif etmem mümkün değil. Bana güvenenleri, başta Başkanım olmak üzere mahçup etmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fenerbahçe taraftarının kısa sürede sevgisini ve saygısını kazanacağımdan kuşku duymuyorum.

Önümüzde 3 uzun yol var. Türkiye Kupası, Turkcell Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi. Üç uzun yolda, kaliteli kadromuzla isteğimizi, göze hoş gelen futbolumuzu ve savaşçı ruhumuzu sahaya yansıttığımız sürece, hedeflerimize ulaşmamız için önümüzde bir engel göremiyorum. Geçen sene ulaşılan ve Avrupa futbolunda önemli basamaklar sıçratan Şampiyonlar Ligi`nde Çeyrek Final oynama başarısını bir kademe daha arttırmanın, hatta sonuna kadar götürmenin takım olarak ana hedefimiz olduğuna inanıyorum.

Yeni sezona büyük hedeflerle ve yeni bir site ile giriyorum. Bu site aracılığı ile kişisel haberlerim ve kulubümle ilgili güncel haberlere ulaşabileceksiniz.

Gaziantepspor maçı ile lig maratonumuz başlıyor. Zor bir deplasman, ancak gücümüzü sahaya yansıtırak kazanıp, taraftarlarımıza güzel bir galibiyet armağan etmek istiyoruz.

Kısa süre sonra yeniden görüşmek üzere.

Emre Belözoğlu

1883 Mesaj
21 Ağustos 2008; 11:03:10 

Tasarım çok güzel olmuş.

Grip™

2445 Mesaj
21 Ağustos 2008; 11:15:29 

offfff hemen üye olmak lazım

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.

338 Mesaj
21 Ağustos 2008; 12:16:14 

Sitenin üst tarafına oynadığı takımlardan ufak resimlerini koymuş. 4 tanesinden 3 ü var, bilin bakalım hangisi yok.

2926 Mesaj
21 Ağustos 2008; 12:20:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Niralda

Sitenin üst tarafına oynadığı takımlardan ufak resimlerini koymuş. 4 tanesinden 3 ü var, bilin bakalım hangisi yok.

insan fbin formalı resmini koyar gitmiş atreman resmii koymuş

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

614 Mesaj
21 Ağustos 2008; 12:20:40 

quote:

Yalakaliktan baska birsey degil... Intere gidebildiyse galatasarayda gosterdigi basarili oyunun sonrasinda gitti.

6204 Mesaj
21 Ağustos 2008; 13:15:27 

quote:

Benimde dikkatimi o çekti ama koyması lazımdı. Sonuçta en başarılı futbolunu orada sergilemişti ve orada ünlü oldu. Yinede koymadığına sevindim

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
2) DEKANT PARFÜMLER VE NİŞ SAMPLE'LAR
3) YGS-LYS KİTAPLARI

3958 Mesaj
21 Ağustos 2008; 14:06:07 

Birileri hackler yakında

10' Skoda Fabia II 1.2 Şeker Beyazı

Apple iPhone 5 16GB

5032 Mesaj
21 Ağustos 2008; 14:30:49 

Hey Yavrum Kariyere bak beee

Emre Belözoğlu
Doğum tarihi: 7 Eylül 1980
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1,71
Mevkii: Orta Saha
Kulüp: Fenerbahçe SK
Forma Numarası: 5

Futbola 1992 yılında Zeytinburnuspor'da başladı. 1992-1994 yılları arasında bu takımın altyapısında oynadı. 1994-2001 yılları arasında Galatasaray'da forma giydi. 2001-2005 yılları arasında Inter Milan (78 maç / 5 gol) takımında forma giydi.

2002 Dünya Kupası'nda 3. olan Türk Milli Futbol Takımı kadrosunda yer aldı.

Mart 2004'de, Pele tarafından yaşayan en büyük 125 oyuncu arasında gösterildi.

14 Haziran 2005'de 3.8 milyon Avro transfer ücretiyle Inter Milan'dan Newcastle United'a (58 maç / 5 gol) transfer oldu.

Fenerbahçe SK , 31 Mayıs 2008'de yaptığı açıklamada, Newcastle United'la 2 yıllık sözleşmesi bulunan Emre Belözoğlu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Emre Belözoğlu, 2008 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başvurarak bedelli askerlik yaptı. 23 Temmuz 2008 günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda düzenlenen imza töreninde, Belözoğlu kendisini Fenerbahçe SK'ye bağlayan anlaşmayı imzaladı ve burada giyeceği 5 numaralı formayla tanıtım yaptı.

