Şimdi Ara

Bully: Scholarship Edition(Pc için çıktı) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
4
Favori
41.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler denedim ama gene olmadı elemanı kızlar tuvaletinin önüne getiriyorum sonra yakasından tutup ittiriyorum ama klozete getirince bizim adam bunu kafasını klozete sokuyor anlamadım gitti ilk basta 3 elemanı dövüoz baska dövcek adam yok detaylı anlatrmısınızzz anlamadım vaLLaha
  • hadi rockstar midnight club'u da çıkar pc'ye.
  • beyler tamam çözdüm olayı youtubeden izledim videosunu ben kızlar tuvaletine götürüyormusum mseğersem üst kattaki erkekler tuvaletine götürcekmişim
  • Hadi bakalım başladım bende çekmeye :) Dayanamadım :D
  • oyunu kuran arkadaşlara bişi sorucam beni malzeme alma görevinde bir dükkana girince sürekli atıyor ve boş bir hata verio hiç bişi yazmıyor sizdede öyle bişiler veriyormu yoksa sadece sorun bendemi? sorun bendeyse nasıl çözebilirim ?
  • zevkli bir oyun pişman olmazsınız emin olun.. ben biraz bunu şeye benzettim GTA karakterinin bastırılmış okul hayatı :D
  • bende habire oyundan atıyor adam gibi oynayamadım ki
  • Nereden Save Edildiğini Bulamadım..Bendeki oyundamı Sorun Var Yoksa Save Kymamışlarmı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoTaR -- 26 Ekim 2008; 7:58:42 >
  • Save etmeyi yurt odasından yapıyorsun.
  • Bu oyunu 2. kez bitiricem fakat grafikleri pek gelişmemiş ps 2 de nasıl oynadımsa pcde de öyle değişen bir şey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERSAN

Bu oyunu 2. kez bitiricem fakat grafikleri pek gelişmemiş ps 2 de nasıl oynadımsa pcde de öyle değişen bir şey yok.

Bir kere grafikler aynı olamaz çünkü ps2'ye çıkan sadece bully idi.Bu ise daha gelişmiş olan ve xbox portu olan Scholarship Edition...

PS2 vs Xbox vs Wii grafik karşılaştırmalı videoyu izlersen grafiklerin gitgide gelişmiş olduğunu görürsün.
  • Grafiklerde çok net gelişme var. Yüksek çözünürlük, gölgelendirme, antialiasing, bloom. Bunların hiçbiri PS2'de mevcut değildi. Ama sonuçta PS2'dekiyle hemen hemen aynı oyun.
  • kasabada sürekli oyun patlıyor ya bende
  • yorumlara bakılırsa güzel oyuna benziyor

ama benim pcde oynanırmı bilmiyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: FadeToßlack

quote:

Orjinalden alıntı: SERSAN

Bu oyunu 2. kez bitiricem fakat grafikleri pek gelişmemiş ps 2 de nasıl oynadımsa pcde de öyle değişen bir şey yok.

Bir kere grafikler aynı olamaz çünkü ps2'ye çıkan sadece bully idi.Bu ise daha gelişmiş olan ve xbox portu olan Scholarship Edition...

PS2 vs Xbox vs Wii grafik karşılaştırmalı videoyu izlersen grafiklerin gitgide gelişmiş olduğunu görürsün.

Hmm bana öyle geldi belkide yüksek çözünürlükte oynayamıyorumdur ondandır.

• quote:

Orjinalden alıntı: Silphatos

kasabada sürekli oyun patlıyor ya bende

ya valla bendede atıyor paso sonra shopping görevinde kasabadaki dükkana girince paso atıyor bi patch falan gelmesi gerek düzeltsinler biran önce yoksa oynanmaz oyun böyLe ..

Not:yazım hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir26 -- 26 Ekim 2008; 17:54:30 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masti -- 26 Ekim 2008; 17:53:37 >
  • İngilizce dersinde sıkışanlar için ;

English Class 1: Ell, Elm, Low, Mel, Mew, Mol, Mow, Ole, Owe, Owl, Lowe, Meow, Mewl, Mole, Moll, Well, Mellow.

English Class 2: Fig, Fit, His, Hit, Its, Sit, Figs, Fish, Fist, Fits, Gift, Gist, Hits, Sift, Sigh, This, Fight, Gifts, Shift, Sight, Fights.

English Class 3: Elm, Ism, Lei, Lie, Mil, Elms, Isle, Isms, Leis, Less, Lies, Lime, Mess, Mile, Mils, Miss, Semi, Sims, Slim, Isles, Limes, Miles, Seism, Semis, Slime, Slims, Smile, Slimes, Smiles.

English Class 4: Any, Arc, Can, Car, Cay, Con, Coy, Cry, Nay, Nor, Oar, Ran, Ray, Roc, Yon, Corn, Cory, Cyan, Narc, Racy, Roan, Yarn, Acorn, Corny, Crony, Rayon, Crayon.

English Class 5: Age, Are, Dag, Ear, Egg, Era, Erg, Gad, Gag, Rag, Red, Aged, Dare, Dear, Drag, Dreg, Egad, Gage, Gear, Grad, Rage, Read, Agger, Grade, Raged, Dagger, Ragged.

Kelimeler bunlar,bunları yazarsanız ingilizce sınıfını başarıyla bitiriyorsunuz.

• FadeToßlack

çok saol ya bi türlü geçemiodum o dersi

oyun çok zevkli bu arada
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.