Ara makas kullanan ?
98 Cevap40580 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
19 Ağustos 2008; 23:03:25 

Berberde ara makas kullanan var mı ? Bu makası herkes kullanamıyor. Ben saçlarımdaki yoğunluğu azaltmak istiyorum. Bi iyi ara makas kullanan berber bulamadım var mı İstanbulda tavsiye ediceğiniz yer

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ağustos 2008; 23:08:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

Berberde ara makas kullanan var mı ? Bu makası herkes kullanamıyor. Ben saçlarımdaki yoğunluğu azaltmak istiyorum. Bi iyi ara makas kullanan berber bulamadım var mı İstanbulda tavsiye ediceğiniz yer

semt neresi olsn?

3495 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:09:25 

Bende arıyorum.

Semt Güngören ya da Bağcılarda olsun.

537 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:09:47 

ara makas nedir ?

Life!

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2008; 23:13:41 

aksarayda kuaför mustafa var, bu madonun orda üste dogru çıkan yolun ilersnde. Pizza line fln var hatta o caddede işlek bi cadde. O yolu baya çıkın 500 metre fln, kuaför mustafa diye kimse sorsanz gösterir. Erdem diye birisi var çalışan, ona gidin orların en iyi kuaförüdür. Kesim 20 ytl bu arada. maddi durumum skşk olnca oraya gidiyorm
ya da şehremini lisesinin yanında kuafför var. orda lokman diye bi genç var, onun da kesimi çok iyi

1551 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:17:36 

genç sayılabilecek her berber yapar heralde.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

((( CANON A720IS KULLANICILARI )))

643 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:19:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Hekim18

ara makas nedir ?

ara makası sık ve kırık saçlar için kullanılıyor. berberin kullanmasını biliyorsa çok güzel oluyor

"Kazal Bilişim"

Anakart Onarım - Notebook Onarım - Ekran Kartı Onarım - Hard Disk Veri Kurtarma ve Onarım - LCD Monitör Onarım

6307 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:20:24 

ara sıra değil her zaman makas kullanır bizim berber

801 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:21:21 

quote:

Orjinalden alıntı: NiHilistt

aksarayda kuaför mustafa var, bu madonun orda üste dogru çıkan yolun ilersnde. Pizza line fln var hatta o caddede işlek bi cadde. O yolu baya çıkın 500 metre fln, kuaför mustafa diye kimse sorsanz gösterir. Erdem diye birisi var çalışan, ona gidin orların en iyi kuaförüdür. Kesim 20 ytl bu arada. maddi durumum skşk olnca oraya gidiyorm
ya da şehremini lisesinin yanında kuafför var. orda lokman diye bi genç var, onun da kesimi çok iyi

Maddi durumun sıkışık olunca 20 ytl gidip traş oluyosun enteresan...

Burda 4 ytl ye işimizi gördürüyoruz.

2006'lıyıg...

4506 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:23:16 

quote:

Fioride mehmete yada ahmete saç kestirirmim ben donanımhaber fioride lokmanda iyidir orası ayrı

Golf VI 1.4 TSİ

475 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:24:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

quote:

Maddi durumun sıkışık olunca 20 ytl gidip traş oluyosun enteresan...

Burda 4 ytl ye işimizi gördürüyoruz.

Ben kendim saç tıraşı oluyorum 7 aydan beri.Makineyle 5 numara

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2008; 23:24:41 

quote:

Orjinalden alıntı: omerf

quote:

Fioride mehmete yada ahmete saç kestirirmim ben donanımhaber fioride lokmanda iyidir orası ayrı

evet fioriyi demek istedm ben mehmete traş oluyordm snra lokmana olmaya başladm. Dha çok sewdm lokmanın tarzını

3495 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:27:15 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

Bende arıyorum.

Bu semtlerde bildiğiniz kaliteli saç kesimi yapan kuaför var mı?(Tabi haliyle iyi ara makasta atarlar.)

4506 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:29:32 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: omerf

quote:

evet fioriyi demek istedm ben mehmete traş oluyordm snra lokmana olmaya başladm. Dha çok sewdm lokmanın tarzını

bende sürekli mehmete olurum ama en son geçen hafta kestirdim pek beğenmedim bi dahakine lokmanı denicemde mehmete ayıp olcak

Golf VI 1.4 TSİ

3057 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:34:27 

ben kendi sacimi kendim kesiyorum
bu aramakasi toptan satan yerelere gittim adamlar en assagi 25 kagit diyorlar
bende almadim normal kumas makasiyla idare ediyoz

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
19 Ağustos 2008; 23:38:43 

güngörende oturuyorum ben. bahçelievler güngören bağcılarda varmı bilen

499 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:40:51 

Bağcılar'da var dostum..Dağyolu üzerinde..Hemde işinin ehli...

