Şimdi Ara

## Ve Futuremark İlk Oyununu Duyurdu; Shattered Horizon ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
4.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Ve Futuremark İlk Oyununu Duyurdu; Shattered Horizon ##

3DMark ve PCMark serisi test uygulamaları ile donanım endüstrisine yön vermeyi başaran Futuremark'ın bir süre önce yapılandırdığı oyun stüdyosu uzun süredir merakla beklenen ilk oyununu sonunda duyurdu. Bilindiği üzere 3DMark serisinin hemen her versiyonunda kullanıma sunulduğu dönemin çok daha ilerisinde grafik detayları sunmayı başaran Futuremark'ın neden bir oyun hazırlamadığı yada ne zaman hazırlayacağı gibi sorular bir süredir ciddi şekilde merak ediliyordu. Firma tarafından bugün yapılan resmi açıklama ile Shattered Horizon isimli yeni ve firma adına ilk olan oyun duyuruldu. FPS tarzında olduğu belirtilen oyunun hikayesi hakkında henüz çok fazla bilgi olmamakla birlikte Uzay'da geçtiği biliniyor. Oyun içi ekran görüntülerinin hazır olmadığı Shattered Horizon'un Futuremark'ın ekran kartı deneyiminden faydalanılarak hazırlandığı dolayısıyla donanım uyumu noktasında sıkıntı çekmeyeceği fakat sistem gereksinimlerinin de yüksek olabileceği konuşuluyor. Leipzig Games Convention ve NVISION08 etkinliklerinde tanıtılması beklenen oyun hakkında yeni detaylar geldikçe belirtmeye devam edeceğiz.

Oyun hakkında görsel detaylar için;
    http://www.shatteredhorizon.com/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu iyi olmuş bence..Bech puanlarına ben inanmıyorum bu ii oldu..
  • Güzel bir oyun olacağına kesin gözüyle bakıyorum.Biran evvel çıkartırlar.Ama daha screenshotslarının verilmediğini düşünecek olursak en azından 6 ayı var gibime geliyor.
  • umarım crysis gıbı pc lerımızı haşat etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: einhander

umarım crysis gıbı pc lerımızı haşat etmez

daha fazla kasacaktır
  • Trailer'ı izledim aya saldırı yapılmış büyük ihtimalle dünyadan birlikler göderilecek uzaylılarla karşılaşıcaz savaşacağız kısaca starwars gibi birşey olacağı aklıma ilk gelen
  • crysis den daha iyi grafiklere sahip olacağını düşünüyorum. crysis den de daha iyi optimize edilmiş bi motora sahip olacağınıda öngörürsek, pc leri çok zorlasada, bunu hakedecek bi oyun olacaktır.
  • kendi sitelerindeki teaserı bile gametrailersdan almışlar.
  • FPS yi sevmem ama haber içn teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

quote:

Orjinalden alıntı: einhander

umarım crysis gıbı pc lerımızı haşat etmez

daha fazla kasacaktır

hiç zannnetmiyorum crysis daha uzun bir süre en çok kasan olarak kalcaktır
  • Bence iyi olacak. Bekleyip görelim
  • Futuremark ha, çok iyi mükemmel bir rakip. Test programı yaparken bir anda oyun dünyasına atılmak süper bir fikir. Adamlar neyin ne kadar güçlü olduğunu bilerek müthiş bir oyun yapacaklar bence... Physx olmazsa olmaz olucak bu oyunda kesinlikle Physx olucak, MUTLAKA...
  • güzel bir rts yaparlarsa çok güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewger -- 20 Ağustos 2008; 0:35:59 >
  • crysis 2 geldi gözünüz Aydın
  • vaybe bilgisayarları bu çöp yapar
  • Güzel grafiklere sahip, içeriği zayıf bir oyun olur tahminen.
  • merakla bekliyoruzzz
  • crysisten daha iyi olurmu bilemem ama crysis 2 yakinda kullanima sunulacak ona karsi asil bizim kartlar ne yapacak bakalim asil mesele burada
  • Trailer'ı komple izledim ve dinledim.
    Konu: Ay'da kazı çalışmaları yapılırken Mağarada bir patlama oluyor ve tüm gaz sıkışıklıklarını tetikliyor. Bu esnada Ay üzerinde bulunan araştırmacı astronotlarımız da Bize durumları raporluyorlar ve bağlantı esnasında yayın kopuyor. Ay'da olan içsel patlamalar küçük parçaların kopmasına neden oluyor ve dünyaya doğru yola çıkıyor. Sanırım biz gidip adamları kurtarıcaz ve geri dönücez...
  • duraklamaya giren pc oyun piyasasına yeni kan gerekliydi iyi olmuş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.