Şimdi Ara

Emre Belözoğlu`nun Resmi Sitesi Hizmete Girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu`nun resmi web sitesihttp://www.emrebelozoglu5.com hizmete girdi tüm taraftarlarımıza duyurulur..

Emre Belözoğlu sitesinde şu yazıyı taraftarlarımızla paylaştı;

Kısa bir süre önce yeni bir hayat başladı benim için. Kariyerime çok büyük bir camiada devam etmenin önemini çok iyi biliyorum. Fenerbahçe Camiasına şampiyonluklar yaşatarak, en iyi hizmeti vermek istiyorum.

Kadrodaki birçok arkadaşım ile daha önceden de Milli takım ve özel sohbetlerden tanışıklığım olduğu için uyum sorunu yaşamadım. Herkes çok profesyonel. Samandıra personeli de bir o kadar sıcakkanlı karşıladılar beni. Bu nedenle buraya gelmekle doğru kararı verdiğime inanıyorum.

Yeni sezonda benden beklenenlere en iyi şekilde cevap verebilmek için, kendimi fiziki olarak ve moral açısından çok iyi hazırlamaya çalışıyorum. İlk defa MTK Budapeşte maçında Fenerbahçe taraftarı ile buluştuğumda, sahaya adımımı attığım anda hissettiğim duyguları tarif etmem mümkün değil. Bana güvenenleri, başta Başkanım olmak üzere mahçup etmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fenerbahçe taraftarının kısa sürede sevgisini ve saygısını kazanacağımdan kuşku duymuyorum.

Önümüzde 3 uzun yol var. Türkiye Kupası, Turkcell Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi. Üç uzun yolda, kaliteli kadromuzla isteğimizi, göze hoş gelen futbolumuzu ve savaşçı ruhumuzu sahaya yansıttığımız sürece, hedeflerimize ulaşmamız için önümüzde bir engel göremiyorum. Geçen sene ulaşılan ve Avrupa futbolunda önemli basamaklar sıçratan Şampiyonlar Ligi`nde Çeyrek Final oynama başarısını bir kademe daha arttırmanın, hatta sonuna kadar götürmenin takım olarak ana hedefimiz olduğuna inanıyorum.

Yeni sezona büyük hedeflerle ve yeni bir site ile giriyorum. Bu site aracılığı ile kişisel haberlerim ve kulubümle ilgili güncel haberlere ulaşabileceksiniz.

Gaziantepspor maçı ile lig maratonumuz başlıyor. Zor bir deplasman, ancak gücümüzü sahaya yansıtırak kazanıp, taraftarlarımıza güzel bir galibiyet armağan etmek istiyoruz.

Kısa süre sonra yeniden görüşmek üzere.

Emre Belözoğlu

• Tasarım çok güzel olmuş.
  • offfff hemen üye olmak lazım
  • Sitenin üst tarafına oynadığı takımlardan ufak resimlerini koymuş. 4 tanesinden 3 ü var, bilin bakalım hangisi yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Niralda

Sitenin üst tarafına oynadığı takımlardan ufak resimlerini koymuş. 4 tanesinden 3 ü var, bilin bakalım hangisi yok.

insan fbin formalı resmini koyar gitmiş atreman resmii koymuş
  • quote:

Sitenin üst tarafına oynadığı takımlardan ufak resimlerini koymuş. 4 tanesinden 3 ü var, bilin bakalım hangisi yok.

Yalakaliktan baska birsey degil... Intere gidebildiyse galatasarayda gosterdigi basarili oyunun sonrasinda gitti.
  • quote:

Benimde dikkatimi o çekti ama koyması lazımdı. Sonuçta en başarılı futbolunu orada sergilemişti ve orada ünlü oldu. Yinede koymadığına sevindim
  • Birileri hackler yakında
  • Hey Yavrum Kariyere bak beee

Emre Belözoğlu
    Doğum tarihi: 7 Eylül 1980
    Doğum yeri: İstanbul
    Boyu: 1,71
    Mevkii: Orta Saha
    Kulüp: Fenerbahçe SK
    Forma Numarası: 5

Futbola 1992 yılında Zeytinburnuspor'da başladı. 1992-1994 yılları arasında bu takımın altyapısında oynadı. 1994-2001 yılları arasında Galatasaray'da forma giydi. 2001-2005 yılları arasında Inter Milan (78 maç / 5 gol) takımında forma giydi.

2002 Dünya Kupası'nda 3. olan Türk Milli Futbol Takımı kadrosunda yer aldı.

Mart 2004'de, Pele tarafından yaşayan en büyük 125 oyuncu arasında gösterildi.

14 Haziran 2005'de 3.8 milyon Avro transfer ücretiyle Inter Milan'dan Newcastle United'a (58 maç / 5 gol) transfer oldu.

Fenerbahçe SK , 31 Mayıs 2008'de yaptığı açıklamada, Newcastle United'la 2 yıllık sözleşmesi bulunan Emre Belözoğlu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Emre Belözoğlu, 2008 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başvurarak bedelli askerlik yaptı. 23 Temmuz 2008 günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda düzenlenen imza töreninde, Belözoğlu kendisini Fenerbahçe SK'ye bağlayan anlaşmayı imzaladı ve burada giyeceği 5 numaralı formayla tanıtım yaptı.