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER
Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim

790 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:47:15 

Bu aramakas saç uzadıktan sonra görüntü bozukluğu sağlarmı ?

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz.
Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe..

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
20 Ağustos 2008; 0:07:00 

quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

Bağcılar'da var dostum..Dağyolu üzerinde..Hemde işinin ehli...

ismi ne

733 Mesaj
20 Ağustos 2008; 0:10:56 

Eğer saçlarınız sıksa ve orman kaçkını gibiyseniz ; şekil veremiyor vs. iseniz
:
Ara makası + kırıkları aldırın ; uçlarını usturayla kessin enseleri , kulak arkalarını vs.
Ancak İstanbulda yaşamadığım için tavsiyede bulunamayacağım..
İzmir'de Göztepe'de Eşref Abi

73 Mesaj
18 Mayıs 2009; 17:20:49 

Konu biraz eskide kalmış ama yinede ben yazayım, belki işine yarayan olur... Bağcılar da 2 ya da 3 sene üst üste türkiye genelinde yapılan yarışmada birinci gelmiş bir kuaför var. Benim evimin yakını, ben ona gidiyorum.
YERİ: Bağcılar istanbul caddesinde arçelik bayiinin karşısında İsmini hatırlayamadım şimdi, saç kesim 15 tl

Eğitim birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞİTİM MERKEZ K.LIĞI / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

Usta birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞT.MRK. LOJ.DES.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
18 Mayıs 2009; 17:34:58 

quote:

Orjinalden alıntı: nightsdanger

Konu biraz eskide kalmış ama yinede ben yazayım, belki işine yarayan olur... Bağcılar da 2 ya da 3 sene üst üste türkiye genelinde yapılan yarışmada birinci gelmiş bir kuaför var. Benim evimin yakını, ben ona gidiyorum.
YERİ: Bağcılar istanbul caddesinde arçelik bayiinin karşısında İsmini hatırlayamadım şimdi, saç kesim 15 tl

biliyorum orayı zaten yazıyor bilmem kaç senesi seç kesim birincisi. çok kalabalık oluyor orası yanlız bi kere gitmiştim çok sıra vardı. biraz işim var gelicem diyip sıvışmıştım

73 Mesaj
18 Mayıs 2009; 17:36:46 

Genelde hafta içi sabah gittiğim için beklediğim en fazla 1 kişi olmuştur...

Eğitim birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞİTİM MERKEZ K.LIĞI / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

Usta birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞT.MRK. LOJ.DES.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
18 Mayıs 2009; 18:09:26 

quote:

Orjinalden alıntı: nightsdanger

Genelde hafta içi sabah gittiğim için beklediğim en fazla 1 kişi olmuştur...

doğrudur ben akşam üstü gitmiştim. tam iş çıkışının olduğu zamanlar ondan sanırım

1856 Mesaj
18 Mayıs 2009; 18:20:52 

Yoğun olan yerleri seyreltiyor ara makas merak edenler için

Denemelerim, Şiirlerim ..

128 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:07:51 

bende hep efile kestiririm ankarada (faruk-ihsan abi )
konyadaki kuaförüm jiletle traş ediyor ama süper oluyor (mevlüt abi'ye selam )

Uzaklaştırılmış
18 Mayıs 2009; 19:17:38 

Babam 30 seneden fazla bi zamandır kuaför.Her saç kesiminde ara makas vurur.Gayette güzel oluyor

10226 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:23:30 

Ara makas dediğiniz işte kullanılan makasın keskin yerleri TARAK şeklinde mi?

Xbox Live GT: ChnGTGTS

630 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:32:08 

quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

Ara makas dediğiniz işte kullanılan makasın keskin yerleri TARAK şeklinde mi?

evet öyle..

bende saç kesildikten sonra bi ara makas attırıyorum saça. iyi oluyor

1671 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:36:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Trio

Bu aramakas saç uzadıktan sonra görüntü bozukluğu sağlarmı ?

Hayır daha da güzel duruyor.Yarın gidip bi ara makası attırcam saçlarıma.Çok karıştılar iyice,bi düzelsinler.

love comes again,rahat olun..

