- x
Fen bilimleri merkezi(dersanesi)
34 Cevap20035 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

662 Mesaj
20 Ağustos 2008; 21:34:04 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Giden ya da eğitimi hakkında birşeyler bilen var mı?Oraya yazılmayı düşünüyorum,fakat fiyat biraz tuzlu.3600 ytl..Oldukça yüksek ve başlarsam vereceğimiz paranın değmesini istiyoruz.Gerek hocaları,gerek eğitimi,gerekse görüşlerini öğrencilerine yansıtıp yansıtmamaları konusunda bilginiz varsa;paylaştığınızda memnun kalacağım.

2300 Mesaj
20 Ağustos 2008; 21:35:26 

Bizim okulda (Kadıköy Anadolu Lisesi) çoğu arkadaşım FBM'ye gidiyor.İyi bir dershanedir.

2677 Mesaj
20 Ağustos 2008; 21:38:29 

Ben ÖSS şubesine gidiyorum Beşiktaş'da öğretmenler çok iyi. Dersler iyi geçiyor. Ama çok geç kayıt oluyorsun. Ben 2.500 liraya olmuştum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3735 Mesaj
20 Ağustos 2008; 22:35:09 

Fen Bilimlerinde 2. senesini okuyan ve şuan Lise 4. sınıf sayısal öğrencisi olan arkadaşım Shadow_Catcher ın yorumu:

"Fen Bilimleri Merkezi piyasadaki en Atatürkçü dershanedir.Öğretmenleri ve eğitimi çok iyidir.Özellikle öğretmen kadrosu bu dershanenin en büyük tercih edilir yanıdır.Soru bankalarındaki sorular biraz ortalamanın üzerinde zorluk derecesine sahiptir fakat bu iyi.Çünkü dershanede 250 puan yapan bir öğrenci 2008 ÖSS'de 255 puan yapmış.Fen Bilimleri Merkezi Maltepe Şubesi'nin ÖSS 2008'deki başarısı %95.Yani dershanenin %95'i üniversiteye girmiş.Askeri Liseler Sınavı'nda ilk 100'de 360 derece var.Bunlar diğer dershanelerin parayla satın aldıp reklamını yaptığı insnalar değil."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 20 Ağustos 2008; 22:33:20 >

Didier Yves Drogba Tébily

662 Mesaj
20 Ağustos 2008; 23:38:03 

Up!

Çok teşekkür ederim sizlere.Yorumların devamınıda bekliyorum,aileme de okutacağım.

Edit:Kadıköy şubesine gideceğim gidersem.Bilginiz varsa paylaşın lütfen.=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hnyrkl -- 20 Ağustos 2008; 23:42:11 >

10 Mesaj
20 Ağustos 2008; 23:56:54 

soruları çok kazıktır moral bozar ama össde fbm sınavlarında aldığın puanın ortalama 20 30 hatta 40 puan bile üstünü alabilirsin ( istatistikleri göstermişlerdi bize ). össden önceki son sınavda 200 ham puan almıştım össde ise 238 ham aldım farkı düşün yani. bu arada izmir fbmden bahsediyorum

662 Mesaj
21 Ağustos 2008; 0:31:47 

up=((

2734 Mesaj
21 Ağustos 2008; 0:41:48 

bakırköyde ki şubesini bilen var mı?

544 Mesaj
21 Ağustos 2008; 1:05:11 

fen bilimleri özel leri nasıl acaba bilen varmı? fiyatı ne kadardır?

346 Mesaj
21 Ağustos 2008; 15:18:58 

quote:

Orjinalden alıntı: captain_turkiye

Geçen sene ordaydım tavsiye ederim.

662 Mesaj
21 Ağustos 2008; 18:54:04 

up

547 Mesaj
22 Ağustos 2008; 0:25:31 

quote:

Orjinalden alıntı: captain_turkiye

2 senedir oradaydım on numara dersanedir

bu arada fbm nin tüm şubeleri için söylüyorm ; piyasadaki en kaliteli dersanedir emin olun..

