Şimdi Ara

Bully: Scholarship Edition(Pc için çıktı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
4
Favori
41.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leipzig Games Convention'da Bully'nin logosu ve ardından ''Demnachst fur PC'' mesajı gelmesi Rockstar'ın GTA IV'dan sonra Bully'yide Pc için çıkarmayı istediği düsüncelerini akıllara getirdi cünkü Demnachst fur PC'nin anlamı çok yakında Pc'de demek oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 24 Ekim 2008; 13:56:53 >

• o oyun süperdi ya bence çok isterim onun pc ye çıkmasını
  • süper bir haber bu teşekkürler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Bully ne yaw?

Bully, GTA'ya serbestlik olarak benzeyen bir oyun. Ben oynamadım ama oyun hakkında bilgim var. Oyun boyunca bir okuldasın, burada derslere giriyorsun. Bir yandan da okulun belalı öğrencileri ile uğraşıp sana verilen görevleri yerine getiriyorsun. Oyunda bisiklet gibi araçlar var. Oyun sadece Play Station 2'ye çıkmıştı. Devamı PC'ye de gelirse süper olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarikay93

quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Bully ne yaw?

Bully, GTA'ya serbestlik olarak benzeyen bir oyun. Ben oynamadım ama oyun hakkında bilgim var. Oyun boyunca bir okuldasın, burada derslere giriyorsun. Bir yandan da okulun belalı öğrencileri ile uğraşıp sana verilen görevleri yerine getiriyorsun. Oyunda bisiklet gibi araçlar var. Oyun sadece Play Station 2'ye çıkmıştı. Devamı PC'ye de gelirse süper olur.

Eyw. bilgi için...
  • umarım çıkar bully kral oyundur denemeyen denesin
    gta gibi ama okulda geçenini düşünün, işin başında R* olunca haliyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morsmordre

umarım çıkar bully kral oyundur denemeyen denesin
    gta gibi ama okulda geçenini düşünün, işin başında R* olunca haliyle

Sana Katılıyorum

• Eğer Rockstar Bully'i PC için resmen duyurursa PC'den kaçamayacağını sonunda anlamış demektir. Zaten Rockstar'dan Midnight Club Los Angeles'ı PC'ye çıkarmasını bekliyorum. İnşallah çıkarır.
  • Vee sonunda Bully Ekim'de PC'ye geliyor, Rockstar doğruladı!
    quote:

Following Bully's debut on PlayStation 2 and later arrival on Xbox 360 and Wii, Rockstar has confirmed that the academia-themed open-world game will ship for PC in October.
    http://www.shacknews.com/onearticle.x/54331

Bu haberden sonra diyeceğim şey: Hadi aslanım Rockstar, Midnight Club Los Angeles'ı da PC'ye çıkar!

• quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Vee sonunda Bully Ekim'de PC'ye geliyor, Rockstar doğruladı!
    quote:

Following Bully's debut on PlayStation 2 and later arrival on Xbox 360 and Wii, Rockstar has confirmed that the academia-themed open-world game will ship for PC in October.
    http://www.shacknews.com/onearticle.x/54331

Bu haberden sonra diyeceğim şey: Hadi aslanım Rockstar, Midnight Club Los Angeles'ı da PC'ye çıkar!

çıkar çıkar
    ya sevindim bu habere çok iyi oldu pcye çıkması

peki normal oyundan ne farkı olacak bunun?ne gibi eklentiler olur

• Vay okulun serserileri haa şimdiden sevdim oyunu iyi döveriz haa onları
  • Oyunun konusu güzel.
  • Rockstar akıllandı artk PC ye çıkartıyor oyunları
  • güzel olur çıkarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 21 Ağustos 2008; 23:25:13 >
  • yukardakimi soruma bir cevap lütfen
    nForcer nerdesin
  • BULLY güzel oyun ps 2 de oynamıştım okulda istediğin gibi hareket edebiliyorusn çıkmasını çok isterim
  • gelebilir değil geliyor hemde ekimde

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=14237

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 22 Ağustos 2008; 0:41:54 >
  • Gelmesede olurdu konsol da da beklediği satışı ve kaliteyi yakalıyamamış olan bir oyundur Bully.
  • grafikleri iyi değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: esesli1975

grafikleri iyi değil
    İlk olarak PS2'de çıktı bu oyun, ondan dolayı grafik beklemek doğru olmaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.