3624 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:38:54 

[font="Papyrus"] Ara makas güzel oluyor gerçekten . Saç kat kat duruyor ama berbere göre değişiyor tabi =)
Ve saç fazla kabarmıyor . Tavsiyem , saçınızın ön tarafına ve ensenize fazla ara makas falan attırmayın , çünkü seyrelttirdiği için kötü görüntü olabilir :D
[/font]

BeşiktAŞK

5096 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:42:50 

Aramakas attırmaya sık sık giderim.
Gerçekten işe yarıyor benim gibi saçı sık ve gür olanlar için

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5509 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:47:59 

Bende Attıracam Çarşamba Günü Baya Uzadı Ense Tarafı Kabardı..Berberde Fön Çekerken Dedi Zaten Atmalısın Diye..

10226 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:49:15 

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Demek benim saçım gür olduğu için saçımı keserken bu makası kullanıyormuş berber. Benimde çok gür saçım . Uzayınca biraz daha gideyim sadece ara makas attırmaya.

Xbox Live GT: ChnGTGTS

5096 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:51:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Demek benim saçım gür olduğu için saçımı keserken bu makası kullanıyormuş berber. Benimde çok gür saçım . Uzayınca biraz daha gideyim sadece ara makas attırmaya.

Aynen öyle

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

630 Mesaj
18 Mayıs 2009; 19:53:49 

saçlar uzadı,

okul açılana kadar kestirmeyecem

arada bir toplatacam.

uzun saç iyidee birde şu terleme konusuna bi çözüm bulsak.

1856 Mesaj
19 Mayıs 2009; 19:03:35 

Hafif enseleri aldırıyorum ara makasla

Denemelerim, Şiirlerim ..

1461 Mesaj
19 Mayıs 2009; 19:05:23 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

Bende arıyorum.

Mavi ye git derim ilgi hastanesi civarı ben oraya gidiyorum saçımın resmini cekersem bi ara atarm

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

6793 Mesaj
19 Mayıs 2009; 19:15:40 

Bende kullanıyorum. Kesim bittikten sonra.. bir kerede ara makasla alıyor..

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

500 Mesaj
19 Mayıs 2009; 20:22:49 

birader bende o taraflarda oturuyorum. ara makastan anlayanı bulamadım ben.

kale center daki kuaföre gitmeyi dene. adamalr işinin ehli.saç kesim yıkama dahil 25 biraz tuzlu ama iyi bi saç istiyosan fedekar olmalısın:D

I am young, I am handsome, I am fast, I am pretty and can’t possibly be beat either.
The rest is up to you…

Muhammed Ali

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2009; 20:29:15 

Saçımı kestirmek için taaaa beşiktaşa gidiyorum,buradaki kuaförlerin bişeyden anladığı yok..

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
19 Mayıs 2009; 20:32:39 

quote:

Orjinalden alıntı: AthabaskA

birader bende o taraflarda oturuyorum. ara makastan anlayanı bulamadım ben.

kale center daki kuaföre gitmeyi dene. adamalr işinin ehli.saç kesim yıkama dahil 25 biraz tuzlu ama iyi bi saç istiyosan fedekar olmalısın:D

ben buldum artık berberimi 10 ytlye yapıyor 19 yaşında bi çocuk çok tarz şekiller yapıyor ara makasıda çok güzel kullanıyor.

5530 Mesaj
19 Mayıs 2009; 20:33:02 

Ben de Ankara da arıyorum ama saçlarım uzadı bayağı.. Gitmeye korkuyorum o yüzden.. Saçı mahvederler diye..

PSN: SAVIAR
Gamertag: SAVIAR

Uzaklaştırılmış
20 Mayıs 2009; 14:23:51 

up

Uzaklaştırılmış
20 Mayıs 2009; 14:29:46 

bende izmirde arıyorum ara makaslı berber

544 Mesaj
21 Haziran 2009; 23:05:32 

ara makas gercekten güzel ama dakgalı bi saça sahip seniz bn gibi uzayınca kabarır saçın biri bi tarafa dieri öte tarafa gitti zamanlar olur enseler kıvırlasır filan bi durumda ara maksatan önce ustura ile filan saçın o kıvırlanmıs yerlerini aldırın sacınız düzleşir kat kat olur eğer birde yuvarlak yüzşüyseniz bn gibi yane :D yanların kabarmamamısı istioyorsanız yanlara ara makas attırırn derim :d önlerede az attırmakta fayda var önler uzunsa

1578 Mesaj
21 Haziran 2009; 23:40:47 

Beşiktaş çevresi için bana da bir yer önerebilir misiniz acaba? Orman kaçkını gibi oldu saçlar.