4502 Mesaj
22 Ağustos 2008; 0:56:52 

İzmir FBM'ye gittim, ve inanın bana şimdiye kadar gittiğim en güzel dersane orası. Eğitim anlayışıçok hoşuma gitti, hocaların kalitesi de bir ayrı konu. İzmir'dekiler bilir bizim Shahram hocayı, onun sayesinde geometri yapabildim ÖSS'de

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

3449 Mesaj
22 Ağustos 2008; 8:56:22 

deneme sınavlarında olimpiyat sorusu soran dershane, amaçları zor sorarak öğrencinin açıklarını görüp daha çok çalışmasını sağlamakmış,

662 Mesaj
22 Ağustos 2008; 11:28:56 

up. .

güncel..

5313 Mesaj
22 Ağustos 2008; 11:40:12 

en iyi iki sınıfa girdin girdin, giremedin yüzüne bakmazlar.reklam için oynuyorlar.diğer tercihlere bak bence.

662 Mesaj
22 Ağustos 2008; 20:17:37 

Sınıflara sbs puanına göre yerleştiriyorlarmış ve ben 463 puan aldım.Zannedersem iyi bir sınıfa girebilirim öyle değil mi?

UP

544 Mesaj
23 Ağustos 2008; 1:47:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Leite

fen bilimleri özel leri nasıl acaba bilen varmı? fiyatı ne kadardır?

bilgisi olan yokmu ?

547 Mesaj
23 Ağustos 2008; 1:53:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Leite

bilgisi olan yokmu ?

10-15 bin ytl gibi bişidi sanırm.. ama kesin deil daha yüksek de olabilir daha düşük de

4502 Mesaj
23 Ağustos 2008; 2:33:28 

İzmir Özel 11.000 YTL gibi bir şeydi geçtiğimiz öğretim yılında.

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

102 Mesaj
23 Ağustos 2008; 12:29:56 

ne 11.000 ytl mi yuh o paraya özelde okur insanlar yaa fakat ne farkı var nasul eğitim veriyor sonuçta kazanma öğrencinin elinde değilmi.heralde kazanma garantisi veriyorlar sanırım.

10044 Mesaj
23 Ağustos 2008; 13:07:28 

Geçen sene Uğur Dershanesi ile Final Dergisi Dershanesi 4500 Ytl idi...Bu sene 5000i görmüşlerdir...

Ama ikisinide FBM'e değişmem...Bence Uğur yada FDD düşün

547 Mesaj
23 Ağustos 2008; 13:15:20 

uğur mu ???? uğur istediği fiyatı kesinlikle haketmiyo bu kadar sorumsuz bi dersane görmedim.. töder sınavına uğurda girmiştim.. ne kütüphanesinde ders çalışılıyodu ne kantininde oturuluyodu... hiç disiplin yok o dersanede

boşuna fbm dememiş = eğitim, ciddi kurumların işidir.. die gerçekten de hak ediyo bu sözü

10044 Mesaj
23 Ağustos 2008; 16:03:49 

quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

uğur mu ???? uğur istediği fiyatı kesinlikle haketmiyo bu kadar sorumsuz bi dersane görmedim.. töder sınavına uğurda girmiştim.. ne kütüphanesinde ders çalışılıyodu ne kantininde oturuluyodu... hiç disiplin yok o dersanede

boşuna fbm dememiş = eğitim, ciddi kurumların işidir.. die gerçekten de hak ediyo bu sözü

2 sene gittim Uğur'a...Yine gitmek zorunda kalsam yine ilk tercih edeceğim dershane Uğur olur...(Sonra Final,Fem,FBM)

Hocalarım çok ilgiliydi...Yemeğe giderken bile hocam sorum var diyince direk yanıma gelir sorularımı hallederdik...Yayınlarda hiç sıkıntı çekmezdim..Rehberlik hocam Kitaplığın anahtarını verir hangisinden almak istiyorsan al dediğini hatırlıyorum...Denemeleri olsun,etütleri olsun son derece başarılıydı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 23 Ağustos 2008; 16:04:21 >

3449 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:11:10 

quote:

Orjinalden alıntı: efendi_24

ne 11.000 ytl mi yuh o paraya özelde okur insanlar yaa fakat ne farkı var nasul eğitim veriyor sonuçta kazanma öğrencinin elinde değilmi.heralde kazanma garantisi veriyorlar sanırım.

çok farkı var, keşke dershanemin özel şubesine gitseymişim diyorum,

547 Mesaj
23 Ağustos 2008; 17:27:13 

quote:

Orjinalden alıntı: Shady

2 sene gittim Uğur'a...Yine gitmek zorunda kalsam yine ilk tercih edeceğim dershane Uğur olur...(Sonra Final,Fem,FBM)

Hocalarım çok ilgiliydi...Yemeğe giderken bile hocam sorum var diyince direk yanıma gelir sorularımı hallederdik...Yayınlarda hiç sıkıntı çekmezdim..Rehberlik hocam Kitaplığın anahtarını verir hangisinden almak istiyorsan al dediğini hatırlıyorum...Denemeleri olsun,etütleri olsun son derece başarılıydı...

iyi de ben oranın eğitimi ile ilgili bişi demedim ki.. ben sadece disiplin yok dedim..senin gibi öğrenciler tabi vardır ama çoğunluğu başıboş kişiler olduğu için dolaylı olarak bu dier öğrencileri de etkiliyo.. kütüphanesinde at yarışı kuponu doldurulan dersaneden ne beklersin orası da ayrı bi konu...

662 Mesaj
27 Ağustos 2008; 19:47:36 

Güncel=)

547 Mesaj
27 Ağustos 2008; 21:28:30 

quote:

Orjinalden alıntı: hnyrkl

Güncel=)

sen de napmaya çalışıyosun anlamadım cvp ını almadın mı kaç haftadır boş işlerle uğraştırma bizi.. ortalığı karıştırarak makara mı yapmaya çalışıyosn kendi çapında anlamadım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi todorov_44 -- 27 Ağustos 2008; 21:27:58 >

544 Mesaj
3 Eylül 2008; 1:15:28 

fbm ye kayıt yaptıran varmı?

Guest
3 Eylül 2008; 19:31:59 

fnm nin eskişehir şubesi 1 sene oldu acılalı ? bu şubesi nasıl?

3 Mesaj
13 Ocak 2010; 21:04:09 

Bende bu sene Haftaiçinde FBM İzmir'de okuyorum Geçen Sene Uğur'a gitmiştim ama FBM daha iyi Sistem olarak daha iyi çalışıyorlar Gerçekten Disiplinli Bir Dershane Geç kalınca bile 10 dk aşağıda bekletiyorlar bu İzmir Şubesinde okuyan arkadaşlar Acaba Mat 1 öğretmeni Ela Hocayı Tanıyan var mı Aranızda?

3018 Mesaj
15 Ocak 2010; 15:56:17 

soru kalitesi ve öğrenci profili ile uğur fbm'nin yanından geçemez derim

CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 8 GB 1600 mhz/ ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C. /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad+Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/

2 Mesaj
23 Ocak 2010; 18:34:27 

uyupupuppupupupu

O Ramazan ayı ki, insanları irşad için, hak ile batılı ayıracak olan, hidayet rehberi ve deliller halinde bulunan Kur'ân onda indirildi. Onun için sizden her kim bu aya şahit olursa onda oruç tutsun. Kim de hasta, yahut yolculukta ise tutamadığı günler sayısınca diğer günlerde kaza etsin. Allah size kolaylık diler zorluk dilemez. Sayıyı tamamlamanızı, size doğru yolu gösterdiğinden dolayı Allah'ı tekbir etmenizi ister. Umulur ki şükredersiniz.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 2 sa. 20 dk. kadarı kaldı.
23 Ocak 2010; 18:46:10 

FBM iyi bir dershanedir. Oraya giden 1-2 arkadaşım var.

Sorularının kalitesini zaten yayınlarını alan, çözen varsa görmüştür. Orijinal, güzel sorular var. Soru bankaları da, dergileri de, konu anlatımlı kitapları da gayet güzel. Deneme sınavları zor biraz; ama kaliteli. Arkadaşlarımdan duyduğuma göre öğretmenleri de iyiymiş.

Uğur Dershanesi de dershane olarak, hizmet olarak, yayın olanağı olarak iyi. Ama yayınlarını pek beğenmiyorum. Deneme sınavları acayip. Sayısal soruları hazırlayanlar sorudaki sayıları pek denetlemiyor galiba.

1746 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:42:38 

Nereyi seçmiş acaba?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.984