• O video nasıl bir video öyle Emre mi yapmış onları yoksa göz yanılması mı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: HacKarizma

O video nasıl bir video öyle Emre mi yapmış onları yoksa göz yanılması mı :D

sen bi de şu videoyu seyret: emre vs ribery
  • quote:

Orjinalden alıntı: [TR]Killer

quote:

bozuk bu :D
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: [TR]Killer

quote:

bozuk bu :D

Ben tıkladığımda açılıo:S başka izleyemeyen var mı?

• Kim ne derse desin yalaka malaka ama.
    Fenere gittiğinde üzüldüm.Çok iyi bir oyuncu sakatlanmassa FB ye sınıf atlatır.
    GS da çok görmek istediğim futbolcuydu.İnterde kendini çok geliştirdi.Milli takımdaki gibi olgunlaşmış sınıf atlatmış futboluyla ama böyle bir kişiliğini öğrendikden sonra iyikide gelmemiş diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

Hey Yavrum Kariyere bak beee

Emre Belözoğlu
    Doğum tarihi: 7 Eylül 1980
    Doğum yeri: İstanbul
    Boyu: 1,71
    Mevkii: Orta Saha
    Kulüp: Fenerbahçe SK
    Forma Numarası: 5

Futbola 1992 yılında Zeytinburnuspor'da başladı. 1992-1994 yılları arasında bu takımın altyapısında oynadı. 1994-2001 yılları arasında Galatasaray'da forma giydi. 2001-2005 yılları arasında Inter Milan (78 maç / 5 gol) takımında forma giydi.

2002 Dünya Kupası'nda 3. olan Türk Milli Futbol Takımı kadrosunda yer aldı.

Mart 2004'de, Pele tarafından yaşayan en büyük 125 oyuncu arasında gösterildi.

14 Haziran 2005'de 3.8 milyon Avro transfer ücretiyle Inter Milan'dan Newcastle United'a (58 maç / 5 gol) transfer oldu.

Fenerbahçe SK , 31 Mayıs 2008'de yaptığı açıklamada, Newcastle United'la 2 yıllık sözleşmesi bulunan Emre Belözoğlu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Emre Belözoğlu, 2008 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başvurarak bedelli askerlik yaptı. 23 Temmuz 2008 günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda düzenlenen imza töreninde, Belözoğlu kendisini Fenerbahçe SK'ye bağlayan anlaşmayı imzaladı ve burada giyeceği 5 numaralı formayla tanıtım yaptı.

Haha şimdi dikkatimi çekti de UEFA Şampiyonluğu yazmaya tenezzül etmemiş arkadaş. Kendini layık görmüyor olmalı, biz de o resimden senin kafanı çıkarmayı biliriz.

Ali Sami Yen'de göreceği tepkiden sonra çıkıp ben profesyonelim ıvırım zıvırım demesin, çünkü yaptığı sadece yalakalık.

not: Değmez diyorum bu adam için bu kadar uğraşmaya kafa yormaya ama o kadar sinir ediyor ki insanı yazmak zorunda kalıyorum. Nefret ettiğim ender 3-5 futbolcudan biri olmayı başardı, hatta ilk sırada.

• quote:

Orjinalden alıntı: LeFransız

quote:

Yalakaliktan baska birsey degil... Intere gidebildiyse galatasarayda gosterdigi basarili oyunun sonrasinda gitti.

gerçekten tebrikler.bir fenerli olarak buu söyleyebilmene sevindim.ama emrede 2 gram karakter yok o yüzden yarın bigün gsyi aşşağılayıcı resimler,gsye 5 atarız gibi şeyler koyarsa şaşırmam.yani gsli resmini koymaması aslında emreden beklenen bişey.

• Demekki Gs li yoneticeler ile arasinda ne kadar kotu bir diyalog gecmis ki, ben artik gs nin formasini bile gormek istemiyorum demis. Sitesine bile koymamis. Belli ki unutmak istiyor o gunleri.
  • Bi insan bu kadar karaktersiz olur. Başarıların en büyüğünü yaşadığı takımı zihninden silmiş. Yazık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

Bi insan bu kadar karaktersiz olur. Başarıların en büyüğünü yaşadığı takımı zihninden silmiş. Yazık...

Tekrar yaziyorum, buna bir sebep var. Mutlaka ki var. Mutlaka aralarinda bir diyalog gecti Gs li yoneticilerle.
  • ben boyle kişiliksiz futbolcu görmedim hayatımda. adamın gözünü para ve yalakalık bürümüş...kariyerine gs ile yasadigi basarilari yazma geregi bile duymamıs yalaka herif:Dama harbiden degmezmissin be emre yazıklar olsun.gercek yuzunu gorme imkanımız oldu işte bi vesileyle!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.