Şimdi Ara

Fen bilimleri merkezi(dersanesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
22.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giden ya da eğitimi hakkında birşeyler bilen var mı?Oraya yazılmayı düşünüyorum,fakat fiyat biraz tuzlu.3600 ytl..Oldukça yüksek ve başlarsam vereceğimiz paranın değmesini istiyoruz.Gerek hocaları,gerek eğitimi,gerekse görüşlerini öğrencilerine yansıtıp yansıtmamaları konusunda bilginiz varsa;paylaştığınızda memnun kalacağım.

• Bizim okulda (Kadıköy Anadolu Lisesi) çoğu arkadaşım FBM'ye gidiyor.İyi bir dershanedir.
  • Ben ÖSS şubesine gidiyorum Beşiktaş'da öğretmenler çok iyi. Dersler iyi geçiyor. Ama çok geç kayıt oluyorsun. Ben 2.500 liraya olmuştum
  • Fen Bilimlerinde 2. senesini okuyan ve şuan Lise 4. sınıf sayısal öğrencisi olan arkadaşım Shadow_Catcher ın yorumu:

"Fen Bilimleri Merkezi piyasadaki en Atatürkçü dershanedir.Öğretmenleri ve eğitimi çok iyidir.Özellikle öğretmen kadrosu bu dershanenin en büyük tercih edilir yanıdır.Soru bankalarındaki sorular biraz ortalamanın üzerinde zorluk derecesine sahiptir fakat bu iyi.Çünkü dershanede 250 puan yapan bir öğrenci 2008 ÖSS'de 255 puan yapmış.Fen Bilimleri Merkezi Maltepe Şubesi'nin ÖSS 2008'deki başarısı %95.Yani dershanenin %95'i üniversiteye girmiş.Askeri Liseler Sınavı'nda ilk 100'de 360 derece var.Bunlar diğer dershanelerin parayla satın aldıp reklamını yaptığı insnalar değil."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 20 Ağustos 2008; 22:33:20 >
  • Up!

Çok teşekkür ederim sizlere.Yorumların devamınıda bekliyorum,aileme de okutacağım.

Edit:Kadıköy şubesine gideceğim gidersem.Bilginiz varsa paylaşın lütfen.=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hnyrkl -- 20 Ağustos 2008; 23:42:11 >
  • soruları çok kazıktır moral bozar ama össde fbm sınavlarında aldığın puanın ortalama 20 30 hatta 40 puan bile üstünü alabilirsin ( istatistikleri göstermişlerdi bize ). össden önceki son sınavda 200 ham puan almıştım össde ise 238 ham aldım farkı düşün yani. bu arada izmir fbmden bahsediyorum
  • up=((
  • bakırköyde ki şubesini bilen var mı?
  • fen bilimleri özel leri nasıl acaba bilen varmı? fiyatı ne kadardır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_turkiye

bakırköyde ki şubesini bilen var mı?

Geçen sene ordaydım tavsiye ederim.
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_turkiye

bakırköyde ki şubesini bilen var mı?

2 senedir oradaydım on numara dersanedir

bu arada fbm nin tüm şubeleri için söylüyorm ; piyasadaki en kaliteli dersanedir emin olun..
  • İzmir FBM'ye gittim, ve inanın bana şimdiye kadar gittiğim en güzel dersane orası. Eğitim anlayışıçok hoşuma gitti, hocaların kalitesi de bir ayrı konu. İzmir'dekiler bilir bizim Shahram hocayı, onun sayesinde geometri yapabildim ÖSS'de
  • deneme sınavlarında olimpiyat sorusu soran dershane, amaçları zor sorarak öğrencinin açıklarını görüp daha çok çalışmasını sağlamakmış,
  • up. .

güncel..
  • en iyi iki sınıfa girdin girdin, giremedin yüzüne bakmazlar.reklam için oynuyorlar.diğer tercihlere bak bence.
  • Sınıflara sbs puanına göre yerleştiriyorlarmış ve ben 463 puan aldım.Zannedersem iyi bir sınıfa girebilirim öyle değil mi?

UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leite

fen bilimleri özel leri nasıl acaba bilen varmı? fiyatı ne kadardır?

bilgisi olan yokmu ?
  • quote:

quote:

fen bilimleri özel leri nasıl acaba bilen varmı? fiyatı ne kadardır?

bilgisi olan yokmu ?

10-15 bin ytl gibi bişidi sanırm.. ama kesin deil daha yüksek de olabilir daha düşük de
  • İzmir Özel 11.000 YTL gibi bir şeydi geçtiğimiz öğretim yılında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.