- x
Yurtdışı kargo ücreti?
19 Cevap18152 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6528 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:12:15 

Arkadaşlar ben galler'e bi kargo yollıycamda acaba fiyat olarak ne kadara mal olur. Heralde ingiltere ile aynı olur gibi. Bilgisi olan veya önceden yollayan varmı?

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
2) DEKANT PARFÜMLER VE NİŞ SAMPLE'LAR
3) YGS-LYS KİTAPLARI

2121 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:20:56 

Hangi kargoyla göndericeksen onun sitesine gir. Kargo fiyatı hesaplama bölümlerinde yurtdışıda oluyor. Kargo boyutu kilosunu gideceği yeri falan seçtikten sonra sana fiyat verir.

6528 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:21:40 

Baktım zaten ama sadece ülkeleri söylüyo fiyat bölümü yok

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
3) YGS-LYS KİTAPLARI

2121 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:24:50 

6528 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:27:51 

quote:

Orjinalden alıntı: XR9

http://www.ups.com.tr/yurtdisihesaplama.asp

Ups'te var örneğin..

Ona bakmıştımda küçücük 3 kglık koli için 159 dolar istiyo göndereceğim şeyin ederi 20 ytl zaten
Neyse artık gidip şubesinden öğrenirim bende. Çok sağol uğraştığın ve cvp yazdığın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ok1907 -- 20 Ağustos 2008; 2:26:22 >

3) YGS-LYS KİTAPLARI

2121 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:30:53 

Evet ups pahalıdır ama diğer firmalarında çok ucuz olacağını zannetmiyorum. Ufak bişeyse postayla yolla

6528 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:36:31 

quote:

Orjinalden alıntı: XR9

Evet ups pahalıdır ama diğer firmalarında çok ucuz olacağını zannetmiyorum. Ufak bişeyse postayla yolla

Postayla yollasam evine gidiyo mu yoksa postaya gidip alması mı gerekiyo?

3) YGS-LYS KİTAPLARI

2121 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:38:35 

Gider tabi niye gitmesin? Ama kargodan daha geç bi sürede gider. Tabi postanında hızlı seçenekleri var, fiyata göre...

Bide böyle bi fiyat listesi var ama postamı kargomu anlamadım
http://www.ptt.gov.tr/t...i_koli_tarifesi_ytl.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 20 Ağustos 2008; 2:38:22 >

6528 Mesaj
20 Ağustos 2008; 2:52:43 

Kargo galiba 3 kg bana 5o ytl ye mal olur vay be

3) YGS-LYS KİTAPLARI

0 Mesaj
27 Ağustos 2010; 1:52:14 

ARKADAŞLAR BEN YURTDIŞI FORWARDER OLARAK DOSYA PAKET NUMUNE TAŞIMACILIĞI YAPIYORUM..

BU KONUDA SANA YARDIMIM OLABİLİR

ACTİVE EXPRESS ACTİVE KURUMSAL HİZMETLER İN YURT DIŞI TAŞIMA FAALİYETLERİNİ YAPAR VE FİYATIMIZ ÇOK ÇOK UYGUNDUR..

212 438 42 43 TEN ULAŞABİLİRSİN

HAKKI KAHRAMAN

6528 Mesaj
27 Ağustos 2010; 1:57:19 

Vay be tam 2 sene önce açmışım bu konuyu O zamanlar kız arkadaşım Galler'deydi ve ona ait olan birşey burada kaldığı için yollayacaktım ama ben Türkiye'ye gelince alırım gerek yok yollamana demişti ve beni büyük masraftan kurtarmıştı sağolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ağustos 2010; 2:47:37 

İyide durduk yere niye hortlatıyon bende sandım daha yeni varmış galler'e kargo

6528 Mesaj
27 Ağustos 2010; 16:34:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Nobody5
İyide durduk yere niye hortlatıyon bende sandım daha yeni varmış galler'e kargo

Ben hortlatmadım ya. Yukarıdaki reklamcı arkadaş hortlatmış

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ağustos 2010; 16:39:56 

quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Ben hortlatmadım ya. Yukarıdaki reklamcı arkadaş hortlatmış

Anaa Fail verdik iyimi

6528 Mesaj
27 Ağustos 2010; 16:46:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Nobody5

Anaa Fail verdik iyimi

33 Mesaj
10 Ocak 2011; 10:36:53 

Bu arada kız arkadaşın gelip emanti aldı mı onu merak ettim :-)

3 kg lik deyince :-) bayağı ağır bişi unutmuş

19 Mesaj
16 Mart 2011; 20:54:05 

340 Mesaj
14 Eylül 2011; 22:38:02 

arkadaşlar belki birinizin bilgisi vardır. almanya ya poşetli zar içinde birkaç tane perde aparatı göndereceğim. perdenin kornişe takılması için gerekiyor. gümrükte sıkıntı çıkarırlar mı? 2cm boyunda 0,5 cm eninde ufak parçalar...

381 Mesaj
17 Haziran 2012; 21:54:31 

quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

arkadaşlar belki birinizin bilgisi vardır. almanya ya poşetli zar içinde birkaç tane perde aparatı göndereceğim. perdenin kornişe takılması için gerekiyor. gümrükte sıkıntı çıkarırlar mı? 2cm boyunda 0,5 cm eninde ufak parçalar...

Bunu gördüm bi de ben hortlatıyım dedim :D hocam 2cm boyunda 0,5cmlik bikaç tane aparat orda üretilmiyor mu burdan kargoyla gideceği için merak ettim yanlış anlama dalga amaçlı kesinlikle değil
Gönderdin mi bilmiyorum ama 150TL'ye kadar gümrükte hediye diye geçiyor sorun çıkmıyor.

340 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:46:46 

quote:

Orijinalden alıntı: amet42

Bunu gördüm bi de ben hortlatıyım dedim :D hocam 2cm boyunda 0,5cmlik bikaç tane aparat orda üretilmiyor mu burdan kargoyla gideceği için merak ettim yanlış anlama dalga amaçlı kesinlikle değil
Gönderdin mi bilmiyorum ama 150TL'ye kadar gümrükte hediye diye geçiyor sorun çıkmıyor.

perdeleri yurtdışına çıkmadan burdan götürdüler. ordaki tavan mekanizmaları değişikmiş. bulamamışlar.yoksa bizim eniştenin de eli az buçuk bu işlere yatkındır.gönderdim göndermesine ama 20-25 günü buldu ellerine ulaşma süresi.Almanya ya girişi 1-2 gün ama adamlar bekletiyor. hemen teslim etmiyorlar.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yurtdışı kargo ücreti?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281