"Hiç, bildikleri hiçtir, bilmek istedikleri hiç."
Çicek Rüzgarı kaosun içine düşüyor ve Çiçek Tanrısı haykırıyor.
Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.
Katen Kyoukotsu.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.

1120 Mesaj
21 Ağustos 2008; 14:48:20 

O video nasıl bir video öyle Emre mi yapmış onları yoksa göz yanılması mı :D

Uzaklaştırılmış
21 Ağustos 2008; 15:58:01 

quote:

Orjinalden alıntı: HacKarizma

sen bi de şu videoyu seyret: emre vs ribery

1120 Mesaj
21 Ağustos 2008; 16:55:41 

quote:

Orjinalden alıntı: [TR]Killer

quote:

bozuk bu :D

Uzaklaştırılmış
21 Ağustos 2008; 17:09:04 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: [TR]Killer

quote:

bozuk bu :D

Ben tıkladığımda açılıo:S başka izleyemeyen var mı?

530 Mesaj
21 Ağustos 2008; 17:35:51 

Kim ne derse desin yalaka malaka ama.
Fenere gittiğinde üzüldüm.Çok iyi bir oyuncu sakatlanmassa FB ye sınıf atlatır.
GS da çok görmek istediğim futbolcuydu.İnterde kendini çok geliştirdi.Milli takımdaki gibi olgunlaşmış sınıf atlatmış futboluyla ama böyle bir kişiliğini öğrendikden sonra iyikide gelmemiş diyorum.

338 Mesaj
22 Ağustos 2008; 13:37:40 

quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

Hey Yavrum Kariyere bak beee

Emre Belözoğlu
Doğum tarihi: 7 Eylül 1980
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1,71
Mevkii: Orta Saha
Kulüp: Fenerbahçe SK
Forma Numarası: 5

Futbola 1992 yılında Zeytinburnuspor'da başladı. 1992-1994 yılları arasında bu takımın altyapısında oynadı. 1994-2001 yılları arasında Galatasaray'da forma giydi. 2001-2005 yılları arasında Inter Milan (78 maç / 5 gol) takımında forma giydi.

2002 Dünya Kupası'nda 3. olan Türk Milli Futbol Takımı kadrosunda yer aldı.

Mart 2004'de, Pele tarafından yaşayan en büyük 125 oyuncu arasında gösterildi.

14 Haziran 2005'de 3.8 milyon Avro transfer ücretiyle Inter Milan'dan Newcastle United'a (58 maç / 5 gol) transfer oldu.

Fenerbahçe SK , 31 Mayıs 2008'de yaptığı açıklamada, Newcastle United'la 2 yıllık sözleşmesi bulunan Emre Belözoğlu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Emre Belözoğlu, 2008 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başvurarak bedelli askerlik yaptı. 23 Temmuz 2008 günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda düzenlenen imza töreninde, Belözoğlu kendisini Fenerbahçe SK'ye bağlayan anlaşmayı imzaladı ve burada giyeceği 5 numaralı formayla tanıtım yaptı.

Haha şimdi dikkatimi çekti de UEFA Şampiyonluğu yazmaya tenezzül etmemiş arkadaş. Kendini layık görmüyor olmalı, biz de o resimden senin kafanı çıkarmayı biliriz.

Ali Sami Yen'de göreceği tepkiden sonra çıkıp ben profesyonelim ıvırım zıvırım demesin, çünkü yaptığı sadece yalakalık.

not: Değmez diyorum bu adam için bu kadar uğraşmaya kafa yormaya ama o kadar sinir ediyor ki insanı yazmak zorunda kalıyorum. Nefret ettiğim ender 3-5 futbolcudan biri olmayı başardı, hatta ilk sırada.

2445 Mesaj
22 Ağustos 2008; 13:43:10 

quote:

Orjinalden alıntı: LeFransız

quote:

Yalakaliktan baska birsey degil... Intere gidebildiyse galatasarayda gosterdigi basarili oyunun sonrasinda gitti.

gerçekten tebrikler.bir fenerli olarak buu söyleyebilmene sevindim.ama emrede 2 gram karakter yok o yüzden yarın bigün gsyi aşşağılayıcı resimler,gsye 5 atarız gibi şeyler koyarsa şaşırmam.yani gsli resmini koymaması aslında emreden beklenen bişey.

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.

1442 Mesaj
22 Ağustos 2008; 18:27:14 

Demekki Gs li yoneticeler ile arasinda ne kadar kotu bir diyalog gecmis ki, ben artik gs nin formasini bile gormek istemiyorum demis. Sitesine bile koymamis. Belli ki unutmak istiyor o gunleri.

1124 Mesaj
22 Ağustos 2008; 18:51:48 

Bi insan bu kadar karaktersiz olur. Başarıların en büyüğünü yaşadığı takımı zihninden silmiş. Yazık...

Diziler: Spartacus ,The Office ,True Blood ,How I Met Your Mother ,Big Bang Theory ,Friends ,Community,
Anime: Death Note ,Shaman King ,Naruto ,Naruto Shippuuden ,Bleach ,One Piece,Another ,Fairy Tail , Shingeki No Kyojin
Oyunlar: Dragon Age Origins ,Skyrim ,Oblivion ,Warcraft ,Second Life ,FIFA 13 ,Witcher 1-2, Fable
Takım: Galatasaray

1442 Mesaj
22 Ağustos 2008; 18:54:43 

quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

Bi insan bu kadar karaktersiz olur. Başarıların en büyüğünü yaşadığı takımı zihninden silmiş. Yazık...

Tekrar yaziyorum, buna bir sebep var. Mutlaka ki var. Mutlaka aralarinda bir diyalog gecti Gs li yoneticilerle.

93 Mesaj
22 Ağustos 2008; 18:59:34 

ben boyle kişiliksiz futbolcu görmedim hayatımda. adamın gözünü para ve yalakalık bürümüş...kariyerine gs ile yasadigi basarilari yazma geregi bile duymamıs yalaka herif:Dama harbiden degmezmissin be emre yazıklar olsun.gercek yuzunu gorme imkanımız oldu işte bi vesileyle!!!

Felipe MELO

Uzaklaştırılmış
22 Ağustos 2008; 19:01:06 

quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

quote:

quote:

gerçekten tebrikler.bir fenerli olarak buu söyleyebilmene sevindim.ama emrede 2 gram karakter yok o yüzden yarın bigün gsyi aşşağılayıcı resimler,gsye 5 atarız gibi şeyler koyarsa şaşırmam.yani gsli resmini koymaması aslında emreden beklenen bişey.

böyle konuşan adamları destekliyorsunda bütün takımlarda salto atan fenerbahçeli sergeni avatar yapıyorsun bu durumu anlayamadım

2445 Mesaj
22 Ağustos 2008; 22:54:08 

quote:

Orjinalden alıntı: LAVMAN

quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

quote:

quote:

böyle konuşan adamları destekliyorsunda bütün takımlarda salto atan fenerbahçeli sergeni avatar yapıyorsun bu durumu anlayamadım

sen ne dediğinin farkındamısın?? sergen bi gün olsun ben ölene kadar fenerliyim,gs asıl benim çocukluğumun takımı vb. şeyler dedimi?beşiktaşlılığını zerre kadar inkar etmedi.hatta neden en çok beşiktaşta başarılı oldu çünkü sergen para için oynamıyo sadece adam resmen şunu dedi gitmem avrupaya gerek yok.hatta istanbulspora gittiğinde beşiktaşa karşı penaltıyı bilerek atmadı.sergenin ne suçu var adam beşiktaştan kovuldu zaten naapsın beşiktaş geri alana kadar futbola aramı versin.ayrıca niye avatar yapmiym sen fenerde ömrü hayatında sergen yeteneğinde bi oyuncu geldiğini gördünmü?
işin üzüldüğüm yanı 0 bilgiyle gelip burda kendini komik duruma düşürmen.sergenle emrenin gidişini bile kıyaslıyosun yazıklar olsun.

Uzaklaştırılmış
22 Ağustos 2008; 23:07:36 

sergen fenere gelince "ben zaten doğuştan fenerliyim" demedimi?
emrenin yaptığından ne kadar farklı dergenin yaptıkları

477 Mesaj
23 Ağustos 2008; 0:02:01 

quote:

Orjinalden alıntı: LAVMAN

sergen fenere gelince "ben zaten doğuştan fenerliyim" demedimi?
emrenin yaptığından ne kadar farklı dergenin yaptıkları

dergen mi

eminim sergen bunu duysa ismini hemen değiştirir

ŞİKE VARSA EMEK YOKTUR
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » Taraftara Özel Forumlar » Fenerbahçe » Emre Belözoğlu`nun Resmi Sitesi Hizmete Girdi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141