1578 Mesaj
21 Haziran 2009; 23:51:12 

Yukarı.

1 Mesaj
30 Temmuz 2009; 10:38:22 

arkadaşlar benim saçlarım öne yatık ne şekil alıyo ne bişey x$ ara makas arttırdınmı güzel oluyo ama uzatmak istiyorum. kulakları kapatıcak kadar uzatıcam bu yaz tatilinde neler önerirsiniz ??

321 Mesaj
30 Temmuz 2009; 12:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Ben de Ankara da arıyorum ama saçlarım uzadı bayağı.. Gitmeye korkuyorum o yüzden.. Saçı mahvederler diye..

Hocam Eryaman'a yakınsanız önerebilirim =)

321 Mesaj
30 Temmuz 2009; 12:05:15 

quote:

1333 Mesaj
30 Temmuz 2009; 12:16:30 

quote:

Orijinalden alıntı: cEoMan06

quote:

ben eryamana yakın değilim ama çok sık eryamana giderim önerir misin

1734 Mesaj
30 Temmuz 2009; 13:27:35 

saçları uzatıcam diye bende attırıyorum ara makas. Seyreliyor saçlar daha bi güzel oluyo.

Rome CheapTrick SDS 08.....İbanez Grgr121ex Ca
Canon 550D------Fujifilm S1000FD
KASTAMONU
93/2 Hatay altınözü 6.hd tab. Şanlı hudut Karakolu

321 Mesaj
30 Temmuz 2009; 13:35:25 

quote:

Orijinalden alıntı: müvellidülhumuza

quote:

Orijinalden alıntı: cEoMan06

quote:

ben eryamana yakın değilim ama çok sık eryamana giderim önerir misin

Optimumda Parisli Cemil var gayet güze kullanıyor aramakası bide Baha Kuaför var orasıda fena değildir =)

1108 Mesaj
30 Temmuz 2009; 13:40:33 

Bildiğiniz bir yere gidin.İşte çalışıyorum,sabah baktım saçlar darma dağın.Yıkadım,jöle sürdüm daha bir berbat oldu.Gittiğim beraber kapalıydı.Başka bir berabere gittim.Adam ara makasla tıraş etti resmen saçı,söve söve çıktım,baya da bir para aldı benden.Her gün yıkıyorum saçları uzasın diye.

Sakın Tıklama =)

4058 Mesaj
30 Temmuz 2009; 13:46:19 

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Bende arıyorum.

Güngörende tramvay yolunun üzerinde bi yer var, kuaförün adına dikkat etmedim ama yeni açıldı bir ay oldu çok iyi kesiyo gerçekten, Erhan ismi sorsan bulabilrsin

1333 Mesaj
30 Temmuz 2009; 14:09:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hydrogenfla

Bildiğiniz bir yere gidin.İşte çalışıyorum,sabah baktım saçlar darma dağın.Yıkadım,jöle sürdüm daha bir berbat oldu.Gittiğim beraber kapalıydı.Başka bir berabere gittim.Adam ara makasla tıraş etti resmen saçı,söve söve çıktım,baya da bir para aldı benden.Her gün yıkıyorum saçları uzasın diye.

buna benzer bir durum benim de başıma geldi kısaldı saçlarım aslında zaten bu makas saçları kesiyor ama aynı hizzada değil

@cEoMan06 birisi daha orayı önermişti bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müvellidülhumuza -- 30 Temmuz 2009; 14:09:56 >

1135 Mesaj
30 Temmuz 2009; 15:35:16 

arkadaşlar bende bi soru sormak istiyorum. okul bittiği için saçlarımı uzatmak istiyorum ama benim saçlarım biraz dalgalı. uzatdıkları zaman iğrenç oluyolar nefret eder hale geliyom o yüzden dayanamadım geçen gün sinirden 3 numara vurdurttum acaba şimdi tekrar uzatıp ara makas attırsam faydasını görürmüyüm. o dalgalı ve kabarık saçlar bi şekile girermi?

42 Mesaj
18 Ağustos 2009; 10:56:03 

arkadaşlar sorum şu ben 2 ay önce bi ara makas attırdım şimdi attırsam kısalır mı saçlarım yardım arkadaşlar

42 Mesaj
18 Ağustos 2009; 11:07:56 

arkadaşlar bugün gitcem cevap verin lütfen

Sayfa:   [1]      >